Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Steam] Kupno z przeceną i sprzedaż na innych stronach.


KaiwolS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Gdzie mogę sprzedać te gry??

Przykładowo na g2a.com.

 

 

 

czy to sie opłaca?

Zależy, jaką grę chcesz sprzedawać. 

Opublikowano

Możesz sprzedawać na g2a.com, allegro i innych podobnych stronach przeznaczonych do handlu.

Odnośnie zarabiania, to powiem Ci, że można zarobić lecz raczej handlując na większą skalę, chyba że cieszy Cię zarobione 2 lub 5zł na jednej grze.

Opublikowano

No np the evil within ma przecene 85% i jest za 6 euro to czy na g2a dostał bym przynajmniej 24/23 euro?

Nie, praktycznie tyle samo ile zapłaciłeś.

https://www.g2a.com/the-evil-within-steam-cd-key-preorder-global.html

Sprzedaż za kilka miesięcy była by bardziej opłacalna, więcej możesz zarobić.

 

 

 

Kwota 8,99 EUR - Unia Europejska

Przelicznik 4,2692

Kwota 38,38 PLN - Polska

 

Tak jak pisałem, handel na większą skalę jest bardziej opłacalny lub stworzenie swojej firmy i sprzedaż kluczyków.

Opublikowano

Nie, praktycznie tyle samo ile zapłaciłeś.

https://www.g2a.com/the-evil-within-steam-cd-key-preorder-global.html

Sprzedaż za kilka miesięcy była by bardziej opłacalna, więcej możesz zarobić.

 

 

Tak jak pisałem, handel na większą skalę jest bardziej opłacalny lub stworzenie swojej firmy i sprzedaż kluczyków.

Wiem że to głupie pytanie ale ile bym potrzebował pięniążków na start takiej firmy i czy muszę być pełnoletni?? I pewnie potrzeba by było wypromować tą firme?

xD


 


 

Opublikowano

 

 

czy muszę być pełnoletni?

Owszem, działalność gospodarczą może założyć tylko osoba pełnoletnia.

 

 

 

I pewnie potrzeba by było wypromować tą firme?

W obecnej dobie raczej jest mała szansa, że się sama z siebie wybije.

Opublikowano

Owszem, działalność gospodarczą może założyć tylko osoba pełnoletnia.

 

W obecnej dobie raczej jest mała szansa, że się sama z siebie wybije.

Widzę że się na tym znasz, co jest potrzebne do założenia takiej działalności (nie wliczając pełnoletności)?

xD


 


 

Opublikowano

W sumie to niewiele.

 

Na pewno pieniądze na ZUS, bodajże pierwszy rok lub dwa lata płacisz ulgowy i jest to koszt bodajże około 400zł, dokładnie nie pamiętam, potem już płacisz ok. 1000zł. Dokładnie nie pamiętam, ostatni raz byłem w temacie z pół roku temu, na internecie jest dużo wątków na ten temat, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...