Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co byście zrobili na moim miejscu?


VSVP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam lapka lenovo y510p i5-4200, GeForce 755M, 8gb, 1tb dysk. 

 

 

Chciałbym pograć w przyszłości w nowsze tytuły ( Nie ma tego dużo, ogólnie nie gram w gry, ale ostatnio wkręcił mi się wiedźmin 3 i tak jakoś pomyślałem, że na tym lapku nie pogram w nowsze tytuły )

 

Lapka kupiłem w lipcu tamtego roku, gwarancja była na 12 miesięcy. 

 

Ile może być teraz warty? Moze bym go sprzedał i pożyczył kasę od siostry, doskładał i kupił cos lepszego, ale nie wiem czy uda mi się go sprzedać. Co byście zrobili na moim miejscu?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

­Będąc na Twoim miejscu sprzedałbym laptopa i dołożył do kupna jakiejś skrzynki - wspomniałeś już, że chcesz w przyszłości zagrać w nowsze tytuły, a na laptopach z tym ciężko.

Opublikowano

Posiadam lapka lenovo y510p i5-4200, GeForce 755M, 8gb, 1tb dysk. 

 

 

Chciałbym pograć w przyszłości w nowsze tytuły ( Nie ma tego dużo, ogólnie nie gram w gry, ale ostatnio wkręcił mi się wiedźmin 3 i tak jakoś pomyślałem, że na tym lapku nie pogram w nowsze tytuły )

 

 

Lapka kupiłem w lipcu tamtego roku, gwarancja była na 12 miesięcy. 

 

Ile może być teraz warty? Moze bym go sprzedał i pożyczył kasę od siostry, doskładał i kupił cos lepszego, ale nie wiem czy uda mi się go sprzedać. Co byście zrobili na moim miejscu?

 

Max. za 2 tyś. osoba prywatna, natomiast w jakimś lombardzie czy coś pewnie z 1.5 tyś. :) 

Opublikowano

­Będąc na Twoim miejscu sprzedałbym laptopa i dołożył do kupna jakiejś skrzynki - wspomniałeś już, że chcesz w przyszłości zagrać w nowsze tytuły, a na laptopach z tym ciężko.

Czy będą w przyszłym roku jakieś przełomy w dziedzienie komputerowej? Jakieś nowe technologie? Bo jeśli kupiłbym skrzynkę to za jakiś czas trzeba będzie coś wymienić, a jeśli wejdzie coś nowego to może nie być takiej możliwości.

 

Orientuje się ktoś ile mogę wołać za tego lapka?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Może warto poczekać z kupnem do przyszłego roku tylko wtedy obecny laptop będzie dużo mniej warty i co tu robić :D

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

wiedzmin 3 jest jedną z najbardziej wymaganych sprzętowo gier więc po co zmieniać kompa skoro nawet nowsze gry będą miały mniejsze / podobne wymagania

 

Mafia 3 będzie miała coś podobnego do Wiedzmina 3

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Bywalec
Opublikowano

Gdzie najszybciej sprzedam tego lapka?

 

Wystaw na allegro, olx, ebayu, giełdzie mpc etc.

Trzeba trochę się wysilić, oferty w 10 minut na pewno nie dostaniesz.

 

Dodatkowo jak chcesz sprzedać szybko to radziłbym zejść sceny bo mało kto kupuje używane laptopy do gier.

Opublikowano

Wystaw na allegro, olx, ebayu, giełdzie mpc etc.

Trzeba trochę się wysilić, oferty w 10 minut na pewno nie dostaniesz.

 

Dodatkowo jak chcesz sprzedać szybko to radziłbym zejść sceny bo mało kto kupuje używane laptopy do gier.

To za ile preferujesz wystawić?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Masz jeszcze na niego gwarancję ?

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Bywalec
Opublikowano

Masz jeszcze na niego gwarancję ?

 

Pisał, że kupił rok temu z roczną gwarancją.

 

 

To za ile preferujesz wystawić?

 

To zależy już od Ciebie, równie dobrze możesz wystawić licytację na allegro poczynając od np. 1500 zł.

Opublikowano

Na twoim miejscu rzucil bym gry i ogladal anime.

Jeszcz nie zgłupiałem :D

 

 

Co sądziecie o tym? Koleś chce wymienić kompa na lapka.

 
I5 2500k + box 650zł
AsRock P67 Pro3 SE 120zł box
Crucial Ballistix Sport 2x4GB 1600mhz gwarancja 150zł
Gigabyte GTX 750Ti 2GB Windforce 2x cichutka, gwarancja 470zł
Thermaltake SmartSE 530w gwarancja 180zł
Fortis XE1226 gwarancja 80zł
Brutus M23 gwarancja 100zł

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

 

Jeszcz nie zgłupiałem :D

 

 

Co sądziecie o tym? Koleś chce wymienić kompa na lapka.

 
I5 2500k + box 650zł
AsRock P67 Pro3 SE 120zł box
Crucial Ballistix Sport 2x4GB 1600mhz gwarancja 150zł
Gigabyte GTX 750Ti 2GB Windforce 2x cichutka, gwarancja 470zł
Thermaltake SmartSE 530w gwarancja 180zł
Fortis XE1226 gwarancja 80zł
Brutus M23 gwarancja 100zł

 

Ja bym twojego wystawil na olx, dozbieral kasy i kupil skrzynke pod swoje upodobanie.

Opublikowano

A co sądzicie o tym zestawie? Ile może on być warty?

 

 

Procesor: AMD FX 8350 - 8 rdzeni po 4GHz ! Możliwość podkręcenia!

Chłodzenie: Noctua NH-D14
Karta Graficzna: Asus GeForce GTX 660 TI 3gb EDYCJA LIMITOWANA !
Płyta Głowna: Ashrock Extreme3 970 R2.0
Dysk HDD: WD-Green 500gb
Dysk SDD: Plextor M5S PX-256M5S 256gb !!!
Ram: Corsair Vengeance 4GB
Obudowa: Aerocool Xpredator X1 White
Mysz: Steelseries Rival
Napęd: ASUS SDRW-08D2S-U USB
Zasilacz: Be Quiet! 630W
+ Klawiatura wodoodporna z firmy Logitech
Dodatkowo dodaje Gta 5 wersja pudełkowa oraz wiedzmina 1 wersja pudełkowa

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Zły nie jest, ale to AMD. Ramu też mało, po dodaniu ramu pograsz w wieśka, ale szukałbym czegoś jakiegoś komputera z i5 na ivy (3xxx).

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Zły nie jest, ale to AMD. Ramu też mało, po dodaniu ramu pograsz w wieśka, ale szukałbym czegoś jakiegoś komputera z i5 na ivy (3xxx).

Dobra trudno skoro ten nie jest spoko to odpuszczam bo na lapku i tak gram w wieśka więc o nic innego mi nie chodzi :P

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Dobra trudno skoro ten nie jest spoko to odpuszczam bo na lapku i tak gram w wieśka więc o nic innego mi nie chodzi :P

Nie mówię, że nie jest spoko. Wydajniejszy od twojego laptopa jest. Ale z taką np. i5 3470 ten AMD bez OC może go w palec pocałować.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Nie mówię, że nie jest spoko. Wydajniejszy od twojego laptopa jest. Ale z taką np. i5 3470 ten AMD bez OC może go w palec pocałować.

No to bez sensu wymieniać, koleś chce jeszcze dopłatę, a ja musiałbym na dodatek zmienić w tym komputerze kilka rzeczy. 

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Jedynie co to dołożyć 4gb ramu, ale rób jak chcesz.

A na ile starczy taki procesor czy to płyta główna? Na rok, dwa?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Nie potrafię przewidzieć jak wymagania gier się rozwinie. Nikt z nas nie jest w stanie.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Nie potrafię przewidzieć jak wymagania gier się rozwinie. Nikt z nas nie jest w stanie.

Ile ram mógłby kosztować do tego komputera?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...