Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Mozna Zrobic Zeby Nie Isc Do Szkoły?


Gość Keero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Owned!
Opublikowano

Hmmm... Ogórki, banan, pół kilo masła, śmietana, majonez, jajka surowe, jakieś porno 60+ albo poczytaj tematy w dziale metin 2 i już leżysz.

Opublikowano

Pół godziny wcześniej wsadź palce do gardła i zwmiotuj do WC i powiedz że się źle czujesz ( zatrucie albo coś). Jak powiesz, że rzygałeś w toalecie i zapach nadal czuć to raczej nie puści.

Opublikowano

Ktos pisal ze jedzenie przeterminowanych rzeczy dziala w 100%. I tutaj sie myli... Nie wszystko co przeterminowane szkodzi xD.

 

Ja polecam Ci nawpierdzielac sie lodow albo czystego lodu z zamrazarki. Bedziesz wtedy chory ^-^ i gardlo bedzie Cie bolalo ;p.

Albo zjedz surowe ziemniaki (fuu). Sam kiedys zjadlem 2 i nie dzialalo o.O ohydne sa, ale jest duza szansa ze bedziesz sie zle czuc.

Moze zlamac sobie reke, noge albo cos ;pp.

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

Ja to nie wiem.... was popierdoliło (za przeproszeniem) po huj jeść jakiegoś ziemniaka, pic jakies ochydzstwa albo lamac nogi czy rece ? Nie lepiej isc do szkoly i przetrwac te 6-8 godz. zamiast jesc przeterminowane jedzienie... a potem moze sie okazac, ze to naprawde cos groznego i mozesz umrzec (ahaha xD)

Opublikowano

nie lepiej na wagary i tyle?? ja tam jak mam jakis sprawdzian to spierdzielam i tyle xD

A potem widać efekty.

 

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

Ziomek ja tutaj zacytuje tekst nucleara który jakoś tak utrwił mi w pamięci. Taka jest szkoła średnia:

"chodzenie do szkoły jest jak jedzenie obiadu. jak nie mam ochoty to nie musze" :)

Poza tym ja już edukacje na poziomie szkoły średniej zakończyłem :) Mówie Ci czasem warto iść do szkoły i się pomęczyć. A jak nie masz ochoty to napewno nie bawić się w sztuczne choroby

f.png

Opublikowano

Wez rozbieg i walnij barana w sciane.

 

 

Podłapał hasełko Pelsona... -.- .

 

@topic

Mój sposób :

Nie zawsze działa i co jakiś czas go używam i tylko i wyłącznie jak jest ciepło :)

IDE do mamy mówię że potrzeba mi 100 zł na wycieczkę drukuję zgodę mama wypełnia i daje mi razem z pieniędzmi

2 dni pod namiotem z full wypasem za 100 zł :D

I mam wyjebane .

Opublikowano

Podłapał hasełko Pelsona... -.- .

 

@topic

Mój sposób :

Nie zawsze działa i co jakiś czas go używam i tylko i wyłącznie jak jest ciepło :)

IDE do mamy mówię że potrzeba mi 100 zł na wycieczkę drukuję zgodę mama wypełnia i daje mi razem z pieniędzmi

2 dni pod namiotem z full wypasem za 100 zł :D

I mam wyjebane .

 

Bandyckie życie widze masz.

 

Opublikowano

To z namiotem i 100 zł to fajne xD ALE sam zimny Ziemniok nic nie zdziała Trza go popić Zimna woda z kranu i zadziała no nie :D

 

A ja ci powiem! Siedź w szkole bo później na Studia cię nie wpuszcza ;o ja w tym roku tyle co nie byłem w szkole to to co wycieczki(byla 1) i tyle co mnie coś tam brało na wymioty i gorączkę ale jestem i tak hardcore ... Nie ważne czy mam kaszel, katar, gorączkę, boli mnie brzuch ETC. siedzę w szkole ;o CI TEŻ TAK RADZE :)

 

Dziękuję.

Opublikowano

ej a tego ziemniaka razem ze skorka ? xDD.

 

Polecam Ci skoczyc z okna, zawsze skutkuje, bo zlamiesz kark, noge,reke,oko,ucho czy cos tam jeszcze, ale zawsze poskutkuje ;//

Opublikowano

Kurr... nie słuchajcie tych bredni z kateferii które ktoś tu wkleja! nie jedzcie surowych ziemniaków ani żadnych proszków do pieczenia, to nie jest skuteczna metoda a wyłącznie przysporzycie sobie nieprzyjemnego samopoczucia i mdłości a do szkoły i tak pójdziecie.

2006-2010

Opublikowano

Popieram tego nademną!!... Koles mysle ze wolałbys isc do szkoły niz cierpiec po tym jak zjesz tego ziemniaka czy tam złamiesz ręke...

 

Kiedys zrobiłem tak: Kiedy wychodziłem do szkoły to trzasnąłem drzwiami (udając ze wyszedłem i wziąłem buty ze sobą) pobiegłem pod łózko i schowałem się w to

miejsce gdzie wrzuca się kołdre itp. zasnąłem tam az do 11:50 (bałem się ze bede chapał ale było ok) zostało mi 3 godziny to zaczałem grac na komorce... Polecam :)

Opublikowano

Kurr... nie słuchajcie tych bredni z kateferii które ktoś tu wkleja! nie jedzcie surowych ziemniaków ani żadnych proszków do pieczenia, to nie jest skuteczna metoda a wyłącznie przysporzycie sobie nieprzyjemnego samopoczucia i mdłości a do szkoły i tak pójdziecie.

To nie wiem jakich Ty masz rodzicow... Jak ja sie zle czuje, to moge zostac w domu ^-^.

 

Jesli nie chcesz niczego jesc ani pic, to idz na wagary albo w ogole nie wstawaj rano z lozka (to zawsze dziala) : D.

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

Bandyckie życie widze masz.

 

Bandyckie ?

Hmmm nie nazwał bym tak tego .

Po prostu dobrze Kombinuję .

 

 

PS.

Nie jestem "JP" nie miałem nigdy do czynienia z Policją ;)

Jeśli już to potrafię spierdalać ;]

Opublikowano

Kiedys zrobiłem tak: Kiedy wychodziłem do szkoły to trzasnąłem drzwiami (udając ze wyszedłem i wziąłem buty ze sobą) pobiegłem pod łózko i schowałem się w to

miejsce gdzie wrzuca się kołdre itp. zasnąłem tam az do 11:50 (bałem się ze bede chapał ale było ok) zostało mi 3 godziny to zaczałem grac na komorce... Polecam :)

 

6 godzin pod/w łóżku... nihuyah

Opublikowano

no to czas na moje 3 grosze

Ta tylko moi rodzice sa tacy ze jak pokaze ze mam +/- 38 stopni lub powiem ze zle sie czuje to nie uwieża ... boli mnie pecheż a i tak mi nie uwieza i beda kazali isc do szkoły ;/

 

Na wymioty watpie zeby mi uwiezyli bo czesto mialem z tym problemy ;

tobie to by sie ta szkola przydala -.-. ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz ;]

sasusex ta... moj kumpel zjadl, to przez tydzien w szpitalu lezal ;]

 

nacpales sie? a a moze twoj kolega to nie jest czlowiek? -.-

 

@down

kurde sie literowki czepiasz a te jego byki az rażą w oczy -.-

ale dzieki za czujne oko ;]

.

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...