Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Był Twój Naj Wyszy Lvl


siekiera

[Ankieta] jaki był twój naj wyszy lvl  

255 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki by? twój najwyszy lvl w metiie podaj level w przedziale a komciu napisz dokladnie jaki to by? lvl i jakie eq


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja miałem 62 sure WP

 

zbroje dla sury na 61 + 6 bez kd i bonów

 

HMS- + 6 5 % na krytyka

 

srebrna + 7

 

buyty - skórzane + 2 za masz Pż + 500

 

wyzywając + 7

 

pięciokątna tarcza + 8

 

Ebo + 6

 

naszyjnik z niebianiskich + 5

 

ale ja jechałem w skile

 

czarowane ostrze - m 8

 

smoczy wir - G1

 

czarowana zbroja - G1

 

strach - 7

 

uderzenie palcem - 1

 

rozproszenie - 1

 

kasa w granicach 100 k - 5 kk raz miałem 10 kk :P

 

grałem na SH

Mam pomysł daj mi minusa -----

Opublikowano

Pokemon

na jakim privku?

ja mialem 72 woj na fenku

boga +8 parta +6 rib +9 sr 37 ebo +9 zelak +8 buty z 800hp naszyj 10 kryt branza 500hp i sokola +9

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

łóchóchó jestem sir mamót pol mam dziewienćdziesionty lewel i fymiatam pozdro

A tak na prawde to na globalu czy privie?

@Dzieci /\/30

Po co marnujecie na mnie swój jebany limit minusów jak zwisają mi te gówniane oceny ?

TO PRZECIEZ TYLKO FORUM

@EDIT

OMFG widać ze wyszły wam minusy to teraz dajecie + na prawde żałosne

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

Opublikowano

Surka WP 57lvl (Off)

Skile M7 M7 M9

Eq dobre... :P

 

Ninja DaGGer 53LvL (Off)

Skile slabe M2 M3

Eq moze być:P

 

Wojownik Body 43lvl (Off)

Skile slabe M1 M2

Eq dobre

 

Surka WP (ON)

Skile M3 i pkt. :P

Eq Zaje***** ale nie az takie PRO :P

 

Dodam, że to Server I (Monastyr, Monek) i Shinsoo:P Tylko ten 57lvl w Jinno :(

Opublikowano

ja mialem woja mentala 74 lvl na ONYXie eq glownie +7 - +9 (m.in. ebo+9, srebrna+9 zelak +9, stal +6 kd defa +4 speeda +3 i spalone ;x, zlodziej +7 nimfa +8 sokola +9 eq z bonami...etc... :P )

 

skille:

silne g2-g3

duchowne g5-g7

walniecie g1

tapniecie m6-m9

i chyba 4pkt. w uderzenie

 

przestalem grac gdy kowal spalil zlodzieja(na +8) nimfe(na +9 ) stalke(na +7) i wiele innych itemkow ;x reszte eq w m1 na glebe wyrzucilem ^^ a zaluje bo bym sobie na nim pogral ale mi sie niechce ( -,- ) bo eq niemam ;x

3053080006.png

Opublikowano

83lv Wojownik Body:

Aura Miecza G9 Berserk G4 Wir Miecza P Szarża M8 Potrójne Cięcie 15

Eq:Stalka 8+ Żądło 9+ Srebna 9+ Budda 9+ i reszta ebonity 6/8+ i miedziane buty max pż 1k

Serwer S14

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano

ja mialem na 2 dni 91 lvl na fenku ale kumplowi fralem ale potem haslo zmienił bo sie bał ;/

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

57 Lvl Wojownik Body

 

Skille : Aura m6 , Berserk m3 , Wir Miecza m4 , reszta w 3stronne i 1 w szarże

 

EQ :

 

Luska +8 - kd

Miecz Lat Maga +8 - kd

Ebony +9 - ebonity

Srebrna branza +9 - srebro

Buty Feniksa +8

Zelazny Helm +9

Naszyjnik z nieb lez +7 - z nieb lez

Tarcza okragla +8 NNO

 

W zapasie :

HMS +9 full z kd i 4 bonami.

 

Na początku serwera Monastyr

 

Edit :

 

Nie używałem IS'u , allegro , hacków , tutków , bugów .....

Opublikowano

Up. Od czego jest sprzedaz w grze za niska cene tak o 1/10kk taniej i potem yangi na allegro.pl i kase masz w zl a nie yang. :P

 

@Edit to miało być do srulian96 ale dalem zeby pisac posta i nie było mnie chwile. sorki. :(

Opublikowano

WOJ BODY 72lvl Twierdza

 

SKILLE:

-aura m9

-berek m8

-wir m4

 

EQ:

-stalka+6 3x kd+4

-złodziej+7 i bojowy+8 kd +4

-ebo+9

-sokoła+8

-jakieś butki max. hp+2k i 10% na krytyka

-naszyjnik +2k hp i 15% abs na miecze

-srebna+9

-żelak+9

 

Postać prowadzona była bez pomocy IS z wyjątkiem przepustek.

Opublikowano

ja kiedyś miałem draga 79 kox był w pvp jak wbilem 3skille na p to bana dostałem a z eq to

stalka +9 kd chyba a raczej na pewno defa+3lub 4 speeda 3lub 4 i wita+4

branza z b.złota+9

stalowa maska+8 ale miała 8na trutke 20% na reg pz i 2 gówniane

sokola+9 nno a reszta też jakieś gówna

buty 800pz wtedy nie było jeszcze 2k

naszyjnik też 600pz

ebony+9 to chyba było najlepsze bon na speeda 20% na kryta było i jescze coś dobrego było

no i broń charki+9 nie pamiętam bonów i kd

-

Opublikowano

Ninja dagger 72 lvl.

Eq nie będę mówił, bo i tak banda pospolitych dzieciaków poprostu nie uwierzy.

 

@edit : no to napiszę..

 

Stalka+7 3x kd+4, 4 bony ( 800hp, 15% miecze i 2 lipne - wtedy nie było takich bajerów jak piąty bon czy 2k hp)

 

Błyski+9 kd woja, sury i powtórki+4, 4 bony ( 10% krytyka, 5% trucia i 2 lipne)

 

Ognistego ptaka+8, 2 bony (800hp i 15% na sztylety)

 

Ebonitowe kolce+9, 4 bony (20% poruszania się, 10% ludzi, 10% miecze i jakiś lipny)

 

Sokola tarcza+9, 3 bony (NNO, 12 zręczności i jeden lipny)

 

Lwia tarcza+9, 2 bony (20% DT, 20% diabły)

 

Bransa z białego+9, 3 bony (10% odporności na magię i 2 lipne)

 

Naszyjnik z niebieńskich +7, 4 bony (800hp, 8% omdlenia, 10% miecze i jeden lipny)

 

Zasadzka, wirujący i szybki na G1 -- wtedy nie było jeszcze możliwości robienia na P...

 

Chmurka na M4.. :P

OMG.TECZA!

Opublikowano

Wojownik Body 'newage' S4 zbanowany za uzywanie hackow xD

 

Postać

Lv. 85 Rycerski newage Gildia White knights <love>

Ekwipunek

Nimfa +7 kd +3 i 4

Sokola Tarcza +9 nnS

Ebony +9 20 na speeda.

buty 1500 pz ekstazyjne

Zbroja Boga smoków +8 kd +4 na +9 nie ulepszalem bo nie mialem drugiej ;p

Skille

Aura g2

Berserk P

Wir m5

Sżarza G1

Trzystronne reszta pkt

Koń Militarny 21 lv.

 

 

 

 

newage Serwandes 45 lv

 

Lv. 45 Rycerski newage

 

Ekwipunek

 

Smocza zbroja +7 kd +3 i +3

Buty 500 pz

Naszyjnik 1000pz ebonitowy

Ebonki +7

Ostrze z Czerw. Stali +9 21 sr. kd +2/3

 

Skille:

Aura miecza m3

Wir Miecza m2

Berserk 6

Szarża 1

Trzystronne Cięcie 1

Koń Bojowy 11 lv .

 

To moje 2 najlepsze postacie;p

 

szkoda ze na s4 zbanowali... no takie życie..

 

@Edit:

Wydałem dużo na s4 na is..

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Sura BM

 

Gromo, 73 lev.Pro elo joł do pvp.

EQ:

 

Stalka +6, z kd +3, jeden slot spalony, te kd to wita +3 i defa +3/

Nimfa +8, z kd smierci +2 xD, i penetracji +2 ;d

Ebo +9

Buty ognistego ptaka xD, ale bon 1kpz.

helm +8

FMS +9 um 14 ( do pvp byl ;p ).

 

Skille :

 

Duszek G5

Sferka G2

Ogniste uderzenie G1

ochronka G2

 

Jesli ktos nie wierzy to trudno, twoj problem.

Mialem jeszcze 68 mentala ale sie nie chce rozpisywac ;p

Opublikowano

Wojownik Body 70 Lv s23 ON

Aura M6 Berek M5 Szarża M4 Wirek M5

Boga +7 kd obrony +3 kd speeda +3

NImfa +6 kd śmierci +3

Lwia Tarcza +9

Ebony +8

Żelak +9 10% na zwierzęta

Max PŻty ....

15kk Yang

 

Obecnie ulepszam stalke (+2 narazie :P)

fiiilm.gif
Opublikowano

Ninja dagger 72 lvl.

Eq nie będę mówił, bo i tak banda pospolitych dzieciaków poprostu nie uwierzy.

 

@edit : no to napiszę..

 

Stalka+7 3x kd+4, 4 bony ( 800hp, 15% miecze i 2 lipne - wtedy nie było takich bajerów jak piąty bon czy 2k hp)

 

Błyski+9 kd woja, sury i powtórki+4, 4 bony ( 10% krytyka, 5% trucia i 2 lipne)

 

Ognistego ptaka+8, 2 bony (800hp i 15% na sztylety)

 

Ebonitowe kolce+9, 4 bony (20% poruszania się, 10% ludzi, 10% miecze i jakiś lipny)

 

Sokola tarcza+9, 3 bony (NNO, 12 zręczności i jeden lipny)

 

Lwia tarcza+9, 2 bony (20% DT, 20% diabły)

 

Bransa z białego+9, 3 bony (10% odporności na magię i 2 lipne)

 

Naszyjnik z niebieńskich +7, 4 bony (800hp, 8% omdlenia, 10% miecze i jeden lipny)

 

Zasadzka, wirujący i szybki na G1 -- wtedy nie było jeszcze możliwości robienia na P...

 

Chmurka na M4.. :P

ja mialem bardzo podobną postać tylko lvl był 81

NIE WIESZ JAK ZAROBIĆ KLIKNIJ

 

 

 

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygny

Opublikowano

No ok też się pochwalę :)

 

Troszkę tego było, więc :

 

1. Wojownik Mental 71lv (Offik)

Skille :

Silne Ciało - G4

Duchowe Uderzenie - M9

Tąpnięcie - G1

Walnięcie - M7

 

Ekwipunek :

 

Zbroja Z Czarnej Stali +6 Kd Speeda+4, Defa +4

Lwia Tarcza +9

Żelazny +9

Ebonitowe Kolczyki +9

Magnetyczne Ostrze +7 Kd Potworków +3 (Nie pamiętam nazwy ! :P) Śmierci +3 i Spalone

Naszyjnik - 1k Hp

Butki - 1,5k Hp

Srebrna Bransoleta +9

 

2. Ninja Dagger 77lv (Offik)

 

Skille :

 

Zasadzka - M9

Wirujący Sztylet - G6

Trująca Chmura - M6

Szybki Atak - G2

 

Ekwipunek :

 

Zbroja Czarnego Wiatru +8 Kd Uchylenia +4, Speeda +4, Defa +4

Smocze Noże +9 Kd Wojownika +4, Sury +4, Śmierci +4

Budda +9 z NNO

Kolczata Maska +9 5% na Otrucie

Naszyjnik 1,5k Hp

Ebonitowe Kolczyki +9

Butki 2k Hp (Proo :) )

Bransoleta Z Białego Złota +9

 

3.Sura Wp 61lv (Offik)

Skille :

 

Czarwone Ostrze - M6

Smoczy Wir - M8

Paluszek - M5

 

Ekwipunek :

 

Duchowa +6 Czyściutka

Miecz Lat. Maga +7 Kd Ninjy +3, 2 Spalone

Srebrna Bransoleta +9

Lwia Tarcza, Budda +8

Zamkowy +7

Butki 1k Hp

Naszyjnik 500Hp

Ebonitowe Kolczyki +7

 

4. Sura Wp 75lv (ON)

 

Skille :

 

Czarwone Ostrze - M8

Smoczy Wir - M9

Paluszek - M6

Czarwona Zbrojka - M10

 

Ekwipunek :

 

Duchowa Zbrojka +9 Kd Speeda +3, Defa +4, Uchylenia +4

Nimfa +7 Czyściutka

Ebonitowe Kolczyki +9

Kolczyki Z Niebiańskich Łez +7 Wybonowane

Bransoleta Z Białego Złota +9 Wybonowana

Budda +9

Zamkowy +9

Butki 1,5k Hp

Naszyjnik 1k Hp

 

Pewnie 3/4 ludzi nie uwierzy, no ale co zrobisz :)

 

Miałem konta naprawdę, sam expiłem i robiłem eq.

 

@Edit :

 

Jeżeli komuś zależy mogę dać nicki na Pw :D

Opublikowano

72 body :)

Boga 9 magnet 8 sokol 9 ebo 9 zelak 9 biale zlotko 9 naszyjnik 2k pz butki jakies slabe bo mi caly czas pali :P

Back to BF3...

Opublikowano

Sura bm feniks na początku samym metina 50 lvl.

Sura bm astral 60 lvl bez IS.

Wojownik mental 70 lvl agronas eq +9

wojownik 66 body ukradli złodzieje :/

teraz Orion +51 lvl sura wp.

Powiem wam ze gram już w metina ponad 3 lata i zaluje ze od początku nie grałem sura wp. Bardzo latwo się expi a nie mam jakiegoś tam pro eq.

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...