Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Legenda Króla Poro - Świąteczna zabawa z League of Legends


Katatuki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

422571450741905578515.png


Ho, ho, ho! Witajcie drodzy użytkownicy, mamy dla was świąteczną niespodziankę,


dnia [27.12.2015] odbędzie się walka o Legendę Króla Poro!


 


Aby wziąć w niej udział wystarczy napisać post pod tematem, wraz ze swoim nickiem i dopiskiem " Biorę udział w zabawie " 


Jeśli z pewnych przyczyn nie chcecie podawać swojego nicku publicznie wyślijcie go do @Katatuki na PW.


 


105321450742580578515.png


1. Turniej odbędzie się na serwerze EU Nordic&East


2. Rozgrywka będzie rozstrzygana w trybie " Legend of the Poro King " - Blind Draft.


3. Pierwsze dziesięć osób będzie grało ze sobą w losowym składzie, jeśli zapisze się więcej, to każda następna osoba będzie w rezerwie w razie nieobecności jednego z graczy.


4. Podczas walki będzie panował absolutny zakaz skryptowania, używanie programów trzecich będzie skutkowało wyłączeniem z zabawy.


5. Specjalnie trollowanie i/lub utrudnianie gry będzie karane dyskwalifikacją.


6. Podczas gry zachowujemy kulturę, wyzwiska i kłótnie nie będą tolerowane.


7. Należy się dobrze bawić! 


 


Mechaniki bohatera będą oceniane przez @Katatuki, a wybór zwycięzcy będzie uzasadniony w kilku słowach, dajcie z siebie wszystko!


 


 


 


244021450742754578515.png


 


Nagroda dla najlepszego zawodnika w grze pod względem:


Zabójstw: 8-AwardImgIcon-1361138012.png


Asyst: 9-AwardImgIcon-1361138078.png


Mechaniki bohatera: 95-AwardImgMaster-1449506154.png


 


Po uzbieraniu dziesięciu graczy zostanie podana dokładna godzina rozgrywki i dodatkowe informacje na temat dołączenia do gry niestandardowej. 


 


Zapraszamy do zapisów!


 


 


Wesołych świąt oraz powodzenia w rozgrywce życzy ekipa MPCForum.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Biorę udział w zabawie - nick został wysłany w prywatnej wiadomości.

Opublikowano

Po uzbieraniu dziesięciu graczy zostanie podana dokładna godzina rozgrywki i dodatkowe informacje na temat dołączenia do gry niestandardowej. 


 


Zapraszamy do zapisów!


Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Zebraliśmy wystarczająco graczy, tak się przedstawia skład na dzień dzisiejszy:

 

@taiu

@AntyWarrn

@WiktoriaK

@Antive

@Eryk

@1373230489-U611928.pngPanty

@Neosieł

@Julietta

@Lady Quarti

@ReygrasPL

 

Na zastępstwie jest: 

@Marchwj

@Remzoo

@1361622928-U485574.pngWodahs

 

W najbliższą niedzielę o godzinie 18.00 na serwerze EUNE pojawi się gra niestandardowa Legend of the Poro King pt. " MPCForum Krol Poro " hasłem do niej będzie " mpcforum " a do gry będą mogli wejść tylko gracze którzy się wpisali w temacie lub u mnie na PW. Jeśli ktoś się nie zjawi w przeciągu 10 minut zostaną dobrani użytkownicy z rezerwy. 

 

Widzimy się już wkrótce, powodzenia w bitwie na śnie... w bitwie na PORO!

 

Mini-poradnik jak dołączyć do niestandardowej gry Poro King:

 

Klikamy Play, zaznaczamy Custom i wybieramy tryb Legend of the Poro King:

E9yykG6.png

Następnie zaznaczamy "show private games" i wyszkujemy "MPC" i dochodzimy do gry z wyżej podanym hasłem.

IZHmEjz.png

 

Napisałem go ze względu na spotkanie się kilkukrotnie z sytuacją, w której gracz nie potrafił dołączyć do takiej gry bo np. zapominał o którejś z wymienionych rzeczy

 

 

Nadal można się zapisywać!

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Na rezerwę - Biorę udział w zabawie

FastRit

 

Szkoda tylko, że max 10 osób. Powinno być więcej tur :/

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Proszę mnie wypisać z listy, niestety z powodu pewnych okolicznosci nie będzie mnie wtedy w domu, przepraszam za kłopot, miłej zabawy

@Katatuki

Opublikowano

Nick - Puuds

Liczę na to, że coś wymyślicie w związku z dużą ilością chętnych ;p

To wygląda jak sygnatura!

Opublikowano

Nick - Puuds

Liczę na to, że coś wymyślicie w związku z dużą ilością chętnych ;p

Jak na razie jest tylko sześciu rezerwowych z czego przynajmniej trzech powinno być gotów na jutro, a raczej nie uzbiera się kolejne dziesięć osób do jutra, jeśli coś takiego miałoby miejsce, to byłbym w stanie coś lepszego zorganizować. 

 

Miejmy nadzieje, że rezerwowi którzy nie zagrają nie zostaną urażeni.

 

 

Przypominam o dzisiejszej zabawie, należy dziś o 18 dołączyć do gry niestandardowej Poro King.

@taiu

@AntyWarrn

@WiktoriaK

@Antive

@Eryk

@1373230489-U611928.pngPanty

@Neosieł

@Julietta

@Lady Quarti

@ReygrasPL

 

Zastępstwo:

@Marchwj

@Remzoo

@1361622928-U485574.pngWodahs

Więcej informacji w tym poście.

 

Zapisy zamknięte! Dziękujemy chętnym za branie udział.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...