Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Exorian.PL Oficjalny Trailer - Poznaj Prawdę


.Zodi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajnie się to prezentuje, sam serwer szczególnie. Macie jakąś przybliżoną date startu bo na filmie chyba nie ma albo mi umknęła?

Opublikowano

Bardzo fajnie się to prezentuje, sam serwer szczególnie. Macie jakąś przybliżoną date startu bo na filmie chyba nie ma albo mi umknęła?

21 wrzesnia zaczynamy beta testy

55ce9518d0555918gen.png

Opublikowano

Super trailer, można prosić na PW nutkę? :D

Zapraszam :)

 

Otwarte/zamknięte? Można się jakoś na nie dostać jeszcze?

Miło będzie Cię zobaczyć na serverze :) Otwarta

0563109fe69eb13egen.png


 

Opublikowano

2/10, kopia mpc forum, smierdzi hajsem

 

 

 

xDDD żartowałem polecam ładnie Wam to wyszło 

 

OQqSOv4.png

Opublikowano

Ładne, mam pytanie, to jest jakis rework? kojarzę tą nazwe serwera ale nw skąd xD

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Ładne, mam pytanie, to jest jakis rework? kojarzę tą nazwe serwera ale nw skąd xD

Nie serwer jeszcze nigdy nie stał może pomyliło ci sie z nazwa exalion

55ce9518d0555918gen.png

Opublikowano

Nie serwer jeszcze nigdy nie stał może pomyliło ci sie z nazwa exalion

No właśnie nie, skądś znam tą nazwę, exorian... dziwne :D no nic, lajka zostawiam i czekam na serwerek :D

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Łał - to prawie nie przypomina już Metin2. Robi wrażenie! Jakiego typu będzie serwer?

Server typu medium

No właśnie nie, skądś znam tą nazwę, exorian... dziwne :D no nic, lajka zostawiam i czekam na serwerek :D

My także będziemy czekać x)

0563109fe69eb13egen.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...