Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy non-premium jest dalej zabronione, czy dozwolone w Microsoft?


PabloTL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra, ale przecież mpc nigdy nie powiedziało, że zezwala piractwo, więc jak non-premium może być piractwem?

Q8eOMob.png

Opublikowano

No dobra, ale przecież mpc nigdy nie powiedziało, że zezwala piractwo, więc jak non-premium może być piractwem?

Pytaj sie adminow MPC. Jak uzytkownik zwroci uwage komus jak ktos prosi o pirata tutaj to warna dostanie... Kazdy inny dzial zabrania piractwa a tutaj mozna.

 

Osobiscie ja problemow nie mam z piratami grajacymi. Problemy mam z serwerami non-premium. Tak jak w pierwszym moim poscie napisalem tutaj, niech gracz sobie pobierze pirata i zobaczy czy mu odpali gre ale jesli chce grac online z innymi to niech kupi gre. Jedynie co MPCforum by musialo zrobic to zabronic reklamowanie no-premium serwerow.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ściąganie gier które można kupić to jest Piractwo... one jest i zawsze będzie zabronione.

                                                                                                        TYRYRYRYRY  

                                                                                                          TIRIRIRIRIRIIRIRIRIRIRIRIRIRIIRIRIRIRIIRIRIRIIRIRIRIRIRI

                                                                                                               TERERERERERERERERERERERE

                                                                              TUDUDUDUDUUDUUDUDUDUDUDUUDUDUDUD

                                                                                                                            TIRIRIRIRIRIRIRIRIRIR

Opublikowano

Jak aktualizujesz z win 7 PIRAT na win 10 to dostajesz "legalny" kluczyk,

mam win 10 od 3 msc i jakoś nie widzę komunikatu "nielegalny system" czy cuś takiego, aktualizacje i wgl wszystko działa :v

Klucz "piracki" sie zmienił na jakis nowy, instalując win 10 od nowa z pendrive i uzywając klucz który dało M$ - wszystko przeszło, instalacja, aktywacja itd więc win 10 za FREE. TYLE w temacie.

Proszę o zdjęcie tych %. Dziękuję.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jest ;)

Z windowsa 7 pirackiego, można zaktualizować do Windowsa 10 

Racja nie ma takiego czegoś. No-premium będzie do puki kiedy zaczną coraz mniej zarabiać 

Do wersji trial windowsa 10 :)

Co do mc to samo nonpremium nie jest nielegalne, a wykorzystanie modow zmieniajacych nick i znoszacych czas gry demo (czyli launchery/hacked clienty) :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...