Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak obstawiać na Biedomacie?


Maska11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i ja się tylko pytam bo na biedomacie 5 min wczesniej cos klikłem i weszlem do puli teraz nie wiem co mam zrobic

No i pewnie przegrałeś.

 

 

Sorry Ja Nie Ogarniam raz mi sie udalo postawić a teraz nie umie ! :(((

Robisz tak samo jak wcześniej.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Klikasz depozyt i wysyłasz itemki, później potwierdzasz emaila i tyle. A jeśli nie chce ci przyjąć ich do puli to masz pecha tak jak ja.

Opublikowano

Czemu Wy mu wogole pomagacie? Przecie po drugim poscie widac ze to zwykly troll ktory nie ma co z zyciem robic.
Napisali Ci wszystko , jak na kazdym jackpocie.

1 Dajesz item
2 Akceptujesz na emailu
3 Dajesz do puli
4 Przegrywasz
5 Zaczynasz od nowa
6 Brawo przegrales wszystko

Opublikowano

Abyś wszystko zrozumiał.

1. Klikasz depozyt

2. Wybierasz itemy i dajesz złóż ofertę.

3. Potwierdzasz przez email wymianę.

4. Czekasz na biedomat.pl na potwierdzenie.

5. Klikasz zagraj etc. (nie wiem jak tam piszę)

6. Jesteś w puli.

5. Nie musisz klikac zagraj ( ten przycisk cos zbugowany u nich :D ) odrazu po daniu przedmiotu botowi on cie wrzuca do gry tyle że w dzień są lagi i nie raz trzeba czekać z 5 minut żeby on dodał do tego losowania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...