Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Tut] Jak Się Dorobić Na Polskim Metinie


seba23tdo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto mój sposób którego używam

 

  1. Wbijam na easymetin to jest expbot z dziesięć postaci na 30 lvl
  2. Postaciami które mają 30 lvl łowie na fischbocie
  3. Do tego dochodzi z 3 postacie które są w małpim lochu
  4. I oto mój dzienny zarobek wynosi ok. 30kk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

exp bot którego używam

 

fishbot którego używam

 

 

Mały poradnik gdzie expić:

 

od 1 do 7 lvl zostawić expbota na psach, wilkach

od 7 do 15 lvl niedźwiedzie, tygrysy

od 15 lvl do 21 zaprzysiężeni

od 21 do 30 najlepiej jak ma się dobre eq to na dzikusach

 

A tera jakie eq:

od 1 lvl do 15lvl najlepiej mieć miecz +6,+7,+8,+9 mnisią +6,+7,+8,+9 bojową +6,+7,+8,+9 tradycyjny +6,+7,+8,+9 buty naszyjnik bransa obojętnie może nawet nie być.

na 15 lvl warto zmienić miecz na stożkowy +6,+7,+8,+9

na 18 lvl tygra +6,+7,+8,+9

21 lvl to szeroki albo gizarma +6+7+8+9

na 26 lvl można zmienić zbroje na lwią ale to jak kto chce

 

Gdzie łowić:

 

* M1 koło głównego rybaka jest dużo ludzi i tym lepiej

* M1 wysepka

* M2

 

 

TERAZ TROCHĘ LEPIEJ TO WYGLĄDA

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

Jesteś z tego czegoś zadowolony? Bo ja tu widzę, że się nie napracowałeś zbytnio robiąc to coś, bo poradnikiem czy tutem to ja tego bym nie nazwał... <_<

 

Brak kolorów, brak rozpisu, brak linków do botów...

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

Noo to na TuT nie wygląda. To mi wygląda na 5minut roboty max. Tak jak Up powiedzial nic tu nie ma zadnych linkow nic. -

Opublikowano

Jednym słowem: KUPA...

 

Popraw estetyk. Dodaj linki do tematów z botami oczywiście w ["code"]. Rozbuduj z deczka gdzie expic. Gdzie łowić napisz. Jak na razie za poradnik 2/10

Opublikowano

Nie chciałem się rozpisywać za dużo a zaraz dodam linki do expbota i fischbota

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

Też nie nazwał bym tego tutem szybko opisane bez żadnych scrennów nic :/

Zarejestruj się : http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Oddaj głos

Każdy się liczy !

Pamiętaj że Zwierzęta to nie zabawki

Oddanych głosów już ponad 427 397 Tys

Gdy liczna przekroczy 1Milion zostanie zakazane zabijanie zwierząt

W Korei

Bardzo Dziękuje tym co oddali na to głos

Opublikowano

Jednym słowem: KUPA...

 

Popraw estetyk. Dodaj linki do tematów z botami oczywiście w ["code"]. Rozbuduj z deczka gdzie expic. Gdzie łowić napisz. Jak na razie za poradnik 2/10

 

ahah, za to twoj "poradnik" "expresowe expienie od 41 do 61" jest wyjebany w kosmos!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@Up

 

-.- To, że raz odjebałem takie coś to nic nie znaczy czemu przypierdoliłeś sie tylko do tego ?? Ogarnij sie ... Sam nic nie robisz a krytykujesz...

Opublikowano

Nie radził bym tego używać, teraz w metku są nowe zabezpieczenia i blokują także konta na na które ostatecznie przechodzi kasa, poczytajcie na forum metka, ja już tak straciłem 1 postać więc dziękuję za takie sposoby ;P

6a988de14ac30.jpg

Opublikowano

Ja w tej chwili łowie na 7 kontach expie na 3. Robie to codziennie od 2 tygodni i narazie nieźle śmiga

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

dzisiejszy stan konta wynosi 119kk i ciągle rośnie ale w tym jeszcze robię skille bodego a aura chodzi po 1.5kk. Dla mnie zarobek extra

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

skąd wiesz że każdy o tym wie dla początkujących poradnik może się przydać

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

Ja w tej chwili łowie na 7 kontach expie na 3. Robie to codziennie od 2 tygodni i narazie nieźle śmiga

to jakiego ty masz kompa u mnie przy 4 to jest pokaz screnow

ps no jest dość dobre ale większość o tym wie

NIE WIESZ JAK ZAROBIĆ KLIKNIJ

 

 

 

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygny

Opublikowano

kompa mam dobrego kupionego przed miesiącem z najwyższej półki to wiesz idzie elegancko. Ale chyba będę łowił na 10 lub 15 kontach jeszcze lepiej :D

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

kompa mam dobrego kupionego przed miesiącem z najwyższej półki to wiesz idzie elegancko. Ale chyba będę łowił na 10 lub 15 kontach jeszcze lepiej :D

 

Jeżeli jesteś taki "elo elo" to podaj twój system operacyjny (bit) oraz parametry.

Największa półka czasami może być komp przeznaczony tylko do neta a nie do gier. Pozdro

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...