Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu:http://steamcommunity.com/id/J1337/
Ranga w grze: supreme
Liczba godzin w CS:GO: ok 2 tys
Wymagana ranga: lem minimum
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: nie interesuje mnie ze spadles do le albo byles globalem a po systemie rang orzel duzo osob mnie stad dodaje majaca szeryfa/orzelka

mikro + 18 bez cebuli

Edytowane przez anonim7777
  • Odpowiedzi 745
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Link do profilu: www.steamcommunity.com/id/Juraaa/
Ranga w grze: s2, ale coś strzelam :D
Liczba godzin w CS:GO: ponad 200h
Wymagana ranga: do g1
Kontakt:  steam

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś grającego na smurfie, kogoś kto mnie wyboostuje grając ze mną, może sypnę jakimś skinem albo kodem :)

 
Opublikowano

Ranga w grze: g3,wracam do gry po przerwie wtedy miałem MGE

Liczba godzin w cs:go: ~400h

Wymagana ranga: max kałach(zaakceptuje też smurfy)

Kontakt: Steam

Dodatkowe info: Szukam osób do teamu,wspólne granie,trenowanie i mile spędzony czas.Wymagania: +17,TS3,ogar i znanie podstawowych map oraz umiejętność logicznego myslenia oraz strzelania.

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/pawlosiowaty/

Ranga w grze: gold4

Liczba godzin w CS:GO: 150

Wymagana ranga: od golda w górę, ew smurfy też mogą być

Kontakt: dodaj do znajomych i pisz na steam

Dodatkowe informacje: Mam 19 lat i gram z kumplem też g4, przesiadke mieliśmy 3 miesiące temu z 1.6 ale ogarniamy mapy i grę(graliśmy z kalachami, mge i jakoś nie odstawalismy), prędzej od malolata ciągle grane w 1.6 więc doświadczenie mamy. Niestety we dwóch nie jesteśmy w stanie awansować bo dobiera nam albo przeciwników odpalonych albo idiotów. Szukamy osób które grają wieczorami(nocą), ważne żeby ta osoba myślała a nie próbowała na siłę zabić jak najwięcej ludzi co będzie się kończyło jej śmiercią na początku rundy...

Gramy prawie codziennie, jeśli trzeba to ogarniamy ts. Jeśli nie macie z kim grać albo macie taki sam problem z awansem jak my to czekam na zaproszenie.

Edytowane przez Pawłoś
Opublikowano

Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198288824289/
Ranga w grze:Gold4 i idzie w góre (dopiero zaczynam) ale zasady znam
Liczba godzin w CS:GO:70h
Wymagana ranga: Brak
Kontakt:http://steamcommunity.com/profiles/76561198288824289/ 
Dodatkowe informacje:Mam 22 lata, Wiktor z wawy :P. (jak sie trafi jakis team to tez pogram mixy, Jesli stała ekipa, ale gram dwójki etc tez)

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/shoxy7228


Ranga w grze: LEM


Liczba godzin w CS:GO: 2k+


Wymagana ranga: LE+ tylko opór


Kontakt: STEAM / PW


Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do grania ladderow na faceicie jak i turnieji. Tylko ludzie15/16+, teamspeak i opór =)


Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198218283757/

Ranga w grze: Master guardian elite

Liczba godzin w CS:GO: 2k+

Wymagana ranga: +/-Master guardian elite

Kontakt: Steam

Dodatkowe informacje:Wymagam jedynie doberj zabawy i dobrego strzelania a i jeszcze dobrego myslenia (npzeby osoba nie roila 5 razy to samo mimo tego ze jej to nie wychodzi :P)

Kontakt: Steam

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu:http://steamcommunity.com/id/poorland
Ranga w grze: s5
Liczba godzin w CS:GO: 1000
Wymagana ranga: silver
Kontakt: na steam
Dodatkowe informacje: Nie grałem już od ponad 6 miesięcy, stąd ta ranga;) Ale na randze mi nie zależy. Szukam osób lub drużyny do gry, ponieważ chciałbym wrócić do cs;) Mam 20 lat i dlatego szukam, graczy 16+ do gry. Do komunikacji w grze wole korzystać z ts.

Edytowane przez Eryk
Opublikowano

Link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198055058386/
Ranga w grze: MG , po zmianie rang spadłem z LE od tej pory ani jednego awansu.. Jak gram mozna ogladac po SSach..
Liczba godzin w CS GO: 1k+
Wymagana ranga: Ranga nie gra , jak ogarniasz dodaj.
Kontakt: Steam

Dodatkowe informacje: Masz tsa lub gadasz w grze jest okej wazne zebys nie spinał.

Opublikowano (edytowane)

Ranga w grze: g3,wracam do gry po przerwie wtedy miałem MGE

Liczba godzin w cs:go: 405h

Wymagana ranga: max mg2

Kontakt: Steam

Dodatkowe info: Szukam osób do teamu,wspólne granie,trenowanie i mile spędzony czas.Wymagania: +17,TS3,ogar i znanie podstawowych map oraz umiejętność logicznego myslenia oraz strzelania.

Edytowane przez GoPlaz
Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198077063493
Ranga w grze: G4 po 10 wygranych G3 na smurf, a main rank MGE
Liczba godzin w CS:GO: 207
Wymagana ranga: Jakakolwiek nawet silver
Kontakt: Zapraszajcie mnie i mojego kolegę do znajomych to będę zapraszał jak, będę miał lobby
Dodatkowe informacje: Zapraszajcie mojego kolegę który też będzie miał CS GO pod koniec kwietnia 2016 (dopiero zaczyna) http://steamcommunity.com/profiles/76561198251664562

ZCdljMq.png

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/Hubs0nPL/
Ranga w grze: G4
Liczba godzin w CS:GO:830
Wymagana ranga:-
Kontakt: Steam 
Dodatkowe informacje: Poszukuję 4 graczy, chętnych do gry w zespole,mam 13 lat,nie jestem typowym gimbem,który wydziera się na team :) Jestem bardzo spokojnym graczem.

Dobrze znoszę porażki.

Najlepiej gram z: AWP,M4A1-S,AK-47

 
Opublikowano

Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198065665926/
Ranga w grze:G4
Liczba godzin w CS:GO: 86 (na innym koncie miałem 400+,ale sprzedane)
Wymagana ranga:G3+
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: Wymagam minimum przejścia mutacji,spokojnej gry,humoru i dystansu do siebie :)

@fokus243 <-- jak chcesz o cos zapytać/pocisnąć/pokłócić się, śmiało :3

 

10/25/50/75/100/250/500/750/1000

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...