Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie kupię takie spodnie?


Kakarott1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

głównie Reserved, House, Cropp

 

Jak mi pokażesz tam takie dzinsy rurki, to postawie ci piwo  :v

 

szukaj h&m, bershka,pull bear - tam będą na bank

Opublikowano

Jak mi pokażesz tam takie dzinsy rurki, to postawie ci piwo  :v

 

szukaj h&m, bershka,pull bear - tam będą na bank

Jak pisalem specjalista nie jestem, sprawdze na tych stronach i sie przejde do sklepow pobliskich mimo ze mieszkam w jebanej dziurze.

Opublikowano

Jak mi pokażesz tam takie dzinsy rurki, to postawie ci piwo  :v

 

szukaj h&m, bershka,pull bear - tam będą na bank

przecież to są zwykłe slimy..

 

w h&m może są, ale większość tam to zwykłe, cienkie szmatki

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

idź do levisa

Nie moge na zadnej w-w znalezc.

Mam podobne. Znajdziesz je w H&M, to slimy :P

Nie widze ich za cholere, daj link xD

 

Mam podobne. Znajdziesz je w H&M, to slimy :P

Nie moge ich za cholere znalezc, daj link xD

Opublikowano

Nie kupowałem ich w sklepie internetowym tylko w sklepie stacjonarnym dlatego nie znajdę Ci linka :P

No wlasnie, u mnie takich sklepow mnie mam bo to jest jakas totalna dziura, ale w poniedzialek sie przejde do takiego jedynego ogarnietego sklepu a jak nie to w necie poszukam.

Opublikowano

to sa slimy, kupisz w każdym sklepie w galerii handlowej który handluje ubraniami.

House, reserved, H&M

:lenny: :lenny: Gracz Metin2 oraz YouTuber dla Fun'u :lenny: :lenny:


Nagrywam Serie / Zapowiedzi / GamePlay'e


Kanał -> KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

Niestety oddałem jeansy jak myślicie kupowanie przez internet ma sens? Do większego centrum mam 1 godz samochodem a mam chorobę lokomocyjną i rodzice nie chcą mnie zawieźć bo nie mają kasy i szkoda im na paliwo

Opublikowano

A busa żadnego nie masz? niecałą dychę pewnie zapłacisz i jesteś, drożej niż paliwo ale jedziesz sam i nikt nie ma nic do powiedzenia

Jak pisalem mam chorobe lokomocyjna, bo kazdych tabletkach usypiam XDD

Opublikowano

Rozmiaru swojego nie znam a ten koleś powiedział ze tylko 1 firma robi spodnie mniejszego rozmiaru wiec oddał mi kasę i elo. Jesień nadchodzi a mam tylko 1 dresy ehh

Opublikowano

Trochę głupio iść do tego sklepu w którym się oddawalo ze zaduze ale pójdę tam chyba i kupię czarne jeansy bo nie mam żadnych długich. A przez internet średnio bo nie znam swojego rozmiaruuu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...