Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Sherian.eu l Logowanie , Wybór Królestwa


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Tu w miare odpowiedni dzial: 

http://www.mpcforum.pl/forum/459-galerie/
 

 

/Logo spoko. 

 

 

ofc moj ziomku ale to nie ja robiłem tylko Mizune.

udostępniam do wglądu bo po to jest ten dział w mt2 ;-)

pozdro!

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Mnie się nie podoba.. wygląda jak logowanie do gry w stylu fantasy. Brakuję jeszcze pół nagiego elfa w tle.

Masz rację zaraz im wyślę poprawkę z nagim elfem. 

QTIn6VZ.png

Opublikowano

Czemu Imaguś nie wstawił ów ss'ów?  B)

topic, Nawet w cipke, widać że Mizun robił. 

Bo to ja jestem właścicielem a on jest technikiem serwera a w teamie jestem tylko Ja i On :)

@Singlu

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Jprd Imaguś technikiem haha dobre!!!!!! :D

No k***a Weezy powiem ci żeś dobrał sobie zajebistego Technika, brakuję jeszcze Nukey'a :)

Przecież będą padały Channele on 1 zgłosi się do 1 lepszego innego technika który dobrze ogarnia, także pozdro 600 że to się utrzyma...

 

 

Serwer jest na source czy game?

53594961070274399019.png

Opublikowano

Szalu nie ma, dupy nie urywa... Takie sobie, inaczej wyglda na ss a inaczej bedzie wygladc w cliencie

Opublikowano

Hahahahaha imaguś technik   :yay:

 

Po ile navi? ( na każdym jego serwerze było navi )

 

Fajna grafa, dobra robota. @Mizun

­

Navi, bugi, gotowiec, Castios V1, V2, Tantical itd. :P 

Castios Reworki itd, pewnie jadą na plikach Castiosa. :D Na bank! :P

53594961070274399019.png

Opublikowano

Navi, bugi, gotowiec, Castios V1, V2, Tantical itd. :P 

Castios Reworki itd, pewnie jadą na plikach Castiosa. :D Na bank! :P

W sumie jesli cos jest ciekawego to po co robic to od nowa, wystarczy tylko dodac cos xD

 

 

Kto wykonal grafike? :)

Opublikowano

Jprd Imaguś technikiem haha dobre!!!!!! :D

No k***a Weezy powiem ci żeś dobrał sobie zajebistego Technika, brakuję jeszcze Nukey'a :)

Przecież będą padały Channele on 1 zgłosi się do 1 lepszego innego technika który dobrze ogarnia, także pozdro 600 że to się utrzyma...

 

 

Serwer jest na source czy game?

Brakuje nieudacznika życiowego z choroba psychiczną jak Ty.  B)  B)

Leki nadal nie pomogły? to lepiej zainwestuj w jakieś inne.

 

Pliki są robione od 0 matołku ZGŁOSI SIE K***A DO CIEBIE BO TY JESTES TECHNIK RASOWY NAJLEPSZY Z MPC FORUM K***A KTORY BEZ MKS FLOURINE GUMISIA ASKA JEST NIKIM

dziekuje dobranoc

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Mnie się nie podoba.. wygląda jak logowanie do gry w stylu fantasy. Brakuję jeszcze pół nagiego elfa w tle.

Serwer z góry był nastawiony na typ orientalny, na taką również stawialiśmy grafikę, myślę że elfy również by tu pasowały.

 

Navi, bugi, gotowiec, Castios V1, V2, Tantical itd. :P 

Castios Reworki itd, pewnie jadą na plikach Castiosa. :D Na bank! :P

Nie pracujemy nad typem Easy.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Tak Weezy na pewno Imaguś leciał na czystych plikach już w to uwierzę haha... :)

Nawet ten sam Interfejs macie znowu. :)

Co za problem z Easy na Medium zrobić żaden! :P

53594961070274399019.png

Opublikowano

Łizi, Tobie się naprawdę w dupie pojebało, przecież Ty nawet w grze nie byłeś więc nie pierdol, że jesteś "Właścicielem".

5!

ofc.

 

­Zapowiada się ciekawie.

Będzie jakaś beta?

bedzie beta.

 

Tak Weezy na pewno Imaguś leciał na czystych plikach już w to uwierzę haha... :)

Nawet ten sam Interfejs macie znowu. :)

Co za problem z Easy na Medium zrobić żaden! :P

ASFEN już ci powiedzialem wypierdalaj z moich tematow chory psychicznie pojebie , leki przestały k***a działac?

idź zaloz 3490485043507347 numerow gg zeby sie podszywać bo nikt cie sponsorowac nie chce

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

­

 

Tak Weezy na pewno Imaguś leciał na czystych plikach już w to uwierzę haha... :)

Nawet ten sam Interfejs macie znowu. :)

Co za problem z Easy na Medium zrobić żaden! :P

Asfen nie wypowiadaj się o żadnych plikach serwerowych, już ci to kiedyś mówiłem.

Śmiej się dalej z Imaguśa bo ty jesteś pro elo kozak w chuy w robieniu plików serwera.

Czyli podsumowując.

ASFEN WYPIER***AJ Z TEMATU DO SOCKETÓW.

GG: 55125182 // Skype: Snorlax // Gra: Snorlax // TS: Snorlax


 


Jeśli szukasz osoby do pomocy na forum zapraszam do mojej oferty !


Snorlax - Oferta pomocy na forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...