Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dllaczego w platynie 5 są takie raki


Bondzowi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przez długi okres czasu mialem golda 1/2, udało mi się wbic platyne i tu jest problem bo w 4 na 5 gier to moj team jest ten gorszy, zdarza się, że też nafeeduje ale bardzo rzadko i k***a ciekawi mnie to dlaczego to w moim teamie zawsze są takie bezmózgie raki co grają gorzej niż goldy, to jest k***a platyna w koncu

Opublikowano

Dywizja jak każda inna, teraz narzekasz na platyne, później będziesz narzekał na diament - o ile go wbijesz, bo z takim podejściem daleko nie zajdziesz. xD

Opublikowano

G1 = P5, poza tym jak gram na skryptach, tak są słabi gracze, ale mimo wszystko jak potrafisz grać/ umiesz myśleć + klikać spacje i v oraz x to dasz radę wszędzie.

 

 

 

jakbys umial grac to bys nie musial grac na jebanych skryptach jak warzywo...

 

najwiekszymi rakami sa zjeby grajacy na skryptach 

Skrypty dają mi większy fun z gry. :)

Opublikowano

Bo w platynie jest największa różnica skilla. Na reddicie był wykres ile zajmuje prosom wyjście z poszczególnych dywizji i platyna była dywizją, z którą najwięcej się męczyli. Oprócz skilla potrzebne jest dużo szczęścia, nie ukrywajmy :P

Opublikowano

Platyna to jest niski poziom na którym skoro jesteś prosem powinieneś wygrywać przynajmniej 70% gier.

nie twierdze ze jestem prosem, tylko wkurza mnie to, że ja potrafie linie wygrac lub chociaz nie feedowac jak pojebany kiedy przeciwny laner jest silniejszy a w wiekszosci gier jest tak ze ktos feeduje jak jebniety i w dodatku wyzywa junglera

Opublikowano

Jesli nie masz mmr z golda to raczej losowo. Wiadomo u Ciebie moze byc 4 szympansy w teamie  enemy 5 zakladajac ze ogarniasz i nie nafeedujesz. To samo sie tyczy z afkami i trollami, masz 20% wiecej szans od enemy.

Pdstawą tej gry są teamfighty i oodpowiedni focus. Ludzie zazwyczaj wpadają w dziwny letarg wbijając sie we 3 na 5 albo divują wieze za wszelka cene.

Trzeba niestety troche myslec i pingowac ludziom zeby czasem ktos sie nie wjebal za wczesnie.

Długo siedzialem w platynie. Tutaj kazdy juz potrafi sensownie farmic i wardowac linie ale wciaz ludzie throwuja.

Zakładam ze grasz czysto bez bola, naucz sie porzadnie grac 5 postaciami tylko porzadnie i sensownie je buduj.

Zresztą po jakims czasie kazdy nawet najbardziej opornyna wiedze gracz wychodzi. Znam ludzi co mieli po 2000 gier w goldzie.

Opublikowano

Platyna w lolu = Gold w csgo

Są to dwie randomowe rangi, unskilled i skilled gracze, tylko że z golda w csie łatwiej wyjść niż w lolu. Liga kału ta gra w której nie da się samemu wygrać gry nawet na skryptach, potrzeba wyjebanego duo a nawet to czasami nie pomaga. Platyna jest także rangą która pokazuje że ktoś jest po prostu dobry, ale nie zasługuje na diament bo jest na niego za słaby i jest za dobry na goldy. Imo nim niżej w platynie tym gorzej. 

Opublikowano

Kazda 5ta dywizja to gowno. Najwieksze gowno to d5. Gdzie zjeb potrafi isc afk bo traci 30csow i nie dostal killa z ganka tylko asyste.

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Mając s1, gram z platynami już i mogę stwierdzić, ze nie ma aż takich raków, owszem są wyboostowaniu ludzie badz tacy ktorzy kupili konto, ale bez przesady. Zdarza sie perelki raz na jakis czas xD

Opublikowano

Platyna w lolu = Gold w csgo

Są to dwie randomowe rangi, unskilled i skilled gracze, tylko że z golda w csie łatwiej wyjść niż w lolu. Liga kału ta gra w której nie da się samemu wygrać gry nawet na skryptach, potrzeba wyjebanego duo a nawet to czasami nie pomaga. Platyna jest także rangą która pokazuje że ktoś jest po prostu dobry, ale nie zasługuje na diament bo jest na niego za słaby i jest za dobry na goldy. Imo nim niżej w platynie tym gorzej. 

na skryptach master tiera wbijesz tylko musisz wiedziec ktore skrypty i jak skonfigurowac 

Opublikowano

G1 = P5, poza tym jak gram na skryptach, tak są raki, ale mimo wszystko jak potrafisz grać/ umiesz myśleć + klikać spacje i v oraz x to dasz radę wszędzie.

jakbys umial grac to bys nie musial grac na jebanych skryptach jak warzywo...

 

najwiekszymi rakami sa zjeby grajacy na skryptach 

Opublikowano

Ja Ci powiem ze im wyżej tym gorzej, sam skonczytlem sezon w platynie V bo nie chciało mi się męczyc z tymi rakami w drodze do diamentu.

Opublikowano

Kumplu jak Ty w platynie narzekasz to chyba zrezygnujesz calkowicie z gry w d5, granice dywizji typu, gold1/p5 itd sa najgorsze

giphy.gif

Opublikowano

Wszędzie są słabsi gracze, poziom zaczyna się dopiero w challengerze +300 lp. Nie ma co zganiać na innych grę można spokojnie wygrać 4 vs 5.

Opublikowano

Wszędzie są słabsi gracze, poziom zaczyna się dopiero w challengerze +300 lp. Nie ma co zganiać na innych grę można spokojnie wygrać 4 vs 5.

 

hehe, smieszku, nie wygrasz gry bedac sam naffedowanym a masz afka + ludzi, ktorzy nawet nie potrafia uzywac reki do nacisniecia ulta

Opublikowano

hehe, smieszku, nie wygrasz gry bedac sam naffedowanym a masz afka + ludzi, ktorzy nawet nie potrafia uzywac reki do nacisniecia ulta

 

A powiedz mi jakim cudem ludzie którzy boostują konta wygrywają?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...