Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Gold Mu S6E3 PREMIUM FILES |EXP 200 MEXP 100 drop 30%| STABLE , LONG TERMS SERWER|


Trystian1990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam serwera więcej, ludzie mają elfy z 10k ene przez co wiele osób ma itemy z kundunów bo ubili, a admin nic z tym nie zrobi jedynie co to zablokował możliwość dalszego bugowania statów

Opublikowano

Własnie odpalam :D

Robie EE nick Ader

Jak cos to PW :)

robin_van_persie_signature_by_jopeczek7-

 

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United!

Opublikowano

Nie polecam, admin to dzieciak ktory swoim ziomkom rozdaje itemki, typu : full bizuterie, cape +15, bronie, sprawdzcie na stronie Dark lord'a Loki, ktory posiada full bizuterie, cape +15, czas szukac czegos innego.

Opublikowano

Nie polecam, admin to dzieciak ktory swoim ziomkom rozdaje itemki, typu : full bizuterie, cape +15, bronie, sprawdzcie na stronie Dark lord'a Loki, ktory posiada full bizuterie, cape +15, czas szukac czegos innego.

Tak jak wyzej napisal vtay, smiechu warte :D

 

hahaha.png

robin_van_persie_signature_by_jopeczek7-

 

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United!

Opublikowano

Niestety nie zgodzę się  z wami , żaden z Administratorów serwer nigdy nie rozdawał żadnych itemków  , sprawdziłem konto " LOKI " i nie ma on tam żadnego full itemku .. przykro mi ale są to bez podstawiane oskarżenia

 

 

Zapraszam do Gry 

Opublikowano

Na screenie wyzej WIDAC jakie jest bezpodstawne oskarzenie.

robin_van_persie_signature_by_jopeczek7-

 

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United!

Opublikowano

Sprawdzę zaraz czy na jakieś inne konta nie logował się ip tego kolesia , mogę zapewnić ze nikt z administracji nie dał temu graczowi tego ringi , na ta chwile na jego koncie tego nie ma , przeszukam logi gs 

 

Zapewniam ze nie zostawię tego tak 

Opublikowano

Caly server widzial przez web 2x ringi full oraz jeden pendat + cape +15+luck, jak zaczalem pisac o tym w grze i poprosilem lokiego aby pokazal itemki, zabil mnie, po czym zdjal itemki i wyszedl z gry.



A TUTAJ SS:   http://imgur.com/zAbETAR


Mial dwa identyczne ringi ktore zaraz zdjal, oraz cape +15+luck, pedzia najwidoczniej zapomnial. 

Opublikowano

Zbyt pozno wszedlem na strone,dlatego tylko pendanta uchwycilem :D

robin_van_persie_signature_by_jopeczek7-

 

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United!

Opublikowano

Po rozmowie z Lokim dowiedziałem się wszystkiego , jak doszło do  utworzenia tych itemkow , przyznał się do wszystkiego ,  trwają prace poprawiające  bugga na www , dziękuje gracza  za spostrzegawczość i szybkie działanie 

Opublikowano

Mały szczegół na www a narobił dużo problemu , naszczęście zostało to już naprawione  , Zapewniam że już nigdy taka sytuacja nie będzie miała miejsca na serwerze 

 

Zapraszam na Serwer 

 

Jesteśmy coraz bliżej pierwszej walki o Zamek 

Opublikowano

Pojawiaja sie w ranku postacie ktorych nikt nie widzial w grze a maja po 10 rr, sety +9+l+16 ( nikt z graczy takich nie posiada, nawet tych lepszych ) ktore sa excna stronie a nie maja zadnej exc opcji tzn. ze sa z webshopu badz stworzone przez admina, wingi +9+16+l+ignore, odradzam server, nie warto marnowac czas na gre, gdzie inni dostaja od admina co chca.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...