Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello!

Mam takie pytanko. Kupiłam jakiś drobny czas temu sprzęt, ale niestety bez grafiki i jadę na integrze, bo zbrakło troszkę funduszy. Pojawia się małe pytanko, bo mam starą grafikę ze starego kompa, jednak jest ona niskoprofilowa, ale nie jestem w stanie ocenić czy wyciągnę na niej więcej FPS w CS:GO niż na aktualnej integrze.

CPU i5-7600k

RAM ballistix sport 8gb

MOBO MSI Z170-A PRO

chłodzenie normalnie jest

zasilacz jakiś corsair 550W, ale to chyba mniejsza sprawa

 

Chcę mu wsadzić starą NVIDIA GeForce GT520 i nie mam pojęcia czy opłaca mi się to robić. Na integrze wyciągam do 130FPS na dust2, ale inne mapy typu mirek to już sprawa 70fps i nie jest to jakoś zbytnio wygodne. W smoke fps się trzymają, natomiast przy wbijaniu na BS etc. przeciskając się obok smoke'ów to sprawa 20-30 fps ;/

 

Da radę coś nadciągnąć?

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hello!

Mam takie pytanko. Kupiłam jakiś drobny czas temu sprzęt, ale niestety bez grafiki i jadę na integrze, bo zbrakło troszkę funduszy. Pojawia się małe pytanko, bo mam starą grafikę ze starego kompa, jednak jest ona niskoprofilowa, ale nie jestem w stanie ocenić czy wyciągnę na niej więcej FPS w CS:GO niż na aktualnej integrze.

CPU i5-7600k

RAM ballistix sport 8gb

MOBO MSI Z170-A PRO

chłodzenie normalnie jest

zasilacz jakiś corsair 550W, ale to chyba mniejsza sprawa

 

Chcę mu wsadzić starą NVIDIA GeForce GT520 i nie mam pojęcia czy opłaca mi się to robić. Na integrze wyciągam do 130FPS na dust2, ale inne mapy typu mirek to już sprawa 70fps i nie jest to jakoś zbytnio wygodne. W smoke fps się trzymają, natomiast przy wbijaniu na BS etc. przeciskając się obok smoke'ów to sprawa 20-30 fps ;/

 

Da radę coś nadciągnąć?

Wydaje mi sie, ze jest nawet slabsza, nie warto jej montowac. 

steam: /awesomeplayer1337

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
5 godzin temu, hugo88354 napisał:

System operacyjny: win 7 64

Procesor: i5-520M 

Pamięć RAM: 4gb 

Karta graficzna: zintegrowana Intel hd

Uruchomię na tym cs go? 

Na zintegrowanym układzie graficznym nie za bardzo.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

System operacyjny: Win 7 x64
Procesor: Intel Core i5 2400
Pamięć RAM: 8GB 1333
Karta graficzna ile na tej  HD 3870  /  ile na tej GTX 1050

Detale: LOW

Rozdzielczość: 1024x768

Edytowane przez SeV7eN
Opublikowano
17 godzin temu, SeV7eN napisał:

System operacyjny: Win 7 x64
Procesor: Intel Core i5 2400
Pamięć RAM: 8GB 1333
Karta graficzna ile na tej  HD 3870  /  ile na tej GTX 1050

Detale: LOW

Rozdzielczość: 1024x768

A co my kalkulatory jestesmy? Gra bedzie dzialac dobrze nawet na radeonie, ale przejscie na 1050 zrobi roznice. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Ile na tym sprzęcie? 

Jeżeli jakieś dane się nie pojawią, to przepraszam jestem aktualnie na urlopie i nie mam dostępu.

System : 8.1

Procek: Intel Pentium G4400 3.3Ghz

8GB DDR4 PC2400 DUAL

Geforce GTX 1050 2048MB

 

Opublikowano
2 minuty temu, qintoofar napisał:

Ile na tym sprzęcie? 

Jeżeli jakieś dane się nie pojawią, to przepraszam jestem aktualnie na urlopie i nie mam dostępu.

System : 8.1

Procek: Intel Pentium G4400 3.3Ghz

8GB DDR4 PC2400 DUAL

Geforce GTX 1050 2048MB

 

150-200

Opublikowano (edytowane)

-Procesor AMD Athlon x4 557 (unlocked) 4x 3.2GHz 
-Płyta główna MSI 870-C45 
-Pamięć RAM 4GB DDR3

-Karta graficzna ASUS Radeon HD6850 1GB DDR5 256BIT  

I czy będzie się dało nagrywać w 60 fps w hd na najniższych? Dzięki z góry! :) 

Edytowane przez Czitossek
Opublikowano
6 minut temu, Czitossek napisał:

-Procesor AMD Athlon x4 557 (unlocked) 4x 3.2GHz 
-Płyta główna MSI 870-C45 
-Pamięć RAM 4GB DDR3

-Karta graficzna ASUS Radeon HD6850 1GB DDR5 256BIT  

I czy będzie się dało nagrywać w 60 fps w hd na najniższych? Dzięki z góry! :) 

150-200 fps , w 4:3 1024x768

Opublikowano (edytowane)

Płyta główna MSI

procesor Intel Core i3 CPU 550 @ 3.2DHz,

4GB DDR3-1333M

dysk HDD 500GB

zasilacz 350W.

Grafika ATI Radeon HD5670 na szynie 128Bit z wyjściem D-SUB,DVI, HDMI,

Edytowane przez Sopel12345
Opublikowano
2 godziny temu, Sopel12345 napisał:

Płyta główna MSI

procesor Intel Core i3 CPU 550 @ 3.2DHz,

4GB DDR3-1333M

dysk HDD 500GB

zasilacz 350W.

Grafika ATI Radeon HD5670 na szynie 128Bit z wyjściem D-SUB,DVI, HDMI,

z 40 fps moze bedzie

Opublikowano

Laptop Msi GE72 6QC APache

System : Win7 

Procesor : I7 -6700 HQ

Pamięć Ram : 8GB

Karta : Nvidia Gtx 960M + Intel Hd Graphics 530 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

System operacyjny: Microsoft Windows 10 Pro

Procesor: i5 -2400 CPU @ 3.10GHZ

Pamięć RAM: 8GB 

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 740

Opublikowano

System operacyjny: Windows 10 Pro 64-bit

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3,0 GHz (bez OC)

Pamięć RAM: 4 GB DDR2 ( 2x2GB)

Karta graficzna: Gigabyte GF GT 730 2GB DDR3 128-bit

Płyta Główna: Gigabyte GA-P31-DS3L

Opublikowano (edytowane)

Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.30GHz

Ram: 2,25 GB 

typ systemu: 32-bitowy system operacyjny (win7)

Karta Graficzna: NIVIDIA GeForce 8500 GT (512MB)

Prosze o Odpowiedz 

Edytowane przez TIGER0233
Opublikowano

Procesor: Procesor Intel Core i5-7400, 3GHz podkręcony 3,5
Ram: 8
System Windows 10 32/64 bit
Karta graficzna: Karta graficzna Palit GeForce GTX 1050 StormX 2GB
Płyta główna: Płyta główna MSI H110M PRO-V
Dysk SSD: Dysk SSD Transcend 220S 120GB SATA3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1.   czy    2. ?  (tzn. na czym więcej fps)

1.    System operacyjny: Windows 10 Home
       Procesor: Intel® Core™ i5-6200U 2,3 - 2,8
       Pamięć RAM: 8 GB
       Karta graficzna: NVIDIA GeForce 940MX 2 GB

2.   System operacyjny: Windows 10 Home
      Procesor: Intel® Core™ i7 5gen 5500U 2,4 - 3,0 GHz
      Pamięć RAM: 8 GB
      Karta graficzna: AMD® Radeon R9 M375 4 GB + Intel HD Graphics 5500

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

System operacyjny: Win 7 x64 home premium
Procesor: AMD FX-6300 6x3.5ghz
Pamięć RAM: 8GB 666 ghz
Karta graficzna: NVidia GT 630 1gb

 

Dnia 1.09.2017 o 00:35, motorolas90 napisał:

1.   czy    2. ?  (tzn. na czym więcej fps)

1.    System operacyjny: Windows 10 Home
       Procesor: Intel® Core™ i5-6200U 2,3 - 2,8
       Pamięć RAM: 8 GB
       Karta graficzna: NVIDIA GeForce 940MX 2 GB

2.   System operacyjny: Windows 10 Home
      Procesor: Intel® Core™ i7 5gen 5500U 2,4 - 3,0 GHz
      Pamięć RAM: 8 GB
      Karta graficzna: AMD® Radeon R9 M375 4 GB + Intel HD Graphics 5500

na 2 wiecej fps tylko z integry na dedyka przestawic bedziesz musiał czyli na r9 :D

 

Opublikowano

 System operacyjny: Windows 10 Home
       Procesor: amd athlon II x4 635 processor 2.90 Ghz
       Pamięć RAM: 8 GB
       Karta graficzna: Amd radeon r9 200 series

Opublikowano
1 godzinę temu, Zieluch. napisał:

 System operacyjny: Windows 10 Home
       Procesor: amd athlon II x4 635 processor 2.90 Ghz
       Pamięć RAM: 8 GB
       Karta graficzna: Amd radeon r9 200 series

Powinno być ładne 60 fps na niezłych ustawieniach, ale nie jestem pewien.

Opublikowano

 System operacyjny: Windows 7 
       Procesor: Intel(R) Core (TM) i3 CPU 530 2,93GHz
       Pamięć RAM: 4gb
       Karta graficzna: Power Color Radeon HD 1 GB AX4650 1GBK3-H)

Opublikowano
14 godzin temu, Zieluch. napisał:

 System operacyjny: Windows 7 
       Procesor: Intel(R) Core (TM) i3 CPU 530 2,93GHz
       Pamięć RAM: 4gb
       Karta graficzna: Power Color Radeon HD 1 GB AX4650 1GBK3-H)

beda spadki

Dnia 29.12.2017 o 14:09, josziPL napisał:

Powinno być ładne 60 fps na niezłych ustawieniach, ale nie jestem pewien.

jak nie wiesz to po co w ogole cokolwiek piszesz, co do tego posta mialem dokladnie ten sam procesor + hd7790 1gb i DM 128tick na duzo osob byly niegrywalne, ale faceity dzialaly dobrze, do 144hz to za malo, ale nie mozna jakos specjalnie narzekac, co ciekawe po podkreceniu procesora o 0,5ghz jakos skoku wydajnosci duzego nie widzialem (a wlasciwie to chyba zadnego), karte mialem na maxa podkrecona ale to nie jej wina byla napewno bo ta sama z i3 4330 wyciagala duzo wieksze fpsy

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano
System operacyjny: win7 64bit
Procesor: AMD Phenom II X4 945 Quad-Core /3.0GHz (4 rdzenie)
Pamięć RAM: Patriot 4GB (2x2GB) 1066MHz CL7 LLK
Karta graficzna: GeForce GTX 275 896MB DDR3
Opublikowano
2 godziny temu, Wyimaginowany napisał:

System operacyjny: win7 64bit
Procesor: AMD Phenom II X4 945 Quad-Core /3.0GHz (4 rdzenie)
Pamięć RAM: Patriot 4GB (2x2GB) 1066MHz CL7 LLK
Karta graficzna: GeForce GTX 275 896MB DDR3

Raczej nie. a Jak już to na wszystkim najniższym z opłakaną płynnością.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...