Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Tut] Jak Się Dorobić Na Polskim Metinie


seba23tdo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co z tego ze stary ale go napisałem b nie widziałem takiego tematu dawno niektórym się podoba tak jak up

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może uciągnie 20 metinów, co? Nie możliwe, włączysz 5-6 i komp Ci siada.

Sposób stary jak świat.

 

win 7 64 bit,

4-6 GB ram DDR3 2000-2200 MHz z najmniejszymi timingami na rynku ( koszt takich pamięci chociażby firmy OCZ 3x2GB to jakieś 1500+ zł)

Konkretny procesor intela z tego co pamiętam ostatni quad wyszedł na 3.20 GHz na każdym rdzeniu!

Do tego grafa z seii "200 Series ", a z najwyższej półeczki jest GTX 480 xD a jak wrzuci w SLI to zadna gra sie nie oprze takiemu sprzętowi :D

Crysis na ultra będzie śmigać ze średnio 75+ FPS :D

 

Więc nie pisz ze nie możliwe, metek przy takim sprzęcie to pikuś, system nawet kilku otwartych metkow nie poczuje.

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Opublikowano
Też nie nazwał bym tego tutem szybko opisane bez żadnych scrennów nic :/

 

jak lubisz obrazki kup sobie książke dla dzieci do lat 4 i oglądaj.

ps. polecam kubusia..

 

XDD

Opublikowano

no ja tym sposobem będe zarabiał już mam 6 kont ponad 30 lvl;p

I spokojnie odpalam wszystkie konta i się nie tnie komp;p

eh...

Opublikowano

Tylko 30kk.?

 

Ja dziennie zarabiam i wydaje jakieś 80kk ;P (zarabiam na handlu + 3Exp boty i 15kont Fisha.. ;-) )

 

a co do Tutka. Daj jakieś ładniejsze kolory.. ;-)

 

 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...