Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

To zmieni wszystko !!!! ZOBACZ


SpiderMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kocham was ;>

...nie warto jest kochać "za dwoje" :P

 

(bo my cie nie kochamy,spamerze)

 

@down

zebys sie nie zesrał z tymi postami.

 

gimme more

 

pokochajmy dzieci specialnej......

za co mam cie niby kochac?

 

 

audiliftabsolutlyfinal.png
Opublikowano

i odezwali sie spamerzy..... nabijasz sobie posty hahahahaha musze to miec w sygnaturze ;] up Czasami warto.. pokochajmy dzieci specialnej......

Opublikowano

szkoda ze w tak mlodym wieku dzieci dostawaja neostrade =) naprawde ciekawi mnie co rodzicie by powiedzieli na to gdyby zobaczyli co ich dziecko pisze w internecie

2006-2010

Opublikowano

ustosunkowanie sie do twych wypowiedzi:

 

czemu nie moge napisać gamer.zplanet.pl!!!!
- bo jest zakaz reklamowania innych for

 

przymknij pizde złamasie a z resztą nie jestem dzieckiem!!!!!
- takie teksty mowia dzieci/mlodziez gdyz jesli bys byl osoba pelnoletinia (18 lat) bys byl dojrzaly i wyksztalcony i bys nie mowil takich rzeczy

 

foch
nie wiem czy wiesz ale to oznacza "obrazenie sie" a ty nie masz na co..

 

achowe obciąganie chuja
- widziales kogos z tego forum w tym dzialaniu ? masz na to dowody ?

 

 

 

 

pewnie zaraz poleci tekst ze widziales mnie w ten sposob udowodnisz ze nie jestes pelnoletni i masz zespol ADHD ..... dla ciebie prosciej czyli inaczej "downa" (czyt. dałna) ..... mozesz mnie obrazac ile chcesz teraz mnie to nie wkurzy bo nie ma co.. ....

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano
przymknij pizde złamasie a z resztą nie jestem dzieckiem!!!!!

wadpie, gdybys byl starszy to bys nie pisal takich zeczy ewentualnie istnieje mozliwosc zaburzen emocjonalnych poprzez zle traktowanie w swoim otoczeniu i dowartosciowujesz sie poprzez internet... ale wadpie w to raczej stawiam na to pierwsze ;)

2006-2010

Opublikowano

dobra, tworzymy tutaj bez sensowny spam proponuje zignorowac to dziecko i udawac ze go niema bo piszac obojetnie co do niego tylko dopingujemy go

2006-2010

Opublikowano
sie kurwa boje!!!!! nie bohe sie bana zrobie se drugie konto!!!!

to jest mocne aż mi go prawie szkoda nie

bohe
boje i ja cię proszę nie rób drugiego konta bo i tak nikomu cię zal nie będzie

 

z czym do ludzi dziecko

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

Opublikowano

Wiecie co mnie najbardziej rozśmieszyło?

Nie ta pierdoła spiderman a Wy.

Zauważyliscie ile hałasu wywołało jedno dziecko?

Wszyscy od razu rzucają sie na niego i proboują łapać go za (żałosne) słowka.

 

Proponuje wywalic topic do kosza i juz nic wiecej nie pisać.

 

Ja tym postem tez zaspamowałem...ale chciałem to napisać ;)

audiliftabsolutlyfinal.png
Opublikowano

Ja tez napisze to najlepiej apel do wszystkich... Jak widzicie tematy takiego typu jak ten to poprostu nic w nim nie piszcie naprawde po co mu cos mowic/pisac jak jego to gowno obchdzi... naprawde ignorowac i nic nie pisac moze jeszcze dodac raport.

Opublikowano

uu.. bedzie lanie od starych .. :(

 

 

nie wiem czy wiesz ale .. mozesz miec z tego problemy ^^ nie tylko na forum

 

 

omg.. nie zywazylem 2nd strony -,^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...