Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Sherian.eu l Logowanie , Wybór Królestwa


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jprd Imaguś technikiem haha dobre!!!!!! :D

No k***a Weezy powiem ci żeś dobrał sobie zajebistego Technika, brakuję jeszcze Nukey'a :)

Przecież będą padały Channele on 1 zgłosi się do 1 lepszego innego technika który dobrze ogarnia, także pozdro 600 że to się utrzyma...

 

 

Serwer jest na source czy game?

Jaka to jest różnica ? masz swoje skompilowane "game" i nazwyasz je source czy game ? ja p******e czy wy wkońcu się tego nauczycie ?

nie że hejt czy coś ale co to wprowadza do rozgrywki ?

Opublikowano

Czy to nie logo Santerii?   xD

 

 
 

 

 

 Naprawdę uważasz, że tylko czcionka jest ta sama? :v

 

­

Nie.

Czcionka użyta jest ta sama - tyle.

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Ja tu widzę dwukrotnie zrealizowany ten sam pomysł, no ale może to tylko ja... :D

 

ZIhBmNk.png

 

19Uh73V.png

­

Maybe.

Nam nie przeszkadza, a pasuje.  ;)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

­

 

Ja tu widzę dwukrotnie zrealizowany ten sam pomysł, no ale może to tylko ja... :D

 

ZIhBmNk.png

 

19Uh73V.png

­

A tej grafiki nie robił po prostu jeden grafik? :O :O :O

GG: 55125182 // Skype: Snorlax // Gra: Snorlax // TS: Snorlax


 


Jeśli szukasz osoby do pomocy na forum zapraszam do mojej oferty !


Snorlax - Oferta pomocy na forum

Opublikowano

Fajna grafika mizune, co do serwera czy ty wgl masz pozwolenie na stawianie prezentacji na szanownym forum mpc bo coś czuje że gdyby tak wymienić wszystkie twoje oszustwa na serwerach to by było ciężko.  :makka:  <3  :makka:

 

nie polecam bo imaguś 

Opublikowano

Castios rework #6

 

imaguś w teamie :)

ten sam imaguś aka Crime co sprzedawał prywatnie itemy z navicatu na Castios v1,2,3,4,5

 

naiwni będo grać, a mądre człowieki będo paczeć z uśmiechem jak serwer będzie się staczał

 

nie polecam głównie ze względu na administracje (chory umysłowo jutuber i pseudo technik)

 

gardzę.

 

@Edit

 

pamiętam jak Weezy założył temat w dziale tworzenie priv serwerów że poszukuje technika

tymczasem Crime aka imagus prowadził wraz z Nukeyem serwer Castios rework #5

i już wtedy nawiązał współpracę z Srezzym :)

 

takie podejście ma ten pseudo technik

brak szacunku dla graczy..

 

ale to taka polityka :)

zrobić serwer > wyciągnąć max haj$ > zamknąć serwer> and next project

 

nie polecam i gardzę.

 

j****.

Opublikowano

Jeśli ktoś zamierza grać na serwerze powiązanym z Weezym I Crimem to musi mieć raka i chce być dobitym przez hiv [czyt. ten serwer).

 

Jak Crime na swoim reworku Castiosa sprzedawał i rozdawał wszystko na lewo i to wyszło to nadal się wzbraniał, że to nieprawda. A jego Weezy od razu posłusznie jak pies bronił go wyzywając ludzi od idiotów, że wierzą w te "bzdury" XDD

 

To samo bedzie tutaj i jak tylko prezka bedzie to jak Makin sie dowie o tych przekretach na bank zamknie prezke, elo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...