Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak oszukać HackShield'a czyli błąd przy dodwaniu folderu "ymir work" na dysk D :)


Denis.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu mi to nie działa na Enarisie ? Gdy chce odpalic plik metin2client.exe notepad++ wyskakuja "dziwne" zna@@czki ??
 

 

@Algade pomóż ;p

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

Czemu mi to nie działa na Enarisie ? Gdy chce odpalic plik metin2client.exe notepad++ wyskakuja "dziwne" zna@@czki ??

 

 

@Algade pomóż ;p

Kazdy tak ma, kliknij ctrl+F i wpisz "python path", powinno znalezc.

Opublikowano

Kazdy tak ma, kliknij ctrl+F i wpisz "python path", powinno znalezc.

 

Tam to nie będzie działać :P

Nie znajdziesz w bince enarisa tego.

Opublikowano

a mam pytanie bo urzylem na enaris.pl i zmienilem z D na H mam wh na dysku D od zahona i jak wchodze na serwer niby wh dziala tyka moby ale nie zadaje im dmg ktos wie o co chodzi i czy na teriosie dziala?

 

Opublikowano

Wykryto folder ymir work na dysku d, usuń go albo zmień nazwę

^

|

Takie coś mi wyskakuje na teriosie.

 

@Edit juz rozwiązałem

.

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tak mam w bince:

 

qevhoz.jpg

 

 

Na Dysku C mam ymir work

 

7gnpzn.jpg

 

A taki błąd wyskakuje :)

 

1dx8mj.jpg

Wyskakuje ci tak bo masz folder "ymir work" na dysku C: a w notepadzie zmieniłeś tą ścieżkę na dysk C

 

Zrobi ktoś poradnik co zrobic by ymir work działało jak sie nie ma Dysku D ?

Zrób sobie dysk D :v

 

Edit: da się zrobić coś na cagroso? (nie ma takiej liniki z tym żeby usunąć ymir work albo zminić nazwę)

UN4J0mP.png

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...