Skocz do zawartości

AutoBot - Darkorbit Pixel Bot

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 504 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam.

Na początku proszę przeczytać wszystko co opisałem a później pytać. :)

Od 2 dni testujemy nowego Pixelbota i chcemy się nim podzielić z innymi.

W tym temacie pokaże Wam jak ustawić Pixelbota.

Mile widziane Donate :)

btn_donate_SM.gif

1) Ściągamy Pixelbota ze strony : http://www91.zippyshare.com/v/F2XsrOCh/file.html    - proszę sprawdzać w linku jak się wejdzie kiedy jest Uploaded

Virustotal: https://www.virustotal.com/en/file/56539de25ae9623feed2710f9aa83596e4e244a5a417c80d9a7b5cddff54bad3/analysis/1441534163/

2) Rozpakuj katalog FreshekAutoBot.

3) Zaloguj się na mapę i w ustawieniach zaznaczamy najniższą jakość i dajemy Zapisz ( tak jak na zdjęciu ):

UvQUdKh.jpg

4) Następnie uruchamiamy program AutoBot - wyskoczy nam okno i dajemy OK :

R2rCIbN.jpg

5) Następne okno które nam wyskoczy ( również dajemy OK) :

lRxLfq0.jpg

6) Następny punkt jest najważniejszy i proszę zwrócić uwagę na to . Wyskoczy nam takie okno i po tym proszę zrobić tak:

Naciskamy przycisk OK i od razu przechodzimy do pkt ( B) aby zaznaczyc mape na niebiesko :

a)HLQg2JJ.jpg

B)zQgHKPn.jpg

7) Jeśli już zaznaczymy niebieskie okno to czekamy aż wyskoczy nam okienko naciskamy OK i od razu kursor tak jak jest napisane na zdjęciu :

Km6VL2t.jpg

8) Po wyskoczeniu okienka "Konfiguracja zakończona pomyślnie" naciskamy OK i wyskoczy nam okno:

QuEQpQs.jpg

Opcja używaj moce spearhed'a to perfekcyjny kamuflaż i dajemy go na pasek.

9) Przechodzimy do zakładki Naprawa:

Ustawiamy jeśli mamy peta to:

Napraw Peta

Włącz zbieracz 

Jeśli nie mamy peta i spirheda to oczywiście nie zaznaczamy nic.

10) Jeśli mamy już wszytko zrobione przechodzimy na grę.

Logujemy się na mapę i otwieramy okno które jest wyżej na zdjęciu .

Czyli tak :

5srr8i2.jpg

11) Jeśli mamy tak grę i okno z botem naciskamy Krzyżyk ( czyli zamykamy bota ) i nic nie ruszamy.

Bot sam sobie włączy Zbieracza i zacznie latać :)

Pozdrawiam :)

Jeśli ktoś ma kłopoty Ja i kolega pomożemy jeśli będziemy mieć czas wolny w ustawieniu bota przez TeamViewer.

Bot zrobiony przez kolegę o nicku ByFresh i za jego zgodą mogłem tu to wrzucić.Na pewno w temacie napisze więc :)))

Edit: Program łączy się rano jak jest ten restart i przy każdym restarcie jaki robi BP.

TUT VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=WAVql230KPY&feature=youtu.be

Tutaj będę pisał o upgrade - Data , Dzień , Rok:

07-09-2015 - Dodano prędkość statku. - ( Czyli np latamy spirkiem to wpisujemy jaką mamy prędkość statku aktualnie)- Nie dawać mniej ani więcej bo będzie wyskakiwał błąd programu.

08-09-2015 Dodano szybsze zbieranie boxow + uciekanie jeśli ktoś bije ( fazie beta testów :P )Bot ucieka na 4-4 ale nie wraca :( Jutro będzie naprawiane to . W oknie dajemy VRU EIC MMO w zależności z jakiej firmy jesteśmy.

09-09-2015 - Błąd z uciekaniem naprawiony , lecz nadal w testach - Jeśli coś jest nie tak proszę pisać . U nas na razie działa i wraca na mape .

10-09-2015 -Przy zaznaczaniu teraz mapy gdzie było napisane żeby kursor dac w lewy dół trzeba zaznaczyć też obszar na mpie - tak jak na zdjęciu :

wuP2CCA.jpg

Do tegododano przycisk ;
Turbo

Używa niewidek - tylko te 50 sztuk

Zaznaczacie mini mapki gdzie bot ma z bierać boxy.

Edytowano przez Thuggee

Pani Kasia

Pięknie opisałeś! :-) Jakby ktoś miał problem proszę pisać, postaram się pomóc. 

Edytowano przez ByFresh

btn_donate_SM.gif - Zmotywuj mnie do dalszej pracy. ;)

Dodam że jeden z lepszych botów jakie są dostępne za darmo .

Nie potrzebujemy e-mail id graczy bo w tym bocie nic takiego nie jest potrzebne nam aby pomóc w ustawieniach.

Bot jest całkowicie darmowy .

Pani Kasia

Nie, ale możesz puścić na virtual box'ie.

--------------------------------------------------

Zysk wynosi ok. 3k uri/h bez po2jacza z petem oraz spearheadem.

Edytowano przez ByFresh

Działa w tle?

Jeśli ściągniesz sobie winxp + Virtual boxa to bot lata w tle sobie tam a Ty możesz dalej pracować na kompie swoim :)

U mnie akurat tak jest i u kolegi też.W tle bot a na kompie można robić inne rzeczy .

Pani Kasia

Pani Kasia

Jeśli ściągniesz sobie winxp + Virtual boxa to bot lata w tle sobie tam a Ty możesz dalej pracować na kompie swoim :)

U mnie akurat tak jest i u kolegi też.W tle bot a na kompie można robić inne rzeczy .

Trzeba miec dobrego kompa do tego virtual boxa i sie zacina wole juz pobrac bota w tle.

Trzeba miec dobrego kompa do tego virtual boxa i sie zacina wole juz pobrac bota w tle.

Możliwe że komp musi być dobry(akurat mam ) . Mi się nie zacina nic od 3 dni . Raz mi tylko wywalilo flesa błąd ale juz naprawione :)

Edytowano przez Thuggee

ja daje 512 na xpka i śmiga :)

To zależy od kompa itp. Tak jak kiedyś kbot - wykupowało się VPS i jazda;p 512ram ;p

Fajnie że wzieliście sie za robienie pixelbota, ale widzę że to dopiero wczesna wersja ;)

Wierzę w następne ulepszone wersje oraz w to, że zawsze bot będzie darmowy :)

btw, wszystkie aktualne boty muszą być pisane w autoicie ?

Edytowano przez muszekphelka23

Nie, znam także C# i trochę Pythona, ale po co mam pisać 10x więcej kodu? Co do "darmowości" to chcę ten projekt oprzeć o przycisk 'Donate'. ;)

Edytowano przez ByFresh

Nic nie trzeba kombinować , ładnie zbiera , naprawia się , co więcej potrzeba za darmowego bota? 

btw, wszystkie aktualne boty muszą być pisane w autoicie ?

Większość takich botów jest pisana w AutoIT bo dla niego istnieje dość dużo gotowych i ogólnodostępnych bibliotek, które można opanować w ciągu kilkunastu minut i po tym czasie zacząć się nimi posługiwać bez najmniejszego problemu. Druga sprawa to prostota pisania kodu - jeśli ktoś zna choćby podstawy C to może praktycznie od razu przesiąść się na AutoIT. Minusem używania tego języka jest fakt, że napisany kod dość łatwo jest odczytać ze skompilowanego już pliku (istnieją niby jakieś sposoby zabezpieczenia kodu, ale dla chcącego nic trudnego i rozkodowanie czegoś takiego jest dość proste, gdy odnajdzie się metodę). W każdym razie - języka tego używa się prosto i dlatego jest on tak popularny wśród botów.

Refresh - Upgrade. Więcej info na czerwono na górze.

Edytowano przez Thuggee

Pewnie. Wyślij mi na pw numerek i hasło.

-----------

Każda osoba która przekaże choć jeden grosz, będzie na liście darowizn w bocie. ;)

Edytowano przez ByFresh

@Kinzej

Sam to zauważyłem, że niektóre boxy pomija. Planuję zmienić metodę odpowiedzialną za szukanie boxów, ale to w następnym update. ;) 

Update!

http://www91.zippyshare.com/v/F2XsrOCh/file.html

Edytowano przez ByFresh

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 504 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...