Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ulubiony Przedmiot W Szkole I Ocena Z Niego


Wasz ulubiony przedmiot xd  

108 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubiony przedmiot

    • Matma
      16
    • J.Polski
      7
    • J.Angielski
      17
    • J.Niemiecki
      7
    • Wos
      6
    • Historia
      11
    • W-F
      50
    • Fizyka
      9
    • Chemia
      3
    • Geografia
      6
    • Technika
      5
    • Muzyka
      5
    • Plastyka
      8
    • Informatyka
      26
    • Religia
      3
    • Biologia
      1
  2. 2. Jaka masz ocene z tego przedmiotu? Wybrac tylko 1.

    • 6
      46
    • 5
      46
    • 4
      7
    • 3
      3
    • 2
      3
    • 1
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazł się górnik, temat sprzed miesiąca.

Leci plus ~ karam botuff >.<

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wf - 5.

mam bratnie dusze co do wf'u :D? bo ja też ciągłe pyskówki do faceta. leszczu myśli , że będzie żądzić w mojej klasie xD !

nerozmety.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

rozmety.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

W-F - 5

Plastyka - 5

Muzyka(słuchamy rapu na lekcji to muzyka fajna :P) - 5

Informatyka - 5

Technika - 5

%5BW%5Die%5BV%5Du.png
Opublikowano

WF - 7

Religia - 12

Polski - 9

 

Czasami się zastanawiam czy temat nie powinien brzmiec... wymarzone oceny.

Bo połowa z was pierdoli że ma 6 i 5 ze wszystkiego a tak naprawdę lufa za lufą ;o

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

oczywiscie WF 5 (nie chce sie jezdzic na zawody)

Fizyka 5

i oczywiscie mata 2 :((

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

PRO- programowanie strukturalne i obiektowe.

UTK- urządzenia techniki komputerowej.

BIU- oprogramowanie biurowe.

SYS- systemy operacyjne i sieci komputerowe.

 

btw. na infie w gimnazjum gówno jest, jedyne co się przyda to algorytmy :)

Opublikowano

Hehe, ja juz mam koniec roku to pokaze wam moje ocenki : ).

p1050264zmniejszaczpl94.jpg

 

Mala legenda:

Po lewej oceny z 1 semstru a po prawej na koniec roku

 

1 - religia

2 - norweski pisemny

3 - to samo xD

4 - norweski ustny

5 - matma : D

6 - angielski pisemny

7 - angielski ustny

8 - wos/historia

9 - fizyka/chemia

10 - technika

11 - muzyka

12 - wf xD

13 - gotowanie ;]

 

Mozecie gratulowac : DD Moja srednia to 2,4 xdd

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

Informatyka - 6

religia( bo mozna na niej spac) - 5

matma - 5

historia(to samo co na religi) - 5

plasta - 5

wf - 6

Mój Temat

http://www.mpcforum.pl/topic/233868-artificialaiming-radar-v-27-wersja-17/

 

 

Pomogłem daj + to nie boli

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...