Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakaś tańsza troszeczkę karta graficzna i lekka modyfikacja jeżeli można.


Ziela

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Otóż mam sobie taki zestawik złożony http://www.morele.net/inventory/info/k4J7R5/. Chciałbym jednak sobie dokupić podkładkę za 100 zł i potrzebuję odłożyć od tego zestawu 100 zł i myślałem o trochę słabszej karcie graficznej. Jakieś propozycje? Przy okazji powiedźcie czy dobry zestaw i czy znajdę coś podobnego a zarazem lepszego w takiej samej cenie. 

Opublikowano

Ja bym wziął taki zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/t8aEj/ ewentualnie płyta http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b85m-e45-b85-dualddr3-1600-sata3-hdmi-gblan-matx-b85m-e45-599722/ jeśli zależy ci na  dodatkowych slotach ram. Procek lepszy i tańszy, a do płyty z97 nie oplaca sie dopłacać jeśli nie masz odblokowanego mnożnika w procku (chyba, że wybierałeś ze względu, że obsługuje szybsze ramy, ale lepiej dopłacić do czegoś innego np SSD). Ewentualnie możesz zmienić GPU na coś takiego: http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-390-oc-8gb-gddr5-512-bit-hdmi-dvi-3xdp-box-strix-r9390-dc3oc-8gd5-gaming-770046/

 

@EDIT: Daj znać jaki masz zasilacz.

Opublikowano

@EDIT: Daj znać jaki masz zasilacz.

 

 

Corsair TX750W

 

 

 

Krótkie pytanie - kiedy kupujesz? Bo widzę trujesz już o tym zestawie od kilku miesięcy i nic z tego nie wynika do tej pory.

 

Kurde chłopie... Powiem Ci tak, że to nie jest moja kasa i ja tego nie kupuje tylko daje już gotowe zestawy, aby ta druga osoba mogła sobie w każdej porze kupić tego pc'ka. Jakby to ode mnie zależało to już dawno bym miał to kupiony i byłoby z głowy.

 

Po za tym panowie wiecie może czy na święta będzie wprowadzona jakaś zniżka tych części czy coś? Przepraszam również, że po takim długim czasie dopiero odpisuje.

Opublikowano

W tematach piszesz, że MASZ taki zestaw, czyli to twój zestaw, czy twój komputer. Nie piszesz, że składasz dla kogoś, ani nic.

 

Jeżeli chcesz gotowe zestawy to masz polecane zestawy do danej kwoty podpięte u góry strony.

A skoro tak często składasz te zestawy dla kogoś, to zapewne coś z tego masz, więc nie proś u składanie ich za siebie.

 

Nie pozdrawiam, nie lubię kiedy ktoś ściemnia.

 

PS. Skoro już w innym temacie pisałeś o tym komputerze to odświeżaj temat, a nie twój kolejny, bo jest to DoubleTopic, ponieważ oba tematy dotyczą tego samego, a jedynie zaśmiecasz forum kolejnym tematem.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Kolego nie rozumiesz.. Ja składam ten komputer dla siebie by pewna osoba mi kupiła. Nic nie dostaje za to. Cała prawda w sumie jest taka, że składam te komputery dla mojej matki, która ma mi kupić nowy komputer jednak co chwilę przecież zmieniają się ceny i części dlatego proszę o zmodyfikowanie go. Co do polecanych zestawów to tam nie zawsze jest też to co oczekuje a niekiedy również można zdobyć lepsze komponenty niżeli te, które są tam wypisane. Co do tego tematu to moim zdaniem to nie jest DoubleTopic, ponieważ ten temat różni się czymś.

Opublikowano

Bo nie wiem kiedy będzie chciała kupić -_- nie chce powiedzieć. // Będą wtedy jakieś spore zniżki w święta na morele? Wie ktoś może jak to było rok temu?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra.. Witam ponownie, odświeżam temat gdyż mam zamiar kupić go w najbliższym czasie już na serio. Mój zestaw, który wcześniej został zmodyfikowany: http://www.morele.net/inventory/info/ixbtj/ 

Nie mam zamiaru kupować napędu, dysku twardego i zasilacza (Corsair TX750W) gdyż to posiadam. Chciałbym abyście zmodyfikowali mi trochę ten zestaw by był troszeczkę tańszy o około 200-300 zł. 

Bywalec
Opublikowano

No i po co zmieniać RAM na wolniejszy?

Teraz jest dobrze i nie trzeba zmian.

 

Chciał obciąć koszty to dostał odpowiedź, szybszy RAM pod względem wydajności praktycznie nic nie daje (chyba, że komputer do benchmarka), zawsze to jakiś grosz w portfelu zachowany.

Opublikowano

No i po co zmieniać RAM na wolniejszy?

Teraz jest dobrze i nie trzeba zmian.

Nie ty ustalasz czy trzeba zmiany czy nie, chciał obniżyć cenę, więc pojechałem po pamięci RAM i mobo, w czym problem?

BALLIN BALLIN

Opublikowano

Można też uciąć chociażby na obudowie. Zalman Z3 tez będzie spoko do tego zestawu, a to zawsze 50 złotych w kieszeni

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z3-usb3-0-czarna-605202/

 

No i swoją drogą... Ciąć na podzespołach, bo brakuje 100 złotych na kawał szmaty pod myszkę? Ehh...

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
Obecnie sklep oferuje dwie różne usługi montażu.
Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które w swoim zestawie nie dokupują dodatkowego
chłodzenia na procesor, lecz zamierzają korzystać z dodawanego przez producenta procesora
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/
to ta usługa.
Druga natomiast została przeznaczona dla osób, które dokupują do zestawu oddzielne
chłodzenie na procesor
http://www.morele.net/montaz-komponentow-od-3-elementow-wraz-z-dodatkowym-chlodzeniem-690846/
W przypadku obu powyższych usług przy zamawianiu zestawu w polu "kod promocyjny" należy wpisać
O44Y129AC8
i naciśnąć obok wyślij. Wtedy koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.
Alternatywnie zamiast montażu możesz dodać do koszyka pendrive SanDisk Cruzer Blade 8GB
http://www.morele.net/pendrive-sandisk-cruzer-blade-8gb-288751/
Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A
i postępuj analogicznie jak w przypadku promocji na montaż.

Opublikowano

Można też uciąć chociażby na obudowie. Zalman Z3 tez będzie spoko do tego zestawu, a to zawsze 50 złotych w kieszeni

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z3-usb3-0-czarna-605202/

 

No i swoją drogą... Ciąć na podzespołach, bo brakuje 100 złotych na kawał szmaty pod myszkę? Ehh...

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

Obecnie sklep oferuje dwie różne usługi montażu.

Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które w swoim zestawie nie dokupują dodatkowego

chłodzenia na procesor, lecz zamierzają korzystać z dodawanego przez producenta procesora

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/

to ta usługa.

Druga natomiast została przeznaczona dla osób, które dokupują do zestawu oddzielne

chłodzenie na procesor

http://www.morele.net/montaz-komponentow-od-3-elementow-wraz-z-dodatkowym-chlodzeniem-690846/

W przypadku obu powyższych usług przy zamawianiu zestawu w polu "kod promocyjny" należy wpisać

O44Y129AC8

i naciśnąć obok wyślij. Wtedy koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.

Alternatywnie zamiast montażu możesz dodać do koszyka pendrive SanDisk Cruzer Blade 8GB

http://www.morele.net/pendrive-sandisk-cruzer-blade-8gb-288751/

Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

i postępuj analogicznie jak w przypadku promocji na montaż.

 

Zawsze musisz być taki niemiły :P 

Co do tych kodów to wiem o nich i dla mnie ważna jest podkładka gdyż dosyć długo gram i mnie nadgarstek zawsze boli. Po za tym po prostu aktualnie się nie mieszczę w moim budżecie bo mogę do około 3300 maks.

 

 

@topic

 

W takim razie co zmienić?

Opublikowano

Czemu niemiły? Zwyczajnie dla mnie wydawanie 100 złotych na kawał szmaty pod myszkę to głupota ;) Tym większa, że trzeba ciąć na podzespołach. Wywaliłbyś tą szmatę to miałbyś stówę do przodu.

 

Od dobrych 10 lat albo nawet więcej szoruję myszką po biurku i jakoś nigdy nie narzekałem na brak podkładki, a wydawać na nią stówę? Chyba bym musiał być mocno pijany, żeby to zrobić ;)

Opublikowano

No widzisz. Moje zdanie jest inne. Ja dosyć dużo gram w gry i potrzebna jest mi dobra podkładka, dzięki której właśnie nie będę miał zrytego nadgarstka. Przez kilka godzin grałem u kolegi na podkładce i bez i wiesz mi ale lepiej się na niej gra.

Opublikowano

Ja posiadam taką podkładkę:

http://www.x-kom.pl/p/82026-podkladka-pod-mysz-a4tech-xgame-x7-200mp-antyposlizgowa-dla-graczy.html

Moim zdaniem jest fantastyczna. Miła w dotyku oraz miękka. Jak na cenę 15 złotych (ja ją kupiłem za 9  :D ) to podkładka - ideał. Oczywiście są też większe rozmiary tej podkładki.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...