Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak oszukać HackShield'a czyli błąd przy dodwaniu folderu "ymir work" na dysk D :)


Denis.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz problem z następującym błędem ?

 

wc1i4k.jpg

 

Rozwiąże go bez pobierania żadnych obejśc :D

 

1. Po pierwsze, aktualizujemy Clienta do najnowszej wersji.

2. Szukamy opcji "Opcje folderów i wyszukiwania", u mnie jest on pod buttonem organizuj.

3. Wchodzimy w zakładke "Widok"

4. Odznaczamy opcje : "Ukryj rozszerzenia plików" i zapisujemy. (Wszystko to robimy ciagle w folderze z Metinem.)

5. Zmieniamy nazwe metin2client.bin na metin2client.exe

6. Edytujemy jakimś edytorem typu "Notepad++"

7. Szukamy :

"Python Path Injection"

8. nz7dyh.jpg

9. Zmieniamy po lewej jak i po prawej stronie z "D:\ymir work" na "DOWOLNA_LITERKA:\ymir work"

10. Zapisujemy i Odpalamy przez metin2client.exe

11. Cieszymy się Grą na DMG,WH itd.. którego wkleiliśmy na Dysk D :)

Jak widać nie potrzeba do tego żadnych obejść :)

 

Jeśli bd mieli problemy piszcie na dole, postaram się wam pomóc.

 

Gotowce na dzień 23.11.2015:

 

Enaris

xyz

Terios

xyz

Pozdrawiam Denis.

 

Ps. Wiem ze to nie jest generatorem ale to nie jest czit tylko Napraw błędu :)

Nie ćpałem kurwa nigdy i powiedz też koleżce
Że jego filozofia mnie przyprawia o dreszcze
Metr siedemdziesiąt parę i powiem ci po prostu
Bałbym się charakteru nie wyglądu i wzrostu...

_____________________________________________

Opublikowano

A wiesz może jak ominąć wyskakujący błąd z brakiem pliku index? Chodzi mi tu o enaris

A co probojesz zrobic, daj ss błędu albo coś :P

Nie ćpałem kurwa nigdy i powiedz też koleżce
Że jego filozofia mnie przyprawia o dreszcze
Metr siedemdziesiąt parę i powiem ci po prostu
Bałbym się charakteru nie wyglądu i wzrostu...

_____________________________________________

Opublikowano

Przy próbie uruchomienia clienta poprzez obejście :)

attachicon.gifENARIS JPG.jpg

Użyj mojego spoosbu to ci nic nie wyskoczy :P

brak skanu

Pobierz to i wklej do clienta już gotowiec jest :)

 

@1361622928-U485574.pngDenis.

 

Dodaj skan - 20h. Milian.

Nie ćpałem kurwa nigdy i powiedz też koleżce
Że jego filozofia mnie przyprawia o dreszcze
Metr siedemdziesiąt parę i powiem ci po prostu
Bałbym się charakteru nie wyglądu i wzrostu...

_____________________________________________

Opublikowano

A wiesz ze jak to zmienisz to nie bd Ci nic dzialac z ymir

Wgl po co na exea zmieniac mozna to w binie zrobic

 

 

sygna.png

Opublikowano

A wiesz ze jak to zmienisz to nie bd Ci nic dzialac z ymir

Wgl po co na exea zmieniac mozna to w binie zrobic

 

Nie rozumiem Cię za bardzo co do twojego pierwszego stwierdzenia, a co do drugiegu to tak mi wygodniej akurat :)

Nie ćpałem kurwa nigdy i powiedz też koleżce
Że jego filozofia mnie przyprawia o dreszcze
Metr siedemdziesiąt parę i powiem ci po prostu
Bałbym się charakteru nie wyglądu i wzrostu...

_____________________________________________

Opublikowano

Wybacz jak to pisałem to sikałem i miałem tylko jedną reke xD Chodziło mi o to czy działa wszystko nawet jesli wh itp bd na dysku D a patch bd zmieniony na np C ps. To samo mam u mnie w tucie :p

 

 

sygna.png

Opublikowano

Wybacz jak to pisałem to sikałem i miałem tylko jedną reke xD Chodziło mi o to czy działa wszystko nawet jesli wh itp bd na dysku D a patch bd zmieniony na np C ps. To samo mam u mnie w tucie :p

Działa, normalnie wczytuje mi ymir work z dysku D nawet jak zmienilem na C czy na inną literkę :)

 

Masz to samo ale błednie to masz opisane, ponieważ gdy zmienisz np. na Dysk C to gdy wrzucisz na C folder ymir work to wyskoczy ci taki sam błąd jaki jest w pierwszym poscie tylko zamiast "D" będzie "C" .

 

w plikach msa jest linijka:

MotionFileName           "d:/ymir work/monster2/spider_young/20_1.gr2"

 która odpowiada z jakiego dysku ci to czyta :)

Nie ćpałem kurwa nigdy i powiedz też koleżce
Że jego filozofia mnie przyprawia o dreszcze
Metr siedemdziesiąt parę i powiem ci po prostu
Bałbym się charakteru nie wyglądu i wzrostu...

_____________________________________________

Opublikowano

Tak mam w bince:

 

qevhoz.jpg

 

 

Na Dysku C mam ymir work

 

7gnpzn.jpg

 

A taki błąd wyskakuje :)

 

1dx8mj.jpg

Nie ćpałem kurwa nigdy i powiedz też koleżce
Że jego filozofia mnie przyprawia o dreszcze
Metr siedemdziesiąt parę i powiem ci po prostu
Bałbym się charakteru nie wyglądu i wzrostu...

_____________________________________________

Opublikowano

Tak mam w bince:

 

qevhoz.jpg

 

 

Na Dysku C mam ymir work

 

7gnpzn.jpg

 

A taki błąd wyskakuje :)

 

1dx8mj.jpg

 

Po co ci folder ymir work na dysku C? Równie dobrze możesz usunąć ten fragment z binki, na jedno wyjdzie. 

Opublikowano

Po co ci folder ymir work na dysku C? Równie dobrze możesz usunąć ten fragment z binki, na jedno wyjdzie. 

Udowadniam koledze z góry jak jest :)

Nie ćpałem kurwa nigdy i powiedz też koleżce
Że jego filozofia mnie przyprawia o dreszcze
Metr siedemdziesiąt parę i powiem ci po prostu
Bałbym się charakteru nie wyglądu i wzrostu...

_____________________________________________

Opublikowano

Prosciej zmienic nazwe na inna i potem poleceniem ren zmienic nazwe na wlasciwa zaraz przed odpaleniem sie gry (po uruchomieniu binki), nie zawsze to zadziala zwlaszcza jak binka jest wpakowana do launchera

Napisałem ten poradnik bo duzo ludzi mialo problemy, jest on bardziej skierowany do serwerow Terios oraz Enaris gdyż na nich są problemy z czitami :) A wiem ze mozna zmieniac ciagle nazwe ymir work ale jakos mi wygodniej tak jest :)

Nie ćpałem kurwa nigdy i powiedz też koleżce
Że jego filozofia mnie przyprawia o dreszcze
Metr siedemdziesiąt parę i powiem ci po prostu
Bałbym się charakteru nie wyglądu i wzrostu...

_____________________________________________

Opublikowano

Przecież już wcześniej dodałem jak to zrobić w moim temacie :D

http://www.mpcforum.pl/topic/1485424-jak-doda%C4%87-wh-multi-dmg-mobbera-na-wi%C4%99kszo%C5%9B%C4%87-serwer%C3%B3w/

Punkt czwarty, no ale trzeba przyznać że ładniej to ująłeś :D

Zostawiam lajka bo nie każdy dostrzeże punkty u mnie :D

Sorki, akurat nie dostrzeglem tego u cb xD za duzo czytania a wstawiles to tak poźno :D

Nie ćpałem kurwa nigdy i powiedz też koleżce
Że jego filozofia mnie przyprawia o dreszcze
Metr siedemdziesiąt parę i powiem ci po prostu
Bałbym się charakteru nie wyglądu i wzrostu...

_____________________________________________

Opublikowano

Sorki, akurat nie dostrzeglem tego u cb xD za duzo czytania a wstawiles to tak poźno :D

 

No za dużo czytania, a sam na to nie wpadłeś, gdyby nie posty od Harnasia, a potem od Algade to byś gówno wiedział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...