Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ulubiony Przedmiot W Szkole I Ocena Z Niego


Wasz ulubiony przedmiot xd  

108 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubiony przedmiot

    • Matma
      16
    • J.Polski
      7
    • J.Angielski
      17
    • J.Niemiecki
      7
    • Wos
      6
    • Historia
      11
    • W-F
      50
    • Fizyka
      9
    • Chemia
      3
    • Geografia
      6
    • Technika
      5
    • Muzyka
      5
    • Plastyka
      8
    • Informatyka
      26
    • Religia
      3
    • Biologia
      1
  2. 2. Jaka masz ocene z tego przedmiotu? Wybrac tylko 1.

    • 6
      46
    • 5
      46
    • 4
      7
    • 3
      3
    • 2
      3
    • 1
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Pisac jakie sa wasze ulubione tematy ;p.

 

Ja mam 3 ulubione:

 

1. Oczywiscie WF (6): D

2. Angielski (5/6)

3. Matma (2 xdd)

 

 

 

 

 

@Co do ankiety.

Nie mam pojecia jakie sa przedmioty w szkole, wiec napisalem tylko te, najbardziej mi znane xdd.

Tylko prosze bez spamu - nie pisac postow typu "a ja nie lubie szkoly itp.

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Matma xD

Tylko dla tego ze mamy fajna pania i nawet jak wywale cyrkiel przez okno to nic mi nie zrobi tylko sie hihra ;p

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

Opublikowano

No jasne, że W-F.. jedyna lekcja na której można odżyć.

EDIT: to powinno być wielokrotnego wyboru.

 

Nieregulaminowa sygnatura - Istny Diabel.

Opublikowano

No jasne, że W-F.. jedyna lekcja na której można odżyć.

EDIT: to powinno być wielokrotnego wyboru.

 

Juz zmienione ^-^. Myslalem ze wczesniej to zmienilem, ale jednak nie.

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

a gdzie informatyka??

 

jbc. to z infy 6

w-f 5

fizyka 5 :)

Juz dodaj infe ^-^.

 

Jesli zapomnialem jeszcze jakiegos przedmiotu to piszcie w postach, a napewno go dodam ;x.

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

Mi tam wszystkie odpowiadają, a co do WFu to mam 4 ^^.

Z infy mogę mieć 6, ale mi się neichce stronki robić -,-'

A pozatym to z wszystkich 4/5 tylko z fizyki 3 ;/ A to taki zjeb*** gościu (Oleś :O)

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

Najbardziej lubiane:

 

WuFu - 5

Informatyka - 5

Angielski - 6

Fizyka -4

 

Lubiane ale troszke mniej :):

 

Biologia -4

Hista -4

Opublikowano

Najbardziej lubiane?

W-F - 5/6

Historia - 5

No i może jeszcze Angielski 4/5

Ale i tak wybrałem w-f ^^

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...