Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dodawanie zdjęcia na zdjęcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przecież Lord napisał Ci to, czego potrzebujesz, więc o co chodzi?

O to, że tego poradnika co wysłał nie rozumiem, chce coś bardziej przejrzystego, oraz takiego prostrzego.

­

GWhyKnn.gif


Lolzz

Opublikowano
<?php
  ini_set('display_errors', 1);
  ini_set('display_startup_errors', 1);
  error_reporting(E_ALL);
  header("Content-Type: image/png");
  $im = @imagecreatefrompng("http://orig13.deviantart.net/cdbb/f/2011/080/c/5/canvas_trollface_by_ileeuu-d3c62qd.png") or die("Cannot Initialize new GD image stream");
  $background_color = imagecolorallocate($im, 255, 255, 255);
  $text_color = imagecolorallocate($im, 0, 255, 255);
  imagestring($im, 5, 5, 5,  "I'm a pretty picture:))", $text_color);
  imagepng($im);
  imagedestroy($im);
?>
 

­

Opublikowano
<?php
  ini_set('display_errors', 1);
  ini_set('display_startup_errors', 1);
  error_reporting(E_ALL);
  header("Content-Type: image/png");
  $im = @imagecreatefrompng("http://orig13.deviantart.net/cdbb/f/2011/080/c/5/canvas_trollface_by_ileeuu-d3c62qd.png") or die("Cannot Initialize new GD image stream");
  $background_color = imagecolorallocate($im, 255, 255, 255);
  $text_color = imagecolorallocate($im, 0, 255, 255);
  imagestring($im, 5, 5, 5,  "I'm a pretty picture:))", $text_color);
  imagepng($im);
  imagedestroy($im);
?>
 

­

 

Ja chce, żeby można dodawać zdjęcie i na tym zdjęciu jest ten znak (no może być już ten napis, ale lepiej znak), ale plusik za pomoc choć taką małą :)

­

GWhyKnn.gif


Lolzz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...