Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o takim serwerze Survival, ale średnio trudnym?


JAKIE WOLISZ ROZWIAZANIA NA SERWERZE SURVIVAL?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gildie z płatnościami za przedmioty czy factions z płatnościami za $$? (zarabiamy sprzedajać/zabijajac).

    • Gildie.
      6
    • Factions.
      4
  2. 2. Silniejsze moby, w dodatkowych zbrojkach z dodatkowymi broniami? (moga wypasc z nich te przedmioty które mają na sobie).

    • Tak, silniejsze.
      8
    • Nie, normalne.
      2
  3. 3. Sklepy z przedmiotami? (jeżeli Gildie to za itemy, jeżeli Factions to za $$).

    • Ttaak.
      10
    • Niee.
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


 


[ x ]


___________________________________________________________________________


 


Witam, jako iż mam ogromne wątpliwości i pragnę poznać opinie publiczną na temat rodzaju


rozgrywki na serwerach survivalowych, zachęcam do wzięcia udziału w ankiecie oraz dyskusji  :)


(dodatkowe rozwiązania których nie wymienionow ankiecie możecie również napisać w tym temacie)


___________________________________________________________________________


 


@edit: Co myślicie o rozwiązaniu typu: jeśli zabijemy gracza, mamy X szansę że wypadnie nam jakiś losowy


item np. Zbrojka "Ochrona III", jakiś miecz, lub cokolwiek innego, ale po śmierci ten gracz nie traci swoich


przedmiotów. Co myślicie o takim rozwiązaniu?


___________________________________________________________________________


 


@edit: Co powiecie na taki system tworzenia przedmiotów? (można przełączać na normalny crafting).


 


17836708012923055415.jpg


___________________________________________________________________________


cccae149d21a4.png


Już w krótce!


Wszelkie prawa zastrzeżone! 2015r. ]

Pomocnik
Opublikowano

Nie. Wielkie nie.

Wiesz jak dużo jest teraz serwerów typu Ehc,sv,hc?

Nie oplaca sie.

Lepiej zrób jakiś ChestPvP,MiniGames.

 

 

 

Opublikowano

Nie. Wielkie nie.

Wiesz jak dużo jest teraz serwerów typu Ehc,sv,hc?

Nie oplaca sie.

Lepiej zrób jakiś ChestPvP,MiniGames.

 

Witaj, dziękuje Ci za twoją opinie. Opiszesz mi dokładniej tryyb gry chest pvp lub minigames, czym miał by się wyróżniac?

cccae149d21a4.png


Już w krótce!


Wszelkie prawa zastrzeżone! 2015r. ]

Pomocnik
Opublikowano

ChestPVP czyli mapa z poukrywanymi skrzynkami z drogocennymi itemami,efekty np. Sila 2 w blaze rod.

MiniGames - minigry np survivalgames,hidenseek,VampireZ...

Opublikowano

@yac

Każdy woła zrób to, zrób tamto. Każdy tryb dobrze wykonany może być hitem. A sugerowanie trybów typu minigry, hardcore czy rpg to czysta głupota, bo potrzeba na nie dużo graczy i bez sporych funduszy (a 3/4 ludzi tworzących serwery ich nie ma).

 

@1361622928-U485574.png_Kaacper_

Uważam, że dobrze wykonany serwer z frakcjami będzie dobrym strzałem, jeżeli chodzi o dział survival, gdyż coraz więcej osób już ma w głębokim poważaniu gildie z cuboidami (po prostu staje się to nudne). Ciekawi mnie pomysł z wzmocnionymi potworami. Jak już zabierzesz się za projekt to podziel się nowościami na mpc (wole tematy, gdzie ktoś prezentuje swoje postępy w realizacji projektów i w nich na bieżąco sugerować zmiany niż ciągle czytać posty o tytule "co sądzicie o x? czy y jest dobrym pomyslem?").

"Największym szczęściem jest określić

wroga, przygotować wszystko, zemścić się, a

potem pójść spać." ~Josif Dżugaszwili

Opublikowano

@kjuba225

Dziękuję za opinie, dziś pożnym wieczorem zaktualizuje temat i w poście głównym dodam kilka nowych informacji :)

cccae149d21a4.png


Już w krótce!


Wszelkie prawa zastrzeżone! 2015r. ]

Opublikowano

Do podjęcia prac potrzebuje więcej głosów oddanych w ankiecie! ;D

 

Liczę na was!

cccae149d21a4.png


Już w krótce!


Wszelkie prawa zastrzeżone! 2015r. ]

Opublikowano

ChestPVP czyli mapa z poukrywanymi skrzynkami z drogocennymi itemami,efekty np. Sila 2 w blaze rod.

MiniGames - minigry np survivalgames,hidenseek,VampireZ...

MiniGames są mało popularnymi serwerami, nie przebywa na nich wiele graczy. Lepiej zrobić BungeCord i zrobić tam MiniGames, ChestPvP, Survival + Gildie itp.

 

Opublikowano

@GTAVOnline na start nie warto robić bungeecorda bo to troszkę kosztuje, jak serwer się rozwinie to warto zainwestować w takie coś i zrobić kolejny podserwer :) 

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Jeśli chodzi o tak zwaną "serwerownie" to na start odpada. Gdyż ponieważ pod wiele serwerów potrebował bym wiele, lub jedną konkretną maszyne, w tej chwili niestety nas nie stać na aż tak rozbudoway hosting aby trzymać na nim kilka serwerów. Bo bungecoord to tylko na wielu serwerach żeby była jakaś optymalnośc i gra bez lagów :)

 

Tak jak kolega wyżej napisał, zgodzę się z tym. W miarę rozwoju serwera można myśleć o kolejnych projektach które można dołączyć do jednej całości ;3

 

Czekam na kolejne głosy w ankiecie! Dzięki za te już oddane, pozdrawiam! ;)

cccae149d21a4.png


Już w krótce!


Wszelkie prawa zastrzeżone! 2015r. ]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...