Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/reazoncsplayer
Ranga w grze: Brak, nie gram MM na mainie, na smurfie Supreme .
Liczba godzin w CS:GO:
Wymagana ranga: Szukam aimowych kolesi, LEM+.
Kontakt: Steam, pw forum.
Dodatkowe informacje:

 

Szukam ludzi do drużyny, która zagra luźny turniej w przyszły weekend. Będzie ok. 10+ drużyn, swiss format w grupach, potem BO3 puchary. Do wygrania mogą (niepotwierdzone) być skiny, oddaję większość. Jakieś ok. 10 euro pewnie będzie można przytulić, zawsze coś.

  • Odpowiedzi 745
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Ranga w grze: Moja GN4 , Mattez - MG1 Sevi - MG2

Liczba godzin w CS:GO: 984 godzin

Wymagana ranga: GN3

Kontakt: mpc / steam

Dodatkowe informacje: Poszukujemy dwóch graczy do gierek w counter strike. Narazie posiadamy trzyosobową ekipę, składającą się z MG1 oraz MG2. Wiek nie ma znaczenia, ale każdy z nas posiada +16 lat. Oczekujemy ts3, sprawnego mikrofonu, oraz lekkiego dystansu do siebie.

Edytowane przez uszaty90
Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/MikesPL/
Ranga w grze: GOLD 4
Liczba godzin w CS:GO: 962h
Wymagana ranga: Najlepiej Gold 1/4 - Max AK.
Kontakt: Steam.
Dodatkowe informacje: Potrzebujemy osób które lubią popykać z Polakami i nie denerwować się na Rusków.. Stworzyć sobie małą ekipę i pykać wspólnie.

Najlepiej +15 Dobrej Jakości Mikrofon. I poczucia Humoru ! :>

Czekam na zaproszenia !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa:๖ۣۜCђeetah
Krótka informacja: Klan stworzony głównie w celu grania MM'ów, Faict'ów oraz może w przyszłości lan'ów
Wymagania:

-TS3

-Powyżej 700h w Grze

-Ranga min. MG2

-Minimum 16 lat

-Sporo czasu wolnego
Co oferujemy:

-Wspólne granie w gry takie jak: GTA5, H1Z1, HurtWorld, Rust, CS:GO i wiele innych

-Oczywiście miłą atmosferę.

-Sprawiedliwość.

Kontakt:Zapraszam na TS 213.189.63.115
Czas istnienia: Założony nie dawno z tydzień temu.
Dodatkowe informacje:Mamy już 3 osoby, czyli 2 miejsca w głównym składzie są jeszcze wolne, oczywiście nie można zapomnieć o rezerwie. :)

Opublikowano

Link Do Profilu: http://steamcommunity.com/id/GrubyEZ/

Ranga w Grze: DMG

Liczba Godzin w CS:GO: 1900+

Wymagana Ranga: Brak (Poniżej wyjaśnie dlaczego)

Kontakt: Steam

Dodatkowe Informacje:
Razem z kolegą poszukujemy 3 osób do gry na FACEIT (dlatego brak rangi). Znudziło nam się gra na MM przez tickrate oraz wiele innych rzeczy.

Z czasem (jeżeli będzie chęć) można zacząć grać turnieje online (GFINITY), jednak narazie szukamy osób które chcą pograć na faceit w full składzie

Wymagania:
>15+
>1500+ godzin w grze
>znajomość map: Dust II | Inferno | Mirage | Cache | Cobblestone | Train | Nuke | Overpass |
>Ogar i brak toxic'u
>Możliwość Gry w godzinach 18-01

 

Informacje o nas:
>Wiek: Ja>17 lat   Kolega>15 lat

>Ranga: Ja>DMG   Kolega>MG1

>Czas w Grze: Ja>1900h  Kolega>2450h

>Poziom na faceit: Ja>4lvl  Kolega>1lvl

 

Linki do Profili na Faceit:

https://www.faceit.com/pl/players/Michal1039   <- Ja

https://www.faceit.com/pl/players/Oscar1337   <- Kolega

 

Jeżeli masz wątpliwość by nas dodać lub uważasz że jesteśmy słabi. Polecam sprawdzić Historię ostatnich naszych gier i zobaczyć nasze statystyki

Opublikowano

Link do profilu:http://steamcommunity.com/id/piotroszkotrue/
Ranga w grze:LE
Liczba godzin w CS:GO: 700~
Wymagana ranga: DMG+
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: Szukam ekipy do mm'ów/ faceit'ów/ gifinity/ esea.

Najlepiej 18+ i ogar net/komp (bez płaczu, podczas meczu).

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano (edytowane)
- Nick: Haper

- Krótka informacja o sobie: Jestem Adrian, w marcu kończę 18 lat, w csgo mam 1538 godzin, ranga dmg.


- Preferowane bronie: Głównie awp.

- Kontakt: Steam

 

 

- Dodatkowe informacje: moim głównym celem jest osiągnięcie rangi global, więc szukam ekipy która jest nastawiona na wbijanie rangi, po wbiciu globalna będę nastawiony na bardziej profesjonalną gra czyli granie wielu turniejów online jak i offline. Wprost szukam wyluzowanej ekipy na podobnym poziomie z poczuciem humoru, ekipy która chce coś osiagnąć i bedzie zaangażowana!

Edytowane przez Emo2

Szukasz kogoś kto wykona grafikę, logo do drużyny esportowej? 


Napisz do mnie postaram się wykonać prace jak najlepiej.


Aktualnie nie mam czasu na wykonywanie grafik.

Opublikowano

Nazwa:๖ۣۜCђeetah

Krótka informacja: Klan stworzony głównie w celu grania MM'ów, Faict'ów oraz może w przyszłości lan'ów

Wymagania:

-TS3

-Powyżej 700h w Grze

-Ranga min. MG2

-Minimum 16 lat

-Sporo czasu wolnego

Co oferujemy:

-Wspólne granie w gry takie jak: GTA5, H1Z1, HurtWorld, Rust, CS:GO i wiele innych

-Oczywiście miłą atmosferę.

-Sprawiedliwość.

Kontakt:Zapraszam na TS 213.189.63.115

Czas istnienia: Założony nie dawno z tydzień temu.

Dodatkowe informacje:Mamy już 3 osoby, czyli 2 miejsca w głównym składzie są jeszcze wolne, oczywiście nie można zapomnieć o rezerwie. :)

ten ts3 nie działa :)

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/maszjanxd/
Ranga w grze: Gold 1
Liczba godzin w CS:GO: na wszystkich kontach , na których grałem około 800h
Wymagana ranga: silver-gold
Kontakt: pw na forum, gg: 52033020 skype: ma4shiyt
Dodatkowe informacje: wymagany sprawny mikrofon + ts3, 14-16l / szukam luźnej ekipy do posiedzenia na ts3 i pogrania mixów.

Edytowane przez Ma4sHi
Opublikowano

Ranga w grze: Global Elite

Liczba godzin w CS:GO: 500

Wymagana ranga: Supreme lub Global Elite

Kontakt: PW

Dodatkowe informacje

 

Szukam kogoś poważnego do gry duo na smurfach żeby wbijać wyższe rangi. Przynajmniej 3 godzinny dziennie. Boosting kont wchodzi w grę. PW zaczynam dziś od 17

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/emsipro

Ranga w grze: MGE, niedługo wygasa

Liczba godzin: 1200+

Wymagana ranga: G4-LE, ale ranga nie gra i mam w to wyjebane, chodzi mi tylko o faceity

Kontakt: https://www.faceit.com/en/players/EmsiaczeK  ---> proszę o zaproszenia do znajomych, jeśli ktoś zainteresowany. Mam zamiar znaleźć około 50 ogarniętych osób z Polski na moim poziomie umiejętności i jeśli akurat ktoś jest online i ja również no to gramy faceita.

Dodatkowe informacje: Gram tylko faceity, mam 2 lvl, ogólnie chcę wbić jakiś wyższy lvl, a do tego potrzebuję teamu bez żadnych leaverowców itp. itd.

Opublikowano

Nazwa: Pathology
Krótka informacja: Mój pierwszy team szukam ludzi do pogrania i do pogadania :) Mam nadzieję stworzyć drużynę na dłużej a kto wie może narodzą się z niej przyjaźnie :)
Wymagania: 16+, mikrofon, ts3, g1+
Co oferujemy: Treningi, MMA, Długie rozmowy na ts3 i zarwane nocki :)
Kontakt: MPC i Steam ( http://steamcommunit...d/adambeton420/ )
Czas istnienia: 07-03-2017

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561197998497269/
Ranga w grze: MG1 (skill na golda 1)
Liczba godzin w CS:GO: 563h
Wymagana ranga: silver 1, nie będę zawyżał
Kontakt: steam, mpc
Dodatkowe informacje:

Szukam ludzi który nie będą "darli ryja", chodzi mi tylko o pogrania po pracy :) dla relaksu. Granie bez spiny.

Edytowane przez Xexis
Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/MikesPL/
Ranga w grze: MGE - Kałach Skrzyżowany
Liczba godzin w CS:GO: +1000h
Wymagana ranga: Najlepiej MGE lub DMG.
Kontakt: Steam, TS3 prywatny dopiero podamy na Steam.
Dodatkowe informacje: Potrzebujemy osób które lubią popykać z Polakami i nie denerwować się na Rusków.. Stworzyć sobie małą ekipę i pykać wspólnie.

Najlepiej +16 Dobrej Jakości Mikrofon. I poczucia Humoru ! :>

Czekam na zaproszenia !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...