Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zmienilibyście w lolu


Ⅎ.∅.R.X.S.⊥

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może nie co zmienił, ale co dodał. Opcje zobaczenia tych wszystkich kozaczków i flejmerów. Pomarzyć można  :pls:

Opublikowano

Community. ­

 

@Operativelly

 

To jest gra zespołowa a nie solo, że sam grasz i carrujesz grę. W 20 minucie to się zaczynają teamfighty a nie jakieś ganki..

Opublikowano

Też bym dodał komunitor głosowy, zmienil system honoru, dodał możliwość kupowania np jakichs tajemniczych skrzynek ze skinami za np. 10k pz :) Skasował runy z gry i rozbudowałbym system masterek :)

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Zgadzam się co do kwestii komunikatora. W końcu to gra drużynowa w której kontakt drużynowy dają dużą przewagę.

Opublikowano

zaczalbym k***a robic balanse itemow i postaci, bo to co niektorzy napierdalaja to jest porazka

 

2xup

Komunikator głosowy? Wiesz jakby to wyglądało? Riot sam powiedział, że nigdy tego nie doda więc głupotą byłoby dodawanie to jeżeli mielibyśmy możliwość dodania czegoś od siebie. Więcej byś usłyszał wyzwisk niż jakiejkolwiek pomocy. xD

Opublikowano

Komunikator głosowy xD

Tylko od 16+ trzeba by całą ankietę wypełnić i podać swoje dane :)

Skiny za ip/rp

Więcej banów w drafcie np. Po 5

usunięcie rotacji bohaterów a zamiast tego rotacja skinów ;)

Wprowadzenie trybu piaskownicy

Mozliwość wprowadzania customowych map oraz interfejsu

Wprowadziłbym zaawansowany tryb jesli chodzi o boty a mianowicie jesli ktos jest afkiem są zbierane dane na temat jego gry i bot stara sie odwzorować jego zachowanie

Wiecej eventow

rotacje trybów

Wiecej pracowników a mianowicie działu ktory zaimował by się obserwacją gier graczy na żywo do kazdej ligi byli by przypisani tacy ludzie a po grze banowali by flamerów

Usunął bym ten ban czasowy co kazdy mecz a wprowadziłbym tak jak jest w cs czas sie zwieksza coraz bardziej i nie tak ze co gre tylko ogolem trzeba odczekać np. 2h

Wprowadził bym pomysły graczy,propozycje skinow bohaterów z ew. Malymi przerobkami

Community było by tak z*******e że robili by eventy od riotu gdzie mozna bylo by pogadac z tworcami gry itp.

Wprowadzilbym 3 walutę w grze a mianowicie ip zarabia sie za mecze, rp za lvl i odznaki za zachowanie, skill daną postacią natomiast w sklepie mozna bylo by za realne pieniadze kupic ip,rp, oraz jakąś inną załóżmy cr, za cr były by dokupienia rozne concepty graczy oraz mozliwość edycji bohatera a mianowicie wlasne kolory chroma oraz kolory skillow

Pomysłów mam jeszcze wiecej ale za dużo to pisania temat to rzeka

Opublikowano

Dodałbym komunikator taki, jaki na steamie, gdzie podczas gry możesz nacisnąć Shift + Tab oraz wybrać do kogo co chcesz napisać. Uciążliwe jest pisanie /w nick, czy nawet samo /r, bo zajmuje o wiele więcej czasu, zwłaszcza przy dłuższych wiadomościach.

Opublikowano

Community. ­

 

@Operativelly

 

To jest gra zespołowa a nie solo, że sam grasz i carrujesz grę. W 20 minucie to się zaczynają teamfighty a nie jakieś ganki..

 

xm53yz.jpgNIe zauważyłeś że ziomuś ma troche racji ? 

giphy.gif

Opublikowano

Dodał bym jakąś nagrodę za wygranie meczu, comunity zmienił bo nie da się pisać w teamfightach, że trzeba się skupić na adc a nie na tanku -.-

Opublikowano

xm53yz.jpgNIe zauważyłeś że ziomuś ma troche racji ? 

Jeśli chcesz zagrać w grę solo to polecam Metin2, Minecraft. 

­

Opublikowano

Może nie co zmienił, ale co dodał. Opcje zobaczenia tych wszystkich kozaczków i flejmerów. Pomarzyć można  :pls:

myślisz ze każdy kozaczek,flejmer ma 13 lat i 1,6metra  :D

 

Ganki od 20min, 0 babysittingu ~~ 20 MIN < BRAMA SIE OTWIERA > LECĄ GANKI NA MORDYY

Zapewne nie uzywasz tak zwanych wardów  ward to jest taki przedmiot który stawiasz i pokazuje ci dane miejsce masz 2 wardy darmowe oraz mozesz kupic item z wardami daje on 4 wardy oraz tak zwane pink wardy ktore widza inne totemy pink wardow mozesz kupic 2 ale 1 postawic :D do tego twojego pomysłu mogles dopisać zeby wyjebac smite z gry oraz grac duo top bo co jungla xD.

 

NIe zauważyłeś że ziomuś ma troche racji ? 

Gdzie ma racje? jungle moze najwiecej zrobic w early gdzie postacie sa w uj papierami gdyby to wprowadzili by byla meta duo top bo jungla by nie byla oplacalna.

 

Voice chat 

Normalne rozdawanie nagrod za koniec sezonu a nie dawanie za to ze byleś grzeczny :D 

Usuniecie banów  na chat 

usuniecie banów dniowych za "obrazy"

Bany za afk od 30 min do 7 dni 

Permiki na konto dla osob trolujący gre nawet na normalach + zeby nie mozna zrobic nowego konta ani zalogować sie na inne konto taki troche banik na ajpi 

Poprawienie tego zjebanego systemu ligowego :D

I poprawienie balansu gre gdzie w tym sezonie balans jest smieszny 

Opublikowano

Wywalłiłbym 'cheating button' i ekipę robiąca 'antyczity' i sprawdzająca te tickety.

Opublikowano

Komunikator głosowy xD

Tylko od 16+ trzeba by całą ankietę wypełnić i podać swoje dane :)

Skiny za ip/rp

Więcej banów w drafcie np. Po 5

usunięcie rotacji bohaterów a zamiast tego rotacja skinów ;)

Wprowadzenie trybu piaskownicy

Mozliwość wprowadzania customowych map oraz interfejsu

Wprowadziłbym zaawansowany tryb jesli chodzi o boty a mianowicie jesli ktos jest afkiem są zbierane dane na temat jego gry i bot stara sie odwzorować jego zachowanie

Wiecej eventow

rotacje trybów

Wiecej pracowników a mianowicie działu ktory zaimował by się obserwacją gier graczy na żywo do kazdej ligi byli by przypisani tacy ludzie a po grze banowali by flamerów

Usunął bym ten ban czasowy co kazdy mecz a wprowadziłbym tak jak jest w cs czas sie zwieksza coraz bardziej i nie tak ze co gre tylko ogolem trzeba odczekać np. 2h

Wprowadził bym pomysły graczy,propozycje skinow bohaterów z ew. Malymi przerobkami

Community było by tak z*******e że robili by eventy od riotu gdzie mozna bylo by pogadac z tworcami gry itp.

Wprowadzilbym 3 walutę w grze a mianowicie ip zarabia sie za mecze, rp za lvl i odznaki za zachowanie, skill daną postacią natomiast w sklepie mozna bylo by za realne pieniadze kupic ip,rp, oraz jakąś inną załóżmy cr, za cr były by dokupienia rozne concepty graczy oraz mozliwość edycji bohatera a mianowicie wlasne kolory chroma oraz kolory skillow

Pomysłów mam jeszcze wiecej ale za dużo to pisania temat to rzeka

Nie pomyślałeś że nie każdy ma ochotę podawać swoje dane osobowe randomowym ludziom z neta? ;v

co k***a?

to już chyba element science fiction xD

Tym to już dojebałeś jak tupolew w brzoze, miliony graczy i do każdego niby meczu przypisany pracownik który by gry analizował? jak ty to sobie wyobrażaszxddd

To teraz wyobraź sobie ile by zajmowała na dysku ta gra jakby każdy randomek z honorkami zrobiłby sobie własny wygląd skilli i chromy xD

Opublikowano

Zgadzam się co do kwestii komunikatora. W końcu to gra drużynowa w której kontakt drużynowy dają dużą przewagę.

Ja bym właśnie zrobił co innego, usunąłbym możliwość komunikowania się zarówno tekstowo, jak i nie dodawałbym komunikacji głosowej - tak jak w Heroes of the Storm.

 

Świetne rozwiązanie :)

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Komunikator i te tandetne lagi, które każdy raz na jakiś czas odczuje.

Opublikowano

Na pewno nie dodawał bym zje*nego komunikatora głosowego bo nie chciał bym słuchać co chwile jak jakis kid jeb** mi matkę a co do zmian to skiny za ip

Opublikowano

@554461402688252517908.pngArles Napisałem to co bym zmienił a jak ? To już są marzenia xD

Co do rotacji mialem namysli to ze masz rotacje randomowych skinow przez tydzien i mozesz sobie nimi przez tydzień się zachwycić.

Zapomniałem o jednej najważniejszej rzeczy a mianowicie reset tych jebanych żetonów do zwracania bo już 3 sezony na to czekam k***a :)

@landik zawsze moglbys zmutować takich a np. Mogłbyś gosciowi dac znak kiedy ma spierdalać bo niektórzy nie czują się zagrożeni po prostu ciągle się pchną do przodu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...