Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XANT - rekrutacja do ekipy budowniczych


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Temat po miesiącu nieaktywności jest przenoszony do kosza.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Ja również polecam zbudowali dla mnie młody budowniczy z ich ekipy naprawdę epic polecam

Jeżeli Pomogłem Daj Like  [/color=green]

  • 2 tygodnie później...
Pasjonat
Opublikowano

ZLECENIODAWCO!

Wejdz na nasz serwer aby zanim złożysz zamówienie sprawdzić jak budujemy oraz nas poznać.

Sprawdz nas w dyskusji na YT, tam księga gości dla zadowolonych klientów.

BUDOWNICZY!

Nie jesteś pewien czy się nadajesz? Podszkolimy Cię na naszym serwerze rekrutacyjnym!

Podpowiemy co robisz dobrze a co źle. Najwazniejsze to umieć kombinować. ^.-

lzJdkMd.png

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zaproś na skype w celu uzgodnienia dokładnej ceny oraz szczegółów dotyczących spawnu.
Skype : mysteres.xant

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam serdecznie!

Proszę o kontakt na prywatną wiadomość, jestem zainteresowany zleceniem budowy.

 

Pozdrawiam, Sparrow.

fa8e87328_aeseees.png


 

Pasjonat
Opublikowano

Nowa darmowa mapka już wkrótce, było ostatnio zimowo więc teraz troche ocieplimy klimat ;D

cmItrg5.png

lzJdkMd.png

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Stanowczo odradzam.

Osobiście czekałem bardzo długo na budowlę, budowniczy ma problem z komunikacją i pisaniem po polsku. Budowla posiadała masę błędów, niedociągnięć i widać, że została zrobiona na "odwal się". Po wypisaniu błędów dostałem wiązankę od budowniczego i wiadomość, że więcej dla mnie nie zbuduje. Zwrotu pieniędzy nie zobaczyłem, a na domiar złego zostałem nazwany złodziejem ( ^^). Dodatkowo problemy z płatnościami, w grę wchodził tylko przelew, pewnie dlatego, że tam trudniej odzyskać pieniądze. Na szczęście pierwszą płatność mogłem wykonać PayPalem (nawet mnie o tym nie poinformowano), a pieniądze raczej dzięki temu odzyskam. Gdyby nie to zostałbym na lodzie, bo po prośbach o zwrot autor tematu chciał mnie zablokować, no i jak wcześniej pisałem wyzywał od złodziei. 

4L0M4l0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...