Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MuNoMercy| EXP x10 | 1K+ ONLINE | Otwarcie 18 Grudnia !


BandziorDL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Zapraszam na serwer www.MuNomercy.com

Na początek kilka słów od siebie.
Serwer jest HARD z nastawieniem na długą grę.
Ludzi jest bardzo dużo gra się naprawdę dobrze.
Admin robi już kolejną edycję i serwer jest pewny oraz warty uwagi.
Polaków zawsze jest bardzo dużo.
Zawsze jest jakaś sensowna PL gildia a często full ally.
W każdym razie 18 Grudnia(Piątek) o Godzinie 22.
Jednym słowem wszyscy wbijać i się nie zastanawiać bo naprawdę warto.

Na serwerze będzie ok.1-2K Online na Starcie.
Na starcie jest zazwyczaj 800 po 2 dniach ok.1.5-2k.

Aktualnie prowadzone są testy do 15-16 i dlatego jest tyle online , ale jak na testy to i tak dużo :)


12279067_1647791175491064_41714520605741

 

---------------------------------------------------------------------------------------
INFO
---------------------------------------------------------------------------------------
Nazwa serwera : MuNoMercy.com
Wersja : Season 6 Ep. 3 ich client z drzewkiem z S8 na wersji
S6.
Z*********e to działa.
Dedykowana maszyna opcja reconnect działa w 100% elegancko jesteście cały czas online.
 

Strona : 


www.munomercy.com


Facebook :
Tutaj jest dużo informacji z serwera.

Tutaj i na stronie głównej.
 
---------------------------------------------------------------------------------------
Konfiguracja
---------------------------------------------------------------------------------------
Exp: Będzie dynamiczny na 3 resy.
Najpierw 10 expa potem co raz ciężej z każdym resem.
Drzewko stałe 5 expa.
Drop: 60%
BB: OFF
Mob HP: 100 %
Reset: 400lvl
Wymagania na resa : Na 400 robicie resa i jest 250 pkt na 1 res potem 500 potem 900 na ostatnim 3 resie.
Max resów jest 3.
Server full pvp nastawiony na itemy jest dosyć ciężki , ale warty uwagi.
 
Party exp:

Admin na pewno sensownie to dostosował :)

 
---------------------------------------------------------------------------------------
Punkty za lvl
---------------------------------------------------------------------------------------
DK: 5
DW: 5
ELF: 5
SUM: 5
RF: 7
MG: 7
DL: 7
 
---------------------------------------------------------------------------------------
Jewele
---------------------------------------------------------------------------------------
Bless: 100 %
Soul: 50 %
Soul + luck: 75 %
Life: 50 %
 
---------------------------------------------------------------------------------------
Pralka u Goblina :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Globalowe ustawienia.
 
---------------------------------------------------------------------------------------
Inwazje
---------------------------------------------------------------------------------------
Częste.
Moby mocne na inwazjach duża rywalizacja.
GGD co 6H
 
---------------------------------------------------------------------------------------
Spoty
---------------------------------------------------------------------------------------

Dużo spotów po 5 mobów na wyższych mapach po 6.
Hot Spoty po 7 mobów.
Warto chodzić BC/DS.

 
---------------------------------------------------------------------------------------
Shops
---------------------------------------------------------------------------------------

Sklepy ubogie , ale jest wszystko co potrzebne :)

Tu macie kilka słów od admina nie chciało mi się tego tłumaczyć całego :)

In the last week of December we will launch a new server with 3 resets.
The experience will be variable, ie, first reset will be easier to do than the other two. (First reset 10x, second reset 5x, third reset 3x)
The experience of the Master level is always 5x, no matter how resets are common.
In addition, we will have more than ten new invasions and events to give rhythm to Server and for those who wish to always have some Boss to hunt or event to make.
We will also implement a new complete Goblin Points Shop. They will be obtained by hunting new invasions and other events.
For this version we will have new GMs, one of which will have the task of organizing PVP events.
For those who do not have much time to be on the computer, we guarantee that our host and files will let you have your character connected 24 hours a day without disconnects. And we have some non-pvp maps with reduced experience for those who need to leave AFK many hours.
Our files have Season 8 Master tree, working 100% (already tested). The limit will be 300 master lvls.
We have many strong guilds confirmed and we hope that we can finally have a 7 or 8 large alliances able to fight for the Castle Siegue.
Everyone is invited to participate in this new adventure!

 

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiadomo jak kupisz za 500 usd 5k wc bedziesz lepszy wiec p2w no wystepuje w jakis sposob.
Da sie grac bez tego w duzej gildi.
VIP kupowany w Xshop daje 20% expa.
 

Opublikowano

Witam , wlasnie chcialem robic publikacje tego serwera ;p a tu juz mnie ubiegles Bandziorku :)

Ja wbije napewno :) juz czekam w sumie na start xD

 

co do vipa juz jak kiedys pisalem kupuje sie go za wcoiny ktore mozna kupic za real kase jak i takze uzbierac w grze np.przez handel jawelami czy itemami wiec ci co leniwi sa i nie lubia chodzic na invazje czy drop kupia za real kase wcoiny na vip , a ci co sobie dropia itemy sprzedaja je i takze beda miec :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Imperator :)

Opublikowano

Imp z tej strony BOJSIEBOGA,SSMAN :) Mam chęć wbić zobaczyć jak będzie działał serv,nie mniej jednak ten system WC mnie odstrasza, jakieś chaos carb itd co z tego ma lecieć?

Opublikowano

No Siema SSman ;p  pamietam pamietam cie  xD ...z chaos card leca w 80% gowna zwykle bd czy divine +5 np pozatym jawele czasemi czasem exe raczej lipny np scale max :P masz z 1% szansy na drop bone/scale z 2 opcjami ;p serwer kozak ogolnie :) Csy dzialaja , pk czeste o najlepsze hot spoty ale tez dla afkerow kraina aida ;p wiec kazdy zadowolony ;p

 

 

 

P.S.  KsPk juz sie tez doczekac nie moze widze xD

Opublikowano

No Siema SSman ;p  pamietam pamietam cie  xD ...z chaos card leca w 80% gowna zwykle bd czy divine +5 np pozatym jawele czasemi czasem exe raczej lipny np scale max :P masz z 1% szansy na drop bone/scale z 2 opcjami ;p serwer kozak ogolnie :) Csy dzialaja , pk czeste o najlepsze hot spoty ale tez dla afkerow kraina aida ;p wiec kazdy zadowolony ;p

 

 

 

P.S.  KsPk juz sie tez doczekac nie moze widze xD

 Mordo 1 wsze 2 rr EE cisne a 3 AE wiec 3maj  mi slota na pt 24/7

Opublikowano

kazda postac jest dobra;p takze grajcie kim chcecie xD tyle ze jedne sa silniejsze od poczatku bardziej a inne przy koncu xD 

np. str MG wymiata z poczatku bk czy rfa , a za kilka miesiecy to rf i bk beda bic mg xD wiec  trzeba sie zastanowic kto jak gra i na ile xD

Opublikowano

Nie wiem jak tam z TS pewnie ktos bedzie mial. Bo ja osobiscie nie siedze na TS za bardzo chyba ze podczas CS.

A wracajac do serwera to napewno ejst godny uwagi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...