Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]A może stworzyć dział Clash of Clans?


Kastro97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie o tym żeby Administratorzy forum stworzyli dział o Clash Of Clans? 
Kto gra w tą grę na smartfonie? Jestem pewien że dość duża liczba osób z tego forum i nie tylko.

Link do gry ze sklepu google- Klik  
A tu film mojej produkcji z gry- klik



 

 

Opublikowano

Dokładnie może gry na Telefon czy coś takiego. 
Mi osobiście przydałby się temat np do wrzucania filmów z gry. Pokazywałbym jak grać od początku itp 
Uważam że to fajny pomysł :)

Opublikowano

Ta sugestia była już chyba 2x. Gra nie jest aż tak popularna na forum aby tworzyć dla mniej specjalnie dział.

Piszecie o dziale gry na telefon, po co? Mamy dział związany z telefonami i tam bez problemu możecie sobie umieszczać i pisać o grach na telefon.

Warto też dodać, że w dziale był specjalny podpięty temat związany właśnie z CoC, nie było zainteresowania i został odpięty.

819531478353821175209.gif

Opublikowano

GM wyjaśnił i nie rozumiem dlaczego ten temat jest jeszcze otwarty. Chcecie sobie pisać o tej grze o której 75% ludzi stąd pewnie nie ma pojęcia o jej istnieniu to zróbcie sobie własne forum poświęcone tej produkcji. Macie jeden dział związany z telefonami, na co wam więcej?

518831445005751729602.png

Opublikowano

Nie grałem w wiele gier na telefonie, ale wątpię, aby były one popularne na długi czas. Każdemu gry się nudzą po czasie, a tym bardziej jakieś mobilne.

Za to widzę bardzo chętną osobę do reklamowania swojej serii, jestem na nie.

 

tripipipipipi wspomina o możliwości stworzenia tematu w dziale już utworzonym - czy to nie wystarczy?

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...