Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pakiety] czyli jak wcisnac C1 w pralke :P


Karolinka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez bym chetnie pogral na Globalu super klimat, sporo ludzi, wspolne expienie, zbieranie itemkow.

Ja nigdy nie gralem na Global Mu no moze z 1 raz na SH :P

A tak to od 6 lat na prywatach gdzie po full statach nie chcialo mi sie grac :P

Ahhh te K2 ;(

sharingan1s.png
Opublikowano

global ma 5lat liczac od wejscia serverow maya i za pol roku doszedl wigle bo slyszalem ze wczesniej byl jakis beta test globala gdzie byly inne servery a oficjalny global wyszedl 2003 wzraz serverem maya i za pol roku doszedl wigle, a k2 weszlo w roku bodajze w 2005 albo 2006 no dokladniej nie pamietam juz...

 

@quato

chciales lapac za slowka ale nie wyszlo cos ;P ja jeszcze sie nie spotkalem zeby Ziomal mieszal ludzi z blotem i dzlelil na tych co cos potrafia i nie potrafia, a co do kokosza to malo sie udziela na forum i to strasznie ale jesli ci tak napisal to pewnie musiales go sprowokowac jakas gadka ;P

 

ile to juz sie mowi ze firma k2 notwork nic nie robi? hacki byly i beda bo ta firma to banda nie kompetentnych ludzi z 0 doswiadczeniem prwoadzenia gier online a ich gry jak knight online , warrock mu itd.. sa wypelnione hackerami bo taka firma jak Blizzard nie pozwoli sobie na hacki w swoich grach.

2006-2010

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

90% ludzi tego forum zajmuje się niszczeniem przyjemności grania w tą grę.

Speedhaki boty autokille boty .... wszyscy interesują się dupe

 

Więc jakby nie było sami jesteśmy sobie winni..temu co się stało co jest...i co będzie

 

 

dupe itemow nie usuną bo 90 % graczy by nie miało setów +13 maxów itp.

 

P.S

nie znam sie na hakowaniu i wyraziłem tylko swoją opinię.

Opublikowano

kokosz dobrze prawi ;]

ci ktorzy pisali programy widzieli w tym albo $ albo niezly poligon doswiadczalny ale napewno nie widzieli w niej klimatu itp...

pozatym przeanalizowanie tony pakietow i caly reverse enginering zjada sporo czasu i zakladam ze w wiekszosci czasu kontakt z mu ograniczal sie na przechwytywaniu pakietow, skryprowaniu proxy, wysylaniu pakietow i analizowaniu wyniku tych operacji...

Opublikowano
kokosz dobrze prawi ;]

ci ktorzy pisali programy widzieli w tym albo $ albo niezly poligon doswiadczalny ale napewno nie widzieli w niej klimatu itp...

pozatym przeanalizowanie tony pakietow i caly reverse enginering zjada sporo czasu i zakladam ze w wiekszosci czasu kontakt z mu ograniczal sie na przechwytywaniu pakietow, skryprowaniu proxy, wysylaniu pakietow i analizowaniu wyniku tych operacji...

Ta... Analiza pakietow jest czasochłonna, i to bardzo :) Ale nie kazdy kto napisal hacka nie gra w tą gre... Zalozmy taki Astrogod :_)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...