Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Wazny Pomysł


backe57

  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komu podoba si? pomys?

    • Jestem za
      40
    • Jestem przeciw
      8
    • Nie mam zdania
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mounthains
Opublikowano

Nie mówie że musi być idealnie tak :)

 

Zamiast poddziału "tworzenie serwerów prywatnych" można też zrobić 2 które napisałem

Oraz mam pytanko :)

Ile musi być głosów za aby zostało to wprowadzone ? ( Procentowo :] )

 

#TO SucideRLZ

Uważam ze jest to wybór ;)

Jeżeli ktoś nie ma zdania to nie trzeba głosować :)

 

Chciałbym też wyrazić małe zdanie nie na temat

Mou wybacz mi, wiem że lubisz karać użytkowników ;D

Ale daj innym szanse, wiem że (chyba :P) dużo zrobiłeś na forum

Trochę ostatnio przesadziłeś, ale rozumie cię że użytkownicy cie dosłownie wkur*****, wkurzają ;)

Ale i tak gratulacje a cierpliwość ;D

 

(PS: Mou wybacz mi, ale tak mi się zdaje że chyba nigdy nie wybacze ci tego co powiedziałeś "Jak wam sie nie podoba to wypierdalać mi z tego forum")

 

Kokosz, jak możesz też się wypowiedz :)

 

top@ Po co robić 2 działy skoro można 1 subforum w tworzeniu o treści " tutoriale "

 

2 nowe nie wchodzą w rachubę...

 

offtop@

 

backe57@ wiem jaki błąd popełniłem za co was przepraszam... Moja nagła wściekłość...

Opublikowano

rozwiązanie z samym poddziałem tutoriale jest dobre ^^

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Admin Cienia
Opublikowano

Ważny pomysł? oO Pomysł kijowy, strata czasu. ;]

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Ważny pomysł? oO Pomysł kijowy, strata czasu. ;]

Strata czasu + więcej działów do ogarniania.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Dzięki za opinie ;D

 

A pomysł z samym tutoriale jest dużo lepszy :)

Niech tutoriale zostaną oczyszczone, przenoszone i odrazu zamykane ;)

 

Wtedy wyjdzie mniej roboty dla moderatorów ;D

 

#TO Mou

Nie chciałem cię urazić ;)

Wiem że masz duże z zasługi dla forum, i szanuje cie

A oprócz tego jestem wielkiego podziwu dla ciebie, bo ja bym chyba wykitował z wściekłości przez co niektórych ;)

 

Ważne:

 

Przemyślałem i zmieniam pomysł

Do działu "Tworzenie serwerów prywatnych" niech zostanie dodany poddział "Tutoriale" (wyłącznie tutoriale+ Ewentualenie ewentualny download)

Tutoriale przykładowe: Questy, tworzenie serwa, downloady itp :)

W dziale tym były by TYLKO TUTORIALE, i zamknięte, każdy inny post = warn

Natomiast w dziale "Tworzenie serwerów prywatnych" pytania, prosby, zadania itp ;)

 

Pozdrawiam :)

Michał G. (backe57)

Opublikowano

jesli niechcecie by tutki ginely to proscie o podczepienie lub o dodatnie do spisu tutow... od tego sa modzi... wiec pomysl z dzialami do kosza... to tyle

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...