Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

phSro ✧ Cap 90 ✧ EU/CH ✧ Low rates ✧ Long term ✧ rate: x3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ech, właśnie próbuję wbić się na phSro, ale cały czas mam komunikat 'you have beed disconnected from this server', czym to może być spowodowane?

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

najprawdopodobnie jest po prostu full lub wpisany zostal zły login

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Jeżeli masz aktywowane konto to zalogujesz się bez problemów . Sprawdź   e-maila.

 

Aktualnie na serwerze trzymamy Fortece Bandit . 

Mile widziani są nowi aktywni gracze . 

Osobiście oferuje pomoc  "   Higienistka  "

 

k4gqya.jpg

Opublikowano

Wszystko fajnie, poszedłem na ongi wyfarmiłem sp dobiłem 22 lvl, poszedłem expic no i niestety sie nie da bez kasy w garmencie d1 i swordem d3. Jezeli ktos by chcial pomoc jakas forsa prosze o podanie nicku a chetnie sie odezwe

Opublikowano

Na serverze jest nowa guild o nazwie : EvolutioN. :) Przyjmę wszystkich nowym graczy i oczywiście oferuje pomoc :>  po więcej info pm : oOHellOo , Born4Porn :D ZAPRASZAM ! :]

CentauruS

Opublikowano

Zapraszamy do guild DESTINY ! :)

 

SRO_2016_03_13_19_38_11_92.jpg

 

 

co prawda mamy tylko Bandit ale czekamy na większą liczbe graczy i większa aktywnosc ! 

 
pozdro BestialFury_
Opublikowano

Wszystko fajnie, poszedłem na ongi wyfarmiłem sp dobiłem 22 lvl, poszedłem expic no i niestety sie nie da bez kasy w garmencie d1 i swordem d3. Jezeli ktos by chcial pomoc jakas forsa prosze o podanie nicku a chetnie sie odezwe

 

 

Witam mam 21lv -9 jeżeli ktoś farmi na ongach i  jest możliwość dołączenia się to proszę o kontakt w grze nick :eneduerabe .

piszscie do BestialFury_ , Puzuma, PrzeArcyMag, Born4Porn ;)

Opublikowano

Witajcie mam jedno a zarazem bardzo ważne pytanie .

Mianowicie ile stoi serwer i czy jest stabilny oraz ile ludzi gra?

Opublikowano

Witajcie mam jedno a zarazem bardzo ważne pytanie .

Mianowicie ile stoi serwer i czy jest stabilny oraz ile ludzi gra?

A wiec tak server stoi już od 4 miesięcy ^.^ Ludzi gra nawet sporo tylko ,że teraz wyszedł ten server Electus(który zaraz upadnie ,bo jest pay2win) i każdy tam poszedł (Jak upadnie to na bank wrócą tutaj :>). Moim zdaniem opłaca się tutaj nadal grać ^.^ silki są stanie ,a avatary na stallach są nawet po 50m :D Także zapraszam (GUILD DESTINY). Po więcej info proszę pisać w grze : Born4Porn :>

CentauruS

Opublikowano

#Odświeżam temat :>
Pewnie teraz zastanawiasz się dlaczego jak niedawno coś napisałem ,a więc jest planowane podwyższenie capu do 10dg ^.^. Aktualnie jest ankieta ,na którą możesz oddać głos tutaj : https://sro.projecthax.com/. :>

I tak jak zawsze DESTINY zaprasza bla bla bla pm w grze : Born4Porn :D

CentauruS

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hmm, dziwne. Dlaczego jak założyłem konto na tsronie i jak potwierdziłem emaila to nie mogę się zalogować w grze? Pisze mi że niby zły hasło, zrobiłem drugie konto i to samo mama :/

 

 

@Edit

 

Już ogarnąłem, trzeba było na stronie ustawić hasło do gry :D

Opublikowano

Dołączę do jakieś polskiej gildii właśnie zacząłem grać, dajcie znać tutaj!

Najlepiej gildia z ts3.

Opublikowano

da sie grac na proxy , czyt odpalic 8 kont ?

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Em witam zamierzam zacząć swoją przygodę na tym , że serwerze :D . Więc jeżeli znajdzie się jakaś polska bądź - international guild to chętnie dołączę nick w grze : Nervo

fSKDg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...