Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ulubiony Przedmiot W Szkole I Ocena Z Niego


Wasz ulubiony przedmiot xd  

108 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubiony przedmiot

    • Matma
      16
    • J.Polski
      7
    • J.Angielski
      17
    • J.Niemiecki
      7
    • Wos
      6
    • Historia
      11
    • W-F
      50
    • Fizyka
      9
    • Chemia
      3
    • Geografia
      6
    • Technika
      5
    • Muzyka
      5
    • Plastyka
      8
    • Informatyka
      26
    • Religia
      3
    • Biologia
      1
  2. 2. Jaka masz ocene z tego przedmiotu? Wybrac tylko 1.

    • 6
      46
    • 5
      46
    • 4
      7
    • 3
      3
    • 2
      3
    • 1
      3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hehe, ja juz mam koniec roku to pokaze wam moje ocenki : ).

p1050264zmniejszaczpl94.jpg

 

Mala legenda:

Po lewej oceny z 1 semstru a po prawej na koniec roku

 

1 - religia

2 - norweski pisemny

3 - to samo xD

4 - norweski ustny

5 - matma : D

6 - angielski pisemny

7 - angielski ustny

8 - wos/historia

9 - fizyka/chemia

10 - technika

11 - muzyka

12 - wf xD

13 - gotowanie ;]

 

Mozecie gratulowac : DD Moja srednia to 2,4 xdd

 

Tam jest tak samo jak w Niemczech że 1 to najlepsza ocena?

 

Co do tych dobrych ocen, to w podstawówce nie ma problemu dostać 6 ^^

W gimnazjum 5 = podstawówkowe 6

//Zakaz gifów-Dektored

Gość PanAryjczyk
Opublikowano

btw. na infie w gimnazjum gówno jest, jedyne co się przyda to algorytmy :)

 

Nie chcę nic mówić, ale algorytmy na poziomie gimnazjum raczej się nie przydadzą.

 

Topic@

 

Matematyka

Fizyka

Informatyka

Legenda
Opublikowano

Histora mam 5 - powód fajny nauczyciel który jak ma sie na kartkówce 5 błędów dalej daje 5 i rzucamy w niego długopisami w łeb xD

Opublikowano

WF kiedyś jak nie ćwiczyłem tylko siedziałem na MPC na świetlicy.

Za to z WF mam 2:P

U nas w szkole, na każdej lekcji można odżyć, mówi się tylko:"Nudy! Koniec Lekcji!" i robimy co chcemy do czasu jak przychodzi wychowawczyni i dostajemy wielki opierdol, a najgorsi wychodzą do pedagoga na gorszy opierdol :P

 

 

 

To tyle trochę offtop, przepraszam, musiałem to napisać :D

Opublikowano

WF kiedyś jak nie ćwiczyłem tylko siedziałem na MPC na świetlicy.

Za to z WF mam 2:P

U nas w szkole, na każdej lekcji można odżyć, mówi się tylko:"Nudy! Koniec Lekcji!" i robimy co chcemy do czasu jak przychodzi wychowawczyni i dostajemy wielki opierdol, a najgorsi wychodzą do pedagoga na gorszy opierdol :P

 

 

 

To tyle trochę offtop, przepraszam, musiałem to napisać :D

 

To pogratulować oceny z WF, jeszcze w takiej szkole :/ Nie wiem z czego tu być dumnym.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...