Skocz do zawartości

AutoBot - Darkorbit Pixel Bot

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 531 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Te boty i tak mają do siebie blokowanie się w dziwnych miejsach, ten skryp jasności byłby dodatkowym siedliskiem błędów.

Każdy mądrzeje z czasem...

Pani Kasia

Pani Kasia

ByFresh pokombinuj z podmianą grafiki boxów podczas pobierania gry z serwera do pamięci podręcznej, zmień np. na jednokolorowe kwadraty i po problemie, wówczas bot zbiera każdego boxa. Oczywiście każdy rodzaj boxa trzeba podmienić.  ;)  :lenny:

@Edit

podmieniając grafiki można też statki w czapeczkach ujawnić  B) ale to już inna bajka  :D

Edytowano przez muszekphelka23

Pani Kasia

Mam problem, gdy odpalam bota wyskakuje error : Failed to load fastfind.dll ,application probably won't properly work . Check if the file fastfind.dllis installed near this script . Miał ktoś taki problem ? proszę o pomoc

Niestety, podmieniając dane poprzez proxy po chwili dostaniemy bana. Można tylko odczytać te dane, nie modyfikując ich.

Jakim cudem dostaniemy bana? za podmienione grafiki na moim dysku w pamięci podręcznej przeglądarki? :P

Mam problem, gdy odpalam bota wyskakuje error : Failed to load fastfind.dll ,application probably won't properly work . Check if the file fastfind.dllis installed near this script . Miał ktoś taki problem ? proszę o pomoc

MAm dokładnie to samo :/ 

Proszę o pomoc !!

Pani Kasia

@Kinzej

Jest on porzucony do czasu aż ogarnę bota w tle. Jeśli wszystko będzie ok, to w święta wydam nową wersję (tego bota).

Edytowano przez ByFresh

btn_donate_SM.gif - Zmotywuj mnie do dalszej pracy. ;)

a Nie lepiej po prostu udostępnić tego spowrotem w starej wersji? bo narazie on nie działa a mi działał bardzo dobrze :)

No i żeby działał w tej postaci co był kilkanascie tygodni temu nawet byłbym w stanie zapłacić :) za takiego bota bo dobrze zbierał

Cieszę się bardzo ponieważ jak dla mnie jest to najlepszy bot z jakiego korzystałem , pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na nową wersję tego bota :)

@yyy :(

Wygląd jest najważniejszy! :D

@tomo204

Angielski to zna? Wystarczy odznaczyć Collect bonus boxes.

EDIT:

Postęp: 60%

Co działa?

- Zbieranie

- Naprawianie

- Łączenie

Co nie działa?

- PET

- Niewidki

Edytowano przez ByFresh

btn_donate_SM.gif - Zmotywuj mnie do dalszej pracy. ;)

@ByFresh No I prawidłowo :) Będzie działać tak jak wcześniej to  dam donejta za tego Pixel-Bota , i to nie będzie mała kwota hehe :)

ps. Będzie opcja taka jak wcześniej z tymi naprawami ile razy itd?

Edytowano przez Kinzej

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 531 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...