Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybieramy kartę graficzną do AMD FX-8320


AllvarusAMD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka naklejka panowie :D

Moja obecna specyfikacja komputera:
MOBO: Gigabyte GA-970A-D3
CPU: AMD FX-8320 3.5GHz @ podkręcony do 4.0GHz
PSU: Thermaltake Smart 750W 80+ Bronze Modular 14cm
RAM: Kingston HyperX DDR3 2X 4GB 1600MHz XMP X2 CL9 Grey Edition (Sandy Bridge)
DYSK1: SanDisk 2.5'' SSD 128 GB ATA3
GPU: AMD Radeon HD 7770 1GB GHz Edition

Potrzebuje karty graficznej pod najnowszy gry typu: Fallout 4, GTA V, Wiedźmin 3, Dying Light, Black Ops III, Hardline.
Przy okazji możecie także dobrać mi jakiś dysk HDD.

Łączna kwota do wydania: 2400zł

Za pomoc wynagrodzę lajkaczami :3

sygnatura.png


 


Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek.

Opublikowano

@Oski0202

Ten procesor daje rade patrz: przykład fallout4:

 


6.1 ma pkt na benchmark, w dodatku jak jest teraz podkręcony do 4.0 to da rady go więcej i spokojnie maks 68*C

@Edit

 


sygnatura.png


 


Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek.

Opublikowano

A co myślicie, jakbym najpierw GPU zmienił a potem procek?
Bo jak na razie to moje GPU bardzo ssie.

sygnatura.png


 


Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek.

Opublikowano

I do tego potrzebuje dysk, jaki polecacie?
Głównie dane, gry, system mam na SSD

Do 400zł 

sygnatura.png


 


Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek.

Opublikowano

Po co zmieniać platformę ? 

Niech FX zostanie, szkoda pieniędzy na wymianę w tym momencie, GTX970/390X, a resztę kasy odłóż i właduj jak sprzęt naprawdę przestanie wystarczać. 

416231423689480320491.png

Opublikowano

@Popeye_

No i prawidłowo, też mi się tak wydaje, że teraz szkoda zmienić procek, skoro karta graf ssie. 

Czyli decydujemy sie na GTX970

sygnatura.png


 


Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek.

Opublikowano

@Popeye_

 

No i prawidłowo, też mi się tak wydaje, że teraz szkoda zmienić procek, skoro karta graf ssie. 

 

Czyli decydujemy sie na GTX970

I jest ok. 

Jakieś preferencje co do konstrukcji ? 

416231423689480320491.png

Opublikowano

Też jestem za tym aby platformy nie zmieniać,jest dobra płyta,jest dobry CPU..

Ale i tu bym się zastanowił co do 970-ątki,wiadomo Intel niestety jest lepszy w grach,i do tego potrzebuje dobrej grafiki..

Tu niestety FX jest nieco gorszy,i tu bym poważniej rozmyślał nad 960-siątką..

Ale 970-ątka też bardzo dobra,wtedy to już wszystko fajnie pójdzie i nawet przy konieczności zmiany na Intel`a wyjdziesz na +.. Nie powinno się rozczulać że nie wiem,na Intel`u mam np: 10/15FPS`ów więcej niż na AMD..Ale jest mocno powyżej 60FPS i na liczniku będzie to fajnie wyglądało..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Standardowy BOX z procesorem zamówiony. Ale przy podkręceniu do 4.0 i godzinnej pracy przy obciążeniu 100% (OCCT) mam cały czas 68-73*C

sygnatura.png


 


Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek.

Opublikowano

Też jestem za tym aby platformy nie zmieniać,jest dobra płyta,jest dobry CPU..

Ale i tu bym się zastanowił co do 970-ątki,wiadomo Intel niestety jest lepszy w grach,i do tego potrzebuje dobrej grafiki..

Tu niestety FX jest nieco gorszy,i tu bym poważniej rozmyślał nad 960-siątką..

Ale 970-ątka też bardzo dobra,wtedy to już wszystko fajnie pójdzie i nawet przy konieczności zmiany na Intel`a wyjdziesz na +.. Nie powinno się rozczulać że nie wiem,na Intel`u mam np: 10/15FPS`ów więcej niż na AMD..Ale jest mocno powyżej 60FPS i na liczniku będzie to fajnie wyglądało..

Edytuj post i to usuń, szkoda patrzeć XDDD

 

Standardowy BOX z procesorem zamówiony. Ale przy podkręceniu do 4.0 i godzinnej pracy przy obciążeniu 100% (OCCT) mam cały czas 68-73*C

 

Dokup Grandisa/Macho (140mm). Szanuj swój słuch. 

416231423689480320491.png

Opublikowano

Do ilu dasz rade. Jeden da się wykrecić nawet do 5 na boxowym a drugi do 4.1 na boxowym ;)

FX-8320 5ghz na boxowym to raczej nie możliwe, procesor umrze ;p.

 

Z grandisem na luzie 4.5ghz będzie śmigać.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...