Skocz do zawartości

AutoBot BG - Darkorbit bot

Polecane posty

Czesc bot fajnie zbudowany ale nie wiem co sie stało bo mam 16gb ramu dobry komp i zeby startneła mapka musze uruchomic jako administrator a jesli juz sie uruchomi znajde minimapke to w logu widac clicki ale statek stoi (tzn. obraz sie scial ) nie widac ze lata tylko w logu click:46346  jakis pomysł? mam win 8.1

mam to samo na slabym lapku win 7

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

Znalazłem rozwiązanie, ale idę do szkoły. Update o 14:30.

EDIT:

Problem rozwiązany. Link do pobrania ten w głównym poście.

Edytowano przez ByFresh

btn_donate_SM.gif - Zmotywuj mnie do dalszej pracy. ;)

Znalazłem rozwiązanie, ale idę do szkoły. Update o 14:30.

EDIT:

Problem rozwiązany. Link do pobrania ten w głównym poście.

Link nie działa w głownym poscie 

Pani Kasia

Pani Kasia

Bocik boxy zbiera miodzio :) ( eventowe dynie wiekszosc mija)  co do mobków to u mnie bił po chwili wyleciał za strefe i tam sie zblokował i statek zrobił boom , pare poprawek i bedzie git :)

1. Nie naprawia ani nie loguje ponownie w ogóle.

2. Nie atakuje mobków.

3. Trochę laguje, nawet bardzo, zachowuje się jak statek z padaczką. Jakiś poradnik do tolerancji?

4. Problem z przywróceniem do show, ciągle coś skacze i nie da się rozwinąć tego paska.

Jedyny plus tego bota to to, że działa w tle, ale nie wiem za co będziesz sobie życzyl te 100zł, bo dla mnie bot jest póki co nie do użycia, nawet za darmo

+notorycznie klika co nie trzeba, rozwija ustawienia i inne gówienka, które blokują go. Blokuje się w bazie często, bugi w wersji 8.2  o których już ktoś wspomniał. Korzystałem ze wszystkich od 7.8, ale od 8.1 w ogóle nie nadaje się do nawet zbierania skrzynek.

Edytowano przez KowalCzupaCzups

Każdy mądrzeje z czasem...

Pani Kasia

W wersji 0.8.2 trzeba włączyć okno statek i ustawić HP w kolorze (w paskach).
A co do tych bugow, to na innym forum ludzie chwalą tego bota. Może w Polsce działa on inaczej.

vb9cg.png

Edytowano przez ByFresh

W wersji 0.8.2 trzeba włączyć okno statek i ustawić HP w kolorze (w paskach).

A co do tych bugow, to na innym forum ludzie chwalą tego bota. Może w Polsce działa on inaczej.

vb9cg.png

Jest opcja żebyś udostepnił jescze raz wersje 8.1  bo ta 8.2 buguje  np. zmienia konfiguracje  1 na 2 i tak stoi w miejscu albo zmienia ilosc osłony na pasek i tez stoi w miejscu 

Oj kolego, mi bot cały czas lata i działa dobrze (w 6h 14k uri). Masz może GG albo Skype?

Na podwajaczu i golemie mam tyle w 1h xD

Tak, pewnie przeczytałeś pierwszą stronę tematu. Na tym forum wątku chyba już nie będę aktualizował, bo nie ma sensu. BTW update.

--

Do widzenia

Edytowano przez ByFresh

Tak, pewnie przeczytałeś pierwszą stronę tematu. Na tym forum wątku chyba już nie będę aktualizował, bo nie ma sensu. BTW update.

--

Do widzenia

Czemu niby?

Nie obrażaj się o każdą krytykę bo prawda jest taka, że ilość bugów uniemożliwia użytkowanie. Choć bot sam w sobie jest dobry i ładnie zbiera, to niestety zostawić go na 2 godzinki nawet się nie da. Buguje się, wyłącza, wywala, blokuje, nie naprawia czy inne pierdoły.

Po tym jak bigpoint usunęło możliwość niepokazywania tła, chyba celowo znajduje się masa zbędnych światełek na każdej mapie i się bot tam blokuje. W skrócie nie działa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...