Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moderator miesiąca - LIPIEC | Podziękowania dla TCQ


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

­

 

Tym razem bez koszulki? ;)

 

No nic gratki ;)

@Lord Makin

"Proszę o kontakt odnośnie koszulki ;)"

 

Tym razem nadal z koszulką ;)

Info o niej znajduje się pod listą uhonorowanych moderatorów.

Edytowane przez Ravdar

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

Makin oddaj moda

Nie mam się do czego przyczepić, premierze jak żyć? :_:

Admin Cienia
Opublikowano

Witam.

Korzystając z okazji pragnę podziękować Wam za dotychczasową współpracę, za dobre relacje w teamie, a przede wszystkim za przyjazną atmosferę panująca na tym forum.

Oczywiście skromne wyrazy uznania ślę nie tylko administracji, ale także Wam, drodzy użytkownicy. Ponieważ to Wasze posty, poradniki oraz inna działalność przyczynia się rozwoju tego serwisu. Odejście jednego gm-a nic nie znaczy, dlatego że to Wy stanowicie trzon forum i spośród Was zostaną wybrane następne "pokolenia" kadry moderacyjnej.

 

Dziękuję i życzę powodzenia ;)

1294477714-U1.png

Opublikowano

Witam.

Korzystając z okazji pragnę podziękować Wam za dotychczasową współpracę, za dobre relacje w teamie, a przede wszystkim za przyjazną atmosferę panująca na tym forum.

Oczywiście skromne wyrazy uznania ślę nie tylko administracji, ale także Wam, drodzy użytkownicy. Ponieważ to Wasze posty, poradniki oraz inna działalność przyczynia się rozwoju tego serwisu. Odejście jednego gm-a nic nie znaczy, dlatego że to Wy stanowicie trzon forum i spośród Was zostaną wybrane następne "pokolenia" kadry moderacyjnej.

 

Dziękuję i życzę powodzenia ;)

 

Szkoda, że nie zostałeś doceniony przez tyle lat. 

Powodzenia ci życzę w realnym życiu :)

 

a no i btw. większe pożegnanie dostał dektored niż chłop, który robi najdłużej. 

Opublikowano

Gratualcja dla Moderatora miesiąca. :) Obyś dalej świecił przykładem. Powodzenia także dla TCQ za tyle lat wkładu w życie forum i jego rozwuj. Powodzenia. :)

Opublikowano

Gratualcja dla Moderatora miesiąca. :) Obyś dalej świecił przykładem. Powodzenia także dla TCQ za tyle lat wkładu w życie forum i jego rozwuj. Powodzenia. :)

Rozwój*.

 

---

Jak ładnie, że nagradzacie moderatorów - szczere gratulację, dla moderatora miesiąca! Obyś rozwijał się dalej. :)

Opublikowano

@TCQ staruchu, wracaj szybko ;)

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

@harnaś nie każdy wraca, ja nie wracam lol

 

gz @tremo, powodzenia @TCQ ;)

Raczej chodziło mu o osoby, które miały jakąś rangę funkcyjną.

 

Mogliście dać TCQ koszulkę na pożegnanie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...