Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

phSro ✧ Cap 90 ✧ EU/CH ✧ Low rates ✧ Long term ✧ rate: x3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na razie na tym servie zchackowali tylko Ciebie O_o... To nie jest wina adminów ,że masz zawirusowanego kompa.. -.-' Jeśli chodzi o grę to zapraszamy guild DESTINY ! :)

Nie chodzi o hack tylko o to ze administracja ma na to wylane ....

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie chodzi o hack tylko o to ze administracja ma na to wylane ....

Ale stary... Co ona ma zrobić jak to nie jest z ich winy ? O_o

CentauruS

Opublikowano

No co Administracja serwera powinna przeprosic, po czym udostepnic nowe konto i zabezpieczyc komputer petenta (czyt. gracza na ich serwerze) przed kolejnymi atakami. Powinna rowniez zrobic scan pc takiej osobie aby z tego pc nie dokonano przestepstwa w internecie. A w ramach rekompensaty dodac na nowe konto 1k silkow .

Na powaznie..

Serwer zostal zmodyfikowany i zostalo dodane b1 oraz b2 ale lv mobow ciagle jest max 88

Gildi przybywa a co za tym idzie serwer stal sie crowded ( ale da sie wbic za 1x)

Gidlia DESTINY polska jest w uni atakujacej FW

Zapraszam

Opublikowano

Server fajny, szkoda tylko tego że przy tak małych ratach jest to server FullBOT. wiekszośc graczy ma postawione po 4 postacie - przedewszystkim osoby posiadające sbota / phbota. wystarczy np. zerknąc na pt match gdzie 90%pt to LTP sbot/phbot.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak wyglada sytuacja na servie ? 

Na servie gra się naprawdę przyjemnie :) Jest polska guild DESTINY która jest aktualnie full ale miejsce zawsze sie znajdzie :> To prawda ze maja ludzie po 4 postacie odpalone ale to dla dropów ^^ Jak już zaczyna się FW ( Fortress War) to ip limit zostaje zmieniony na 1 i wtedy pokazuje że jest ponad 600-700 osób :> Moim zdaniem naprawdę opłaca się tutaj grać ^^

CentauruS

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zasysam i wbijam. Znajdzie się miejsce w polskiej Gildii? Dodam ze przechodzę z ZSZC. Tam mam 3x 105lv więc nie uważam się za nuba.

Opublikowano

Zasysam i wbijam. Znajdzie się miejsce w polskiej Gildii? Dodam ze przechodzę z ZSZC. Tam mam 3x 105lv więc nie uważam się za nuba.

 

Pewnie ,że się znajdzie :) Guild DESTINY zaprasza ! :) pm : SlumS, BestialFury, Darth_Murder ^^

CentauruS

Opublikowano

Podczas proby rejestracji konta (i potwierdzeniu captcha ;) ) klikam przycisk "register" i nic.... przegladarka nie reaguje, a raczej strona...

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Udalo mi sie zarejestrowac. I wszedlem do gry... jednak lagi niesamowite....

Poki sa takie lagi szczerze odradzam.


Udalo mi sie zarejestrowac. I wszedlem do gry... jednak lagi niesamowite....

Poki sa takie lagi szczerze odradzam server.

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Udalo mi sie zarejestrowac. I wszedlem do gry... jednak lagi niesamowite....

 

Poki sa takie lagi szczerze odradzam.

Udalo mi sie zarejestrowac. I wszedlem do gry... jednak lagi niesamowite....

 

Poki sa takie lagi szczerze odradzam server.

Akurat teraz są ,bo poprawiali coś z FW... Nie odradzaj ludziom servera jak nawet na nim nie pograłeś... -.-

CentauruS

Opublikowano

Ja wbilem akurat trafilem na lagi i sie wylogowałem ale ogolnie mówiąc serw zapowiada się super. W końcu znalazlem cos dla siebie. Teraz tylko poszukać jakiejś fajnej gildi i jechac z farmą ^^

Opublikowano

Ja wbilem akurat trafilem na lagi i sie wylogowałem ale ogolnie mówiąc serw zapowiada się super. W końcu znalazlem cos dla siebie. Teraz tylko poszukać jakiejś fajnej gildi i jechac z farmą ^^

Dokładnie tak ! :D Server jest naprawdę świetny :> Jeśli chodzi o jakieś pytania proszę pisać w grze ^^ Nicki do których można pisać: BestialFury_ , Darth_Murder , iOwnYou , Born4Porn. Guild DESTINY zaprasza ! :)

CentauruS

Opublikowano

Siemka, właśnie po 4 latach przerwy od silka wracam do gry, mam pytanie, czy na server da się wbić dość szybko czy są takie same kolejki jak na globalu?

Opublikowano

polecam ci electusa który wyjdzie jakoś za tydzień. ewentualnie r-sro tam nie ma takich kolejek jak na isro i można wbić w prawie każdej porze

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...