Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Osoba bez uprawnień wyłącza serwer.


PabloTL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Być może któryś z pluginów lub skryptów mu to umożliwia. Może on wykorzystywać bug z pluginem do logowania, polegający na tym, że wchodzeniu na nicku osoby z op i kropką na końcu. Równie dobrze mógł użyć crashera, jeżeli twój serwer jest na 1.7.x, a nie masz naprawionego tego błędu w silniku.

Opublikowano

Może ma dostęp i wpisał komendę /stop??

Podaj logi z konsoli.

Nie da się dać bo mam server na endercheście nie na kompie

Q8eOMob.png

Opublikowano

@PabloTL Spróbuj użyć skryptu.

 

command /stop:
    trigger:
        if player doesn't have permission "stop":
            stop 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

Nie da się dać bo mam server na endercheście nie na kompie

Po tym co napisales to moge stwierdzic ze sie na niczym nie znasz i aby problem nie wystepowal wgraj silnik 1.8 wyczysc liste op i liste rang przypisanych graczom
Opublikowano

@PabloTL Spróbuj użyć skryptu.

 

 

command /stop:
    trigger:
        if player doesn't have permission "stop":
            stop 
­

 

wgrałem ale serva dalej można wyłączyć

 

Wejdz sobie w WEBftp/FTP znajdz folder "logs" i podaj logi serwera czyli konsoli z dnia i godziny tego zdarzenia

no weszłem w latest.log i tam są same błędy

 

Po tym co napisales to moge stwierdzic ze sie na niczym nie znasz i aby problem nie wystepowal wgraj silnik 1.8 wyczysc liste op i liste rang przypisanych graczom

ale na 1.8 jest jeszcze za wcześnie

Q8eOMob.png

Opublikowano

wgrałem ale serva dalej można wyłączyć

 

 

no weszłem w latest.log i tam są same błędy

 

 

ale na 1.8 jest jeszcze za wcześnie

Po pierwsze trochę znajomości języka polskiego nie zaszkodzi (weszłem?) raczej wszedłem :)

Niby taki z ciebie programista a nie potrafisz naprawić takiej banalnej rzeczy .... 

Podaj logi serwera, a nie sapiesz :)

 

 

Jak na 1.8 jest za wcześnie, gościu nie długo wychodzi już 1.9 a ty mówisz że za wcześnie na 1.8 ?

Programisto drogi, powinieneś wiedzieć że w 1.8 jest bardziej optymalne niż 1.7

 

Nie da się dać bo mam server na endercheście nie na kompie

 

 

Po raz 3 Programisto mój drogi, Co to za róznica, gdzie masz serwer ?

Jest to jeden Ch**.

Opublikowano

mam worldedit worldguard essentials essentialsprotect essentialsspawn skript wildskript skquery pablologowanie pablogildie pablorestart

wiec nie mam zadnych backdoorow

 

on po prostu wchodzi i po pare sekundach wyrzuca wszystkich z serwera

Q8eOMob.png

Opublikowano

mam worldedit worldguard essentials essentialsprotect essentialsspawn skript wildskript skquery pablologowanie pablogildie pablorestart

wiec nie mam zadnych backdoorow

 

on po prostu wchodzi i po pare sekundach wyrzuca wszystkich z serwera

 

Pablo logowanie, to co wrzuciłeś sprawdza tylko nicki z premium, dla Ciebie programisto przetłumacze. Chodzi o to, że jak ktoś zaloguje sie z nickiem premium, to go wpuści na serwer,,, A np. moze mieć uprawnienia!

 

PabloGildie, oj, chciałbym to zobaczyć pewnie tylko komenda /g jest zrobiona lub zmieniles nazwe Gildii Dzikoysk'a ...

Programisto, piszesz w java to po co Ci pluginy takie jak skript wildskript skquery ?

Opublikowano

Pablo logowanie, to co wrzuciłeś sprawdza tylko nicki z premium, dla Ciebie programisto przetłumacze. Chodzi o to, że jak ktoś zaloguje sie z nickiem premium, to go wpuści na serwer,,, A np. moze mieć uprawnienia!

 

PabloGildie, oj, chciałbym to zobaczyć pewnie tylko komenda /g jest zrobiona lub zmieniles nazwe Gildii Dzikoysk'a ...

Programisto, piszesz w java to po co Ci pluginy takie jak skript wildskript skquery ?

to jest inne na serwerze autorskie to co tu wrzucilem jest publiczne i nie autorskie

pablogildie to moje autorskie gildie ktore jeszcze pisze

to nie jest funnyguilds a piszesz tak tylko dlatego ze jestes zazdrosny ze mam autorski plx na gildie, zgadlem ;)

 

pisze jeszcze pablotools ale to dopiero zaczynam

 

mam skript bo pluginy je potrzebuja do dzialania

Q8eOMob.png

Opublikowano

to jest inne na serwerze autorskie to co tu wrzucilem jest publiczne i nie autorskie

pablogildie to moje autorskie gildie ktore jeszcze pisze

to nie jest funnyguilds a piszesz tak tylko dlatego ze jestes zazdrosny ze mam autorski plx na gildie, zgadlem ;)

 

pisze jeszcze pablotools ale to dopiero zaczynam

 

mam skript bo pluginy je potrzebuja do dzialania

 

Te gildie, to tak samo, jak te twoje logowanie. A co do tego

"to nie jest funnyguilds a piszesz tak tylko dlatego ze jestes zazdrosny ze mam autorski plx na gildie, zgadlem  ;)'

Na pewno, jestem zazdrosny, o twoje pluginy są napisane z poradników i mają tak ch**owy kod jak moje pluginy 2 lata temu pisane :*

 

Masz w spoilerze moje 2 pluginy, dziecinko ty moja :)

 

Opublikowano

i tak nic nie rozumiem jest wersja po polsku?

pomóżcie coś bo ta osoba ciągle wyłącza mi serv jak chce go testować :/

Q8eOMob.png

Opublikowano

@TheMajster Nie mogę z tego gościa, zlałem się jak czytałem.
Nie wiesz co to jest port query, chociaż jak go wyłączyć a piszesz pluginy?
Nie znasz podstaw robienia serwera?! Nie wiesz co to FTP i jak wyciągnąć logi? Bosh [*]
Twoje autorskie pluginy to skrypty ściągnięte z neta.
Nie rozumiesz: DAJ LOGI SERWERA
A boisz się autorskich serwerów ja pierdziele, odróżniasz SILNIK od SERWERA? Jak nie pasi to ściągnij PaperSpigot, zaufane źródło mój drogi :)
Powodem tego są crashery, daj logi a zobaczymy co do jasnej cholery jest grane. Ile masz lat że takich rzeczy nie rozumiesz?
Żenada, skandal, śmiech na sali w jednym po prostu. Pozdrawiam
@dol @gornie12
No w sumie to masz rację xD
EDIT: no nie mozesz wgrywac bo masz serwer na gownochescie, ale to cos ma juz spatchowany spigocik to go wgraj i bedzie spokoj zal!!
@TheMajster nie do Ciebie lecz do programisty, chciałem tylko żebyś przeczytał ten post ;)

bannergif.gif

Opublikowano

@DoriiSuperPies jak on pewnie nie wie co to PaPerSpigot taki z niego developer ahahhaha 

 

@PabloTL podaj nam logi z FTP !

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@TheMajster Nie mogę z tego gościa, zlałem się jak czytałem.

Nie wiesz co to jest port query, chociaż jak go wyłączyć a piszesz pluginy?

Nie znasz podstaw robienia serwera?! Nie wiesz co to FTP i jak wyciągnąć logi? Bosh [*]

Twoje autorskie pluginy to skrypty ściągnięte z neta.

Nie rozumiesz: DAJ LOGI SERWERA

A boisz się autorskich serwerów ja pierdziele, odróżniasz SILNIK od SERWERA? Jak nie pasi to ściągnij PaperSpigot, zaufane źródło mój drogi :)

Powodem tego są crashery, daj logi a zobaczymy co do jasnej cholery jest grane. Ile masz lat że takich rzeczy nie rozumiesz?

Żenada, skandal, śmiech na sali w jednym po prostu. Pozdrawiam

@dol @gornie12

No w sumie to masz rację xD

EDIT: no nie mozesz wgrywac bo masz serwer na gownochescie, ale to cos ma juz spatchowany spigocik to go wgraj i bedzie spokoj zal!!

 

@DoriiSuperPies

Ziomeczku, do mnie ta długa wypowiedz, czy nie? Bo nic sie z tej wypowiedzi ze mną nie zgadza :*

 

 

 

@DoriiSuperPies jak on pewnie nie wie co to PaPerSpigot taki z niego developer ahahhaha 

 

@PabloTL podaj nam logi z FTP !

 

@gornie12

Nie każdy musi wiedzieć co to jest, bo to do programowanie nie potrzebne. Ja sie o tym do wiedziałem z 2 miesiące temu i jeszcze tego do niczego nie wykorzystałem.

 

////////////////////

Twgl. @PabloTL masz coś w sobie, przez co lubię po prostu po tobie jeździć i upokarzać Cie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...