Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy mogą mi coś zrobić?


Tomek45092

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc ostatecznie mi powiedzcie czy grozi mi coś?

tak, jeśli jesteś niepełnoletni to kurator

ew. zakład poprawczy. 

Jeśli masz 18 lat to z powodu sfałszowania dowodu wpłaty możesz dostać od 5 miesięcy do 5 lat / art 270 kk 

ew. od 8 miesięcy do 8 lat za oszustwo art 286 kk par 1

dodatkowo będziesz musiał ponieść koszt rozprawy oraz oddać i zapłacić odszkodowanie ( czyli to co ukradłeś ) dla powoda (bo zgaduję, że on nie zostawi tego ot tak. To nie scam na psc 20 zł )

graphic.png

Opublikowano

Nic ci nie zrobia, nie podpisales zadnego papierku a do umowy slownej musi byc swiadek, btw. wykroczenie jest DO 300zł, powyzej to przestepstwo.

Swoją droga to kij ci w oko złodzieju

Nie prawda, wystarczy, że będzie umowa słowna. Nawet bez świadka. Jest ona równie ważna co pisemna, tyle że dużo trudniejsza do udowodnienia.

 

 

Edit. To autor tematu scamuje i został oscamowany czy jego oscamowali i założył temat by dowiedzieć się czy zrobią coś temu co go oscamował. A może to dla beki by zbadać co powiemy ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...