Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Wazny Pomysł


backe57

  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komu podoba si? pomys?

    • Jestem za
      40
    • Jestem przeciw
      8
    • Nie mam zdania
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widząc jak moderatorzy są zajęci usuwaniem postów niespełniających regulaminu

postanowiłem utworzyć temat na temat pomysłów

 

Mój pomysł polega następująco:

 

W dziale TUTORIALE dodać dział

-TUT-Y + DOWNLOAD Y

Lecz w tym poddziale musiała by zostać dodany nowy punkt regulaminu

"W dziale umieszczamy wyłącznie TUTORIALE, wszelkie inne posty, oraz tematy będą natychmiastowo karane"

 

 

Natomiast w dziale "Tworzenie serwerów"

Było by stosowane do pytań, próśb i tym podobne :)

 

 

Działy mają za zadanie

- Stanowczo zmniejszyć spam na forum

- Umilić pracę Administratorom oraz Moderatorom

- Zwiększyć czytelność forum

- Przyspieszyć pomoc nowym użytkownikom :)

 

Drogi Kokoszu

Mam nadzieję ze wypowiesz się na ten temat.

I ze jeżeli będzie dużo głosów na tak, to zastosował byś pomysł

 

 

 

#EDIT

Proszę, odpowiadajcie tez w ankiecie

 

#EDIT

Po wypowiedziach pomyślałem że tylko dodanie poddziału "TUTORIALE (+ Ewentualnie Download-y)"

Było by dużo lepszym rozwiązaniem :)

Dzieki MOU ;)

 

#EDIT ( 14.05.2010 o Godzinie 18:53)

Dodano opcję "Nie mam zdania" ze względu na regulamin ( Nie doczytałem, :) )

 

Pozdrawiam :)

Michał G. (backe57)

Opublikowano

Jestem właśnie za tym gdzie by moderatorzy przenosili tuty do całkiem innego działu jak na e*pvp lub tam usuwali tematy nie związane z jakimkolwiek poradnikiem gdyż tutaj dobre tuty zanikają pod lawiną bezsensownych tematów "Nie działa serwer", "mój kolega nie może się zalogować" itd..

 

znając życie to, to nie wejdzie lub coś podobnego bo im się nie chce :P

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Tak, dobry pomysł. I po co zamykać tuty 7dniowe?

 

Zrobię spis tutocików już niedługo :) Tylko skończę odnawianie spisu komend.

18706.png21939.png10610.jpg32282.gif25994.jpg30264.png

1 post ■ | 50 ■ | 100 ■ | 150 ■ | 200 ■ | 250 ■ | 300 ■ | 350 ■ 400 ■ | 450 ■ | 500 ■ | 550 ■ |                          ETAP 1 UKOŃCZONY

600 p. □ | 650 □ | 700 □ | 750 □ | 800 □ | 850 □ | 900 □ | 950 □ 1000 □ | 1050 □ | 1100 □ | 1150 □ |

Opublikowano

Ja również jestem za, ułatwi to szukanie Tutoriali bo giną pod 400+ stronami spamu :) Uważam, że powinno podzielić się sekcje Tworzenia na takie działy:

Tworzenie Serwerów Prywatnych - Poradniki i Pomoce

Tworzenie Serwerów Prywatnych - Pytania i Problemy

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za szczere wypowiedzi

 

Ponieważ sprawa jest godna uwagi ponieważ:

- Ma za zadanie stanowczo zmniejszyć spam na forum

- Umilić prace moderatorom

- Niesamowicie duża czytelność.

- Ułatwienie dla userów z problemami dot. serwera

 

Drogi Kokoszu

Mam nadzieję ze wypowiesz się na ten temat.

I ze jeżeli będzie dużo głosów na tak, to zastosował byś pomysł

 

Jak narazie proszę tylko o podpięcie :)

 

Dziękuję za uwagę :)

Pozdrawiam

Michał G. (backe57)

Opublikowano

Ludzie, taki pomysł nie wypali bo i tak większa społeczność tego forum to dzieci, które w tutoriale nawet nie wchodzą tylko napiszą temat " o ktoś mi odpowiem pogram sobie z kolegami"

Założenie tych poddziałów nic nie da, mimo wszystko + za chęci

btw. zły dział.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

BTW

Dział dobry poniewaz dotyczy to userów dzialu Metin2

 

Zawsze moze odstraszyc WARN jezeli jest TUT o tym xD

Opublikowano

BTW

Dział dobry poniewaz dotyczy to userów dzialu Metin2

 

Dział jest zły gdyż temat powinien zostać założony w dziale Sugestie dla administracji czy coś takiego, tam się załatwia takie sprawy.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

Drogi " Projektant "

 

Temat dotyczy wyłącznie działu Metin2

Do tamtego działu nikt nie zagląda

 

Czekam na opinie Kokosza, Mou, SIerry oraz innych Administratorów i Moderatorów :)

 

Pozdrawiam :)

Michał G. (backe57)

Opublikowano

Drogi " Projektant "

 

Temat dotyczy wyłącznie działu Metin2

Do tamtego działu nikt nie zagląda

 

Czekam na opinie Kokosza, Mou, SIerry oraz innych Administratorów i Moderatorów :)

 

Pozdrawiam :)

Michał G. (backe57)

 

Wprost kocham jak ktoś kiedy o coś walczy zaczyna się ładnie odzywać i gramatycznie pisać, jak na ironie ;)

Twoja ocena sytuacji jest zła bo tam się załatwia takie sprawy, a ten pomysł i tak nie wypali i tak będzie tylko więcej spamu bo dzieci i tak nie będą patrzeć w odpowiednie działy

Taka moja opinia i tyle.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

Gdy dawniej poprosiłem o zrobienie Działu ( o tworzeniu servów) to dostałem warna...ale jestem ZA ! Chcę by w Jedym temacie były Tut'y, Relase'y itp, 0 tematów "co i jak?" tylko tut i pomocnicze ;)

Gość Mounthains
Opublikowano

czemu to nie jest w sugestiach?

Opublikowano

Mou oraz inni użytkownicy :)

 

Pisałem w dziale Metin2 ponieważ sprawa dotyczy wyłącznie działu Metin2

 

A tutaj użytkownicy nie zaglądają :)

Opublikowano

Mou oraz inni użytkownicy :)

 

Pisałem w dziale Metin2 ponieważ sprawa dotyczy wyłącznie działu Metin2

 

A tutaj użytkownicy nie zaglądają :)

 

 

bo dostep jest od 200+ postow

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Jestem za , przyda się na pewno ^^

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Następny, dobry pomysł ;) Dobre, pożyteczne i sprawdzone tuty powinny mieć swój dział, w ten sposób łatwo by się odnajdywało to, co potrzebne. W ten sposób można by uniknąć powielania (a nawet wstawiać warny za to ot co). Ponadto wiadomo by było, że jak tam nie ma tuta to już nie ma co prosić, żeby ktoś podał linka czy kopać całe forum / dział. Jestem na tak (zawsze chciałem to powiedzieć :P)

 

Chyba zacznę częściej zaglądać do tej części forum ;)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Dziękuję wam za tak miłe przyjęcie mojej prosby :)

 

Mam wielką niedzieję ze ograniczy to spam ;D

(i dział metin2 bedzie miej miejsca zajmował :PP)

 

I teraz małe pytanie.

 

Ile musi być głosów za aby zostało to wprowadzone ? :)

Gość Mounthains
Opublikowano
Podzielcie to na 2 poddziały

-TUT-Y + DOWNLOAD Y

-Pytania, prośby itp.

 

a co w ogólnym pisać będziecie?

Opublikowano

Nie mówie że musi być idealnie tak :)

 

Zamiast poddziału "tworzenie serwerów prywatnych" można też zrobić 2 które napisałem

Oraz mam pytanko :)

Ile musi być głosów za aby zostało to wprowadzone ? ( Procentowo :] )

 

#TO SucideRLZ

Uważam ze jest to wybór ;)

Jeżeli ktoś nie ma zdania to nie trzeba głosować :)

 

Chciałbym też wyrazić małe zdanie nie na temat

Mou wybacz mi, wiem że lubisz karać użytkowników ;D

Ale daj innym szanse, wiem że (chyba :P) dużo zrobiłeś na forum

Trochę ostatnio przesadziłeś, ale rozumie cię że użytkownicy cie dosłownie wkur*****, wkurzają ;)

Ale i tak gratulacje a cierpliwość ;D

 

(PS: Mou wybacz mi, ale tak mi się zdaje że chyba nigdy nie wybacze ci tego co powiedziałeś "Jak wam sie nie podoba to wypierdalać mi z tego forum")

 

Kokosz, jak możesz też się wypowiedz :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...