Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Był Twój Naj Wyszy Lvl


siekiera

[Ankieta] jaki był twój naj wyszy lvl  

255 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki by? twój najwyszy lvl w metiie podaj level w przedziale a komciu napisz dokladnie jaki to by? lvl i jakie eq


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Oftopic

Ten link up nie jest niebezpieczny?? Bo wlazłem w niego, a ie jestem pewien na 100% :/

mrsizamo.png

By MM

 

Server Tiveria.pl

Opublikowano

Woj body eteor 70 lvl

 

aura m4 xD, wir g3,szarza m8, berek m5

 

bojowy +8 kd +4 (woj, sura,smierci)

boga+8 kd +3

buty 2k pz

naszyjnik 1.5k pz

ebo+9

srebrna +9

zelak+9

lwia tarcza +9 z nno

 

i mental 74

silne m7, duchowe g1, uderzenie miecza m10, tąpniecie m2

 

złodziej +6 kd +4

stal +6 kd +4

ebo +9

srebrna +9

naszyjnik 1,5k pz

buty 1.5k pz

upiorna maska +8

budda+9

smallville-season9-promo.jpg
Opublikowano

Jak wszyscy to i ja ^^

Level - 5 . Ałra Meicza na +9

Szarza na +7 ;/

Tżysdronne na +4 bo kowal zjarał ;/

No i berserk na +9 :)

Tygrysia na P z kd defa zlotymi

Zółty hwang (taki jak na diwnku jest :D)

Tam meicz P3

Acha i jeszcze -

Branzoledek to nienośiłm bo jak wygldąd na hlobaku branzloeda alpo goldżyki no nje ?

Psze sa moiom ordografjie :(

pedo-dog.gif

Opublikowano

jasne kurwa teraz każdy ma 80+ i eq + 10 nie?

Chyba Was coś boli

@topic

69 Body

Stal +7 1,5k hp ( Była +8 ale nie odparta chęć ulepszenia ^__^)

Nimfa +9 (Sam robilem ;P)

Sokoł czysty +9

Zelak +9

Ebo+9

Itp ;)

Serw. Gromo <;

CX7Rrj.png

Opublikowano

Ja niestety w ciągu 20 minut dobiłem tylko 99level :( cienki jestem co ?

EQ

Stal +9 5 bonów KD +4

Zatruty +8 KD +4 wybonowany

Hwang(juz mi zabrali :()

i takie tam ^^

Opublikowano

@ up ja nie napiszesz Kozy 50 srd to uwierzę :D

 

a co w tym dziwnego ostatnio na Onyksie koles wystawil kozy +9 sr 51 z kd za 300 kk :)

Daj ---------------

 

 

 

Prosze o zdjecie tych 50-ciu % :>

Opublikowano

Woj Mental 72lvl

Agronas

Skille :

Silne m8

Duchowe g1 (Narazie nie wbijam :P)

Walniecie m5

Tąpka g1

i uderzenie na 1 xP

 

Eq:

Parta +8 kd woja +3 i smierci +4

Stal +5 kd defa +3

Budda +7

i reszta smieci na 50lvl +6/+7/+8

Bądź normalny, jebnij mina i tyle...:D

vfkpck.png

 

Walnij - i zostaw komcie w profilu -.-

 

Opublikowano

Ja sam najwyższy lv wbiłem od 1 do 79.

Byłem z niego dumny :D Ale przyszedł czas na allegro...

 

A jeśli mogę wymienić postać ogólnie najwyższą to miałem 87...

Kupiłem ją na 45lv i zrobiłem do 87. Też poszła przez allegro xD

 

@UP

Jak na 54lv to serio cieniutkie EQ

S7 = Almanach... 4 eVer :D

Klasa: Ninja

Profesja: Dagger

Królestwo: Jinno

Level: 50+

Nick: PowahOfBanan

 

 

 

Jak nie wiesz co dać to może pomoże to że... zbieram -!

Opublikowano

to jest temat jakie lvle największe mieliście ale nie jakie eq i skille i się chwalicie niektórzy ttym czego nie macie

 

 

ja miałem 69 lvl i banika na tydz mam niewiem za co

Pomogłem?? daj + to tylko 1 sekunda i po sprawie a jak nie dasz to będziesz miał to na sumieniu do końca życia

Opublikowano

83lv Wojownik Body:

Aura Miecza G9 Berserk G4 Wir Miecza P Szarża M8 Potrójne Cięcie 15

Eq:Stalka 8+ Żądło 9+ Srebna 9+ Budda 9+ i reszta ebonity 6/8+ i miedziane buty max pż 1k

Serwer S14

 

"potrójne cięcie" ?

ja miałem poczwórne

For_the_horde_by_czerew_by_Czerew.jpg
Opublikowano

Dagger 56 lvl Eq: zabujcy +9 kd +3 klozy 2x+9 1x+8 maska +7 branza 1k hp butki 1k hp naszyjnik 1.5k hp okragla +6 :( i absy 20% na 2reke( w 2 itemach) tyle samo na miecze kilka % na trute i omdlenie :P skille m3-m4

 

Aktualnie konto zbanowane za wulge do 26 maja ale wtedy zacznie sie hardcore xD

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

83lv Wojownik Body:

Aura Miecza G9 Berserk G4 Wir Miecza P Szarża M8 Potrójne Cięcie 15

Eq:Stalka 8+ Żądło 9+ Srebna 9+ Budda 9+ i reszta ebonity 6/8+ i miedziane buty max pż 1k

Serwer S14

 

 

Aby kłamać cza to umieć robić lub uważać na 83lvl możesz mieć 5 skila na max 13 ale dobrze

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dużo lvli +70 ale największy to 80 na 21 św ;)

 

Ps: Nie wierze że najwiecej osób mialo +90 ;O tak wynika z ankiety..

banned [*]

Opublikowano

Ninja Archer trujaca g1 ognista g5 powtarzalny m6 bezszelest m10

eq

Funkcja+9 stal na 9 spalona:p

Łuk Zoltego smoka+9

Branza z bialego zlota +9

ebony+9

budda+9

kolcza+9

naszyjnik amestynowy +8

buty amestynowe +7

 

s5

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam woja 43 lvl body s1 ukradli mi te rzeczy :( :

riba +9 sr 10 % um 2 % szanse na kryt 5 % i na przeszywke 4% ( kupiłem go za 20kk )

smocza +8 ( sam ulepszałem w dt xD )

ebonki +7 3 sloty

żelazny +8 jakiś tam bon xD

butki +400 hp

i naszyjnik (chyba ) z białego złota +7

srebrna bransoleta +7

tarcza ( ta na 41 lvl ) +7

berek m3

aura m1

 

Teraz gram na s2 sura wp 34 lvl

fms +9 sr 14% um 1%

zbroja jing yang (czy jakoś tak ) +7

hełm wyzywki +7

buty +300 hp i 2 % obrony na ogień

złote kolczyki ( czy jakoś tak ten na 22 co daje int ) +6 bon na ludzi 2 %

srebrna bransoleta +6

tarcza bojowa +6

Dankan6_eune_102_1_text.png

Opublikowano

73lvl dagger, twierdza. Skille 1G, reszta pod G (wiem, że słabo no ale cóż). Eq ponad przeciętne ale do pr0 to mi brakowało.

Opublikowano

No to ja kozak

Woj Mental

34 lvl...

Skille hmm..Nie pamiętam słabe

Eq +4+5+6..

Na monolicie

Nick-MarihuanaTHC czy coś takiego.Konto oddałem z dropkiem eq +9 :) Za darmo

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika
Opublikowano

ja miałem szamankę na s7 ;) 46 lvl wbiłem EQ dobre:

-atyk+9 był (słabe śr i kd)

-szata słońca+8 (zjarałem i skończyłem grę na szamanie potem mi ninje z całego eq okradli )

-czapka na 21+8 (też zjarana)

-ebo +7

-srebrna+7

-buty 1000 HP i 1 % na kryta

-naszyjnik 500 pż

-okrągła +6 / ew. nno w bojowej+0

-konik poziom 13

 

wcześniej chodziłem w miłosnej+9 z bonami lipnymi (sellnieta) i szatce na 42+9 sprzedanej drogo bardzo, inaczej bym się nie skusił ^^

 

EQ miałem naprawdę ;> parę razy odwiedziło się ludzi co kończyło grę czy ew. dropło się 2xKD speeda+4 i inne zarobki...

 

Skille

zwinność m10 (tanie KU to i M wysoki :) )

leczenie m7

reszta po 1 oprócz zwiększenie ataku i ileś tam ładowałem w przywołanie błyski

zwinka na 20 weszła ale konto było do 32 poziomu siostry więc lipa :x

Każdy mądrzeje z czasem...

Opublikowano

Ninja Dragger 54lvl :*********

Zbanowali za niewinnosc jeszcze ..

 

Skille

Wirujacy M7

Zasadzka M4

Trująca M3 ^^

 

eQ NIE PAMIETĄM

Kozy +9 napewno

\

Opublikowano

moje najlepsze eq to bylo na 36 lvl woj body:

fms+9 sr 17

smiertelka+8 all kd

srebrna+8

ebo+7 bo na+8 jaral wszystko

zlote+7 z 500pz

zelak+7 10 do pz

pieciokatna+8

jakis naszyjnik

skill all m1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...