Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pojdzie mi wiedzmin 3 dziki gon na ultra?


RushAndGoToWin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Gta 5 działa na ultra bez lagów ponad 60fps.

Dodam że komputer się uruchamia w 6sekund, Windows 10 oraz posiada Dysk SSD

Czy pójdzie mi ta grą?

Podaję kartę graficzną i procesor:

Karta Graficzna: Gtx 960

Procesor: Intel Xeon ( intel core i7 )

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wystarczy wklepać w youtube nazwę gry i twoją kartę graficzną, a na pewno znajdziesz jakiś test działania. Poza tym wiesz.... Xeon to jest np. E5420...

 

Naucz się po prostu podawać dokładną specyfikacje, chyba że jej nie znasz, a tak może być skoro pytasz się czy pójdzie na Ultra.

 

I nie nie pójdzie, bo takich ustawień nie ma w Wiedźminie. 

 

#edit

 

Pragnę zauważyć, że test jest z przed pół roku, a jak wiadomo (albo i nie), to od tej pory wyszła masa aktualizacji optymalizującymi grę, oraz bugi wykryte po wydaniu gry.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Wystarczy wklepać w youtube nazwę gry i twoją kartę graficzną, a na pewno znajdziesz jakiś test działania. Poza tym wiesz.... Xeon to jest np. E5420...

 

Naucz się po prostu podawać dokładną specyfikacje, chyba że jej nie znasz, a tak może być skoro pytasz się czy pójdzie na Ultra.

 

I nie nie pójdzie, bo takich ustawień nie ma w Wiedźminie. 

 

#edit

 

Pragnę zauważyć, że test jest z przed pół roku, a jak wiadomo (albo i nie), to od tej pory wyszła masa aktualizacji optymalizującymi grę, oraz bugi wykryte po wydaniu gry.

xeon 1220 kosztuje 1k

Opublikowano

Xeonów to ty do gamingu nie bierz. To są serwerowe procki i w zastosowaniach domowych są słabe. Lepiej I7.

widać twoją wiedzę.. xeony są jak i7 nei do kręcenia i bez iGPU.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Wymagania to GTX 770, ja mam 960 czyli wyższy model, więc dlaczego nie?

Nowsza seria, nie wyzszy model.

 

Właśnie trochę poczytałem i zauważyłem że nawet karta gtx 980 która kosztuje 3k nie daje rady na ultra, http://www.purepc.pl/karty_graficzne/wiedzmin_3_dziki_gon_test_procesorow_i_kart_graficznych

gtx 970 daje sobie bez problemu rade na ultra

 

Nie zadawaj wiecej takich pytan, gra Ci pojdzie, patrz najlepiej na youtube (wpisuj np i5 2500k + gtx 970 GTA 5), odsylam Cie do FAQ, a temat zamykam bo nie ma on wiekszego sensu, nie jest na temat, a wszystko zostalo juz na pewno wyjasnione. 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...