Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie ciekawe tryby lub serwery chcielibyście zobaczyć na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Minigierka o nazwie szkalowanie

Polegała by na wyzywaniu serwera. 1 runda trwała by 60 sekund, kto podczas tego czasu najbardziej zwyzywałby serwer wygrywa.

Opublikowano

Minigierka o nazwie szkalowanie

Polegała by na wyzywaniu serwera. 1 runda trwała by 60 sekund, kto podczas tego czasu najbardziej zwyzywałby serwer wygrywa.

Szkoda słów...

 

Survival Games, Parkour - kiedyś grane, jak by zrobić na kozak to by grali i teraz ^^

Opublikowano

 

Minigierka o nazwie szkalowanie

Polegała by na wyzywaniu serwera. 1 runda trwała by 60 sekund, kto podczas tego czasu najbardziej zwyzywałby serwer wygrywa.

Szkoda słów...

 

Survival Games, Parkour - kiedyś grane, jak by zrobić na kozak to by grali i teraz ^^

 

Survival Games też mamy w planach, ale teraz chyba ludzie chcą coś typu SkyWars, BedWars. :/

4L0M4l0.png

Opublikowano

A może 'Destroy The Monument'?

Szukasz programisty na swój serwer lub osoby, która napisze Ci plugin? :)
Odezwij się, a na pewno się dogadamy!  B) 

Opublikowano

Kurczę ja bym bardzo chętnie pograł na takim dobrym trybie jail. Są poziomy awansujemy zdobywamy lepsze kilofy, możemy przenosić się później i zdobywać co raz to więcej surowców :)

 
 
post-1403164-0-73516200-1494665974.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...