Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagralibyście na serwerze o podstawie podstawowego Survivala?


DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY GŁOS! <3  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrał/a byś na serwerze survival tego typu?

    • Tak, z chęcią.
      1
    • Tak, pod warunkiem: (napisz w poście poniżej).
      0
    • Nie, ponieważ: (napisz w poście poniżej).
      1
    • Nie, nie zagrał/a bym.
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


 Witajcie! 


 


Piszę do was z zapytanie czy zagrali byście na serwerze typu "podstawowy survival".  


Bez zbędnego gadania, rozgrywka wygłądała by w następujący sposób:


 


 INFORMACJE:


 po smierci odradzamy się w mieście


 w mieście możemy handlować (kupować/sprzedawac)


 mamy możliwość założenia własnego sklepu


 walutą są szmaragdy które są bardzo cieżkie do zdobycia


♦ na mapie generują sie różnego rodzaju obiekty w których możemy znależć różnego rodzaju przedmioty


♦ surowce wypadają z kamienia (raczej z małą częstochliwością)


♦ możemy założyć sobie swoją baze do której przydzielany jest teren


♦ pvp między graczami oczywiście włączone


moby są lekko podrasowane oraz wypadają z nich dodatkowe itemy prócz podstawowych


♦ granica mapy wynosi 8000 x 8000 (spawn x: 0, z: 0)


♦ Oraz wiele wiele więcej...


 


Podsumówując:


Gra ala singleplayer z róznego rodzaju urozmaiceniami, tyle że na multiplayer :) 


 


Czekam na wasze opinie. Jeżeli zadeklarujecie się zagrać oraz podoba się wam pomysł,


piszcie co byście ew. chcieli jeszcze dodatkowo zobaczyć na takim serwerze. 


 


Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować właśnie w tym temacie, pozdrawiam :)


 


 


 


 


cccae149d21a4.png


Już w krótce!


Wszelkie prawa zastrzeżone! 2015r. ]

Opublikowano

Osobiście bym nie zagrał, ponieważ nie lubię serwerów tego typu, jednakże innym graczom, którzy lubią takie tryby, myślę, że chętnie zagrają, ponieważ pomysł jest bardzo ciekawy. Życzę Ci powodzenia. :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...