Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 2/4/2018 o 02:15, Elevate napisał:

ElevateCore-Final.png
Dużymi krokami zbliżamy się do końca prac nad forum, obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia projektu Metin2, aczkolwiek nasz zespół potrzebuje dużo więcej ludzi do pracy nad forum oraz serwerami gier. Tym zdaniem wstępnym chciałbym na początek zaprosić kilka osób na przed-premierę forum do testowania oraz proponowania zmian/nowości za stosowne wynagrodzenia po wystartowaniu.

Kolejną rzeczą jest rekrutacja. Jako, że zapotrzebowanie jest spore; sam projekt chcemy dopiąć na ostatni guzik i poprowadzić go z pełnym profesjonalizmem, szukamy osób zmotywowanych do pracy. Nikt nie lubimy mieć tony obowiązków, dlatego postanowiliśmy przyjąć większą garść ludzi, tak aby równo podzielić obowiązki.

Zanim jeszcze przejdziemy do samych posad i ludzi, jakich szukamy, chciałbym zaprosić Was jak już wyżej wspominałem na przed-premierę aka betę forum. Poszukujemy również serwerów Counter-Strike, Minecraft i wiele więcej, wystarczy do nas napisać, a na pewno znajdzie się u nas dla Ciebie dla Twojego serwera.

Kogo dokładniej szukamy?

Technika forum ips 4.x - Technik odpowiedzialny za postawienie forum od zera. Zabezpieczeniami zajmą się osoby od tego wyznaczone  
Wstępnie sponsorów. Posiadamy śriodki, aczkolwiek chętnych zapraszam do kontaktu (szansa dużego zarobku)
Techników serwerów gier; napisz w czym się specjalizujesz, a my przygotujemy dla Ciebie środowisko do pracy.
Programistów front&back-end (Html, css, jquery, php, mysql, ajax)
Pomysłodawców; masz wiele pomysłów? U nas dostaniesz wiele przywilejów za współpracę!
Moderatorów forum; Nasze forum będzie potrzebowało kilku moderatorów do trzymania porządku po starcie, jeżeli sądzisz, że się nadajesz, napisz na gg/pw forum.
Grafików; Nasz zespół posiada już kilku grafików, aczkolwiek potrzeba nam ich więcej! Jeżeli posiadasz talent graficzny i czujesz się komfortowo w programie do jej tworzenia, napisz!
Redaktorów; Lubisz dużo pisać? U nas znajdziesz swój kącik!
Supportów od TeamSpeak & Programowani; Znasz się na teamspeak'u? Programowaniu w zakresie wielu języków? Świetnie! Zapraszamy do Nas.
Community Manager; Lubisz zarządzać zespołem oraz koordynować kolejne kroki naszej działalności? Napisz do nas po więcej informacji, a może to właśnie Ty zostaniesz naszym pierwszym i ostatnim Community Managerem. 
Słowami końcowymi, chciałbym wspomnieć, że prace idą do przodu, pracujemy dzień w dzień aby ulepszyć samo forum jak i nasz pierwszy serwer. Jeżeli posiadasz pomysły lub inne propozycje, które nie zostały zawarte w tym temacie, napisz do nas, a na pewno coś wymyślimy, jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły i propozycję. Forum obecnie jest kończone, powoli zbliżamy się do mety, aczkolwiek aby tego dokonać, potrzeba nam więcej ludzi. Czekamy na Was!

Kontakt

GG: 61435166

EMAIL: [email protected] / [email protected]

Prywatna wiadomość forum.

 

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano
Dnia 11.02.2018 o 20:09, VixaPixa napisał:

Dołaczedo sieci jako:

+Wspolwlasciciel

+Administrator

+Technik Forum

+Technik Serwerow

 

 

GG:64856028

 

Opublikowano

Dołaczę do sieci cs 1.6 i cs:go jako:

+Współwłasciciel 

+Administrator

+Junior Admin

+Technik Serwerow/Forum

 

GG: 60962632

Opublikowano

Poszukujemy pilnie adminów na serwer:

- Paintball

- CS:GOMOD

Zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt i zapoznanie się z serwerem jak i forum.

IP znajdziesz na forum :)

Forum: ForceGame.pl

GG: 42910622

 

Trwa nabór też na:

- Moderator

- Grafik

- Redaktor

 

Za jakiś czas będziemy potrzebowali technika serwerów CS:GO, także chętnych proszę o kontakt.

5_fg.png

Opublikowano

Dużymi krokami zbliżamy się do końca prac nad forum, obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia projektu Metin2, aczkolwiek nasz zespół potrzebuje dużo więcej ludzi do pracy nad forum oraz serwerami gier. Tym zdaniem wstępnym chciałbym na początek zaprosić kilka osób na przed-premierę forum do testowania oraz proponowania zmian/nowości za stosowne wynagrodzenia po wystartowaniu.

Kolejną rzeczą jest rekrutacja. Jako, że zapotrzebowanie jest spore; sam projekt chcemy dopiąć na ostatni guzik i poprowadzić go z pełnym profesjonalizmem, szukamy osób zmotywowanych do pracy. Nikt nie lubimy mieć tony obowiązków, dlatego postanowiliśmy przyjąć większą garść ludzi, tak aby równo podzielić obowiązki.

Zanim jeszcze przejdziemy do samych posad i ludzi, jakich szukamy, chciałbym zaprosić Was jak już wyżej wspominałem na przed-premierę aka betę forum. Poszukujemy również serwerów Counter-Strike, Minecraft i wiele więcej, wystarczy do nas napisać, a na pewno znajdzie się u nas dla Ciebie dla Twojego serwera.

Kogo dokładniej szukamy?

Technika forum ips 4.x - Technik odpowiedzialny za postawienie forum od zera. Zabezpieczeniami zajmą się osoby od tego wyznaczone  
Wstępnie sponsorów. Posiadamy śriodki, aczkolwiek chętnych zapraszam do kontaktu (szansa dużego zarobku)
Techników serwerów gier; napisz w czym się specjalizujesz, a my przygotujemy dla Ciebie środowisko do pracy.
Programistów front&back-end (Html, css, jquery, php, mysql, ajax)
Pomysłodawców; masz wiele pomysłów? U nas dostaniesz wiele przywilejów za współpracę!
Moderatorów forum; Nasze forum będzie potrzebowało kilku moderatorów do trzymania porządku po starcie, jeżeli sądzisz, że się nadajesz, napisz na gg/pw forum.
Grafików; Nasz zespół posiada już kilku grafików, aczkolwiek potrzeba nam ich więcej! Jeżeli posiadasz talent graficzny i czujesz się komfortowo w programie do jej tworzenia, napisz!
Redaktorów; Lubisz dużo pisać? U nas znajdziesz swój kącik!
Supportów od TeamSpeak & Programowani; Znasz się na teamspeak'u? Programowaniu w zakresie wielu języków? Świetnie! Zapraszamy do Nas.
Community Manager; Lubisz zarządzać zespołem oraz koordynować kolejne kroki naszej działalności? Napisz do nas po więcej informacji, a może to właśnie Ty zostaniesz naszym pierwszym i ostatnim Community Managerem. 
Słowami końcowymi, chciałbym wspomnieć, że prace idą do przodu, pracujemy dzień w dzień aby ulepszyć samo forum jak i nasz pierwszy serwer. Jeżeli posiadasz pomysły lub inne propozycje, które nie zostały zawarte w tym temacie, napisz do nas, a na pewno coś wymyślimy, jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły i propozycję. Forum obecnie jest kończone, powoli zbliżamy się do mety, aczkolwiek aby tego dokonać, potrzeba nam więcej ludzi. Czekamy na Was!

Kontakt

GG: 61435166

EMAIL: [email protected] / [email protected]

TS3: ts.elevatecore.pro

Prywatna wiadomość forum.

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Poszukuję 

-Adminów  (15 darmowych miejsc)

-opiekun serwera

-ub team

Powstał nowy serwer z nowym trybem ktory bedzie rozwijany caly czas o nazwie after llife czyli

 

 

Opis After-Life 

Graczowi w momencie zgonu w rundzie normlanej wyskakuje menu czy chcesz byc na arenie do konca rundy czy nie (opcja dla graczy co wcześnie giną) jeśli klikniesz tak to przenosi cię na arene obok DD2 i tam mozesz prowadzic tryb deatchmatch kazdy na kazdego pamiętając ze w tej arenie nie zalicza fragów ani death do top15/tabeli wyników czy tez nie pokazuje zgonów w prawym górnym rogu

 

Forum topfrags.pl

GT: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.145:27015/

 

Opublikowano

logo.png Poszukujemy  OPIEKUNÓW, ADMINÓW, MODERATORÓW 

Admin serwera jest dożywotnio bezpłatny, nie pobieramy żadnych opłat. 
Na serwery cały czas jest wykupiona reklama. Oferujemy naprawdę miłą atmosferę na forum, dobry kontakt z właścicielami oraz administracją. W najbliższym czasie powstaną dodatkowe mody serwerów, te popularne i mniej znany, ale ciekawe.

Posiadamy cs1.6 (only dd2, 4f, hide and seek(chowany)), CS:GO (retakes) oraz America`s Army Proving Grounds 

Szukamy też ludzi do rozwijania serwera cs:go oraz AA

odwiedź nas na: www.zlapzabron.pl i przekonaj się osobiście. 

Kontakt:

administrator:    artix
gg: 62290653         
steam:  http://steamcommunity.com/id/artur236/

Właściciel:                                                                                                             

  -=TDO=-Mephisto   http://steamcommunity.com/profiles/765611982076802

   deadhelil http://steamcommunity.com/profiles/76561198010855735/

Opublikowano

Dołącze do sieci serwerów CS 1.6 i CS:GO jako:

+Współwłaściciel

+Administrator

+Junior Admin

Co oferuje?

-Doświadczenie

-Zaangażowanie

-Pomoc finansową

-Aktywność

 

GG:64856028

Opublikowano

Witam serdecznie, pilnie poszukuję ekipy na swoje forum, a dokladnie

- 2/3 grafików

- technika forum

- Gamera (jesli nie wiecie co to za ranga, piszcie GG, napewno wam sie spodoba )

- UnbanTeam

- Osoby która zechce pomoc naszemu forum, w jakikolwiek sposob, najlepiej w sposob pieniezny. Dogadamy sie na GG.

- technika serwerów

- serwerów cs1.6 i cs:go (mogąbyc serwery swiezo powstale, razem je rozkrecimy)

- promotora

PILNE !

Zapraszam do kontaktu:

GG: 60962632

Steam: https://steamcommunity.com/id/prfk/

Forum: http://hard-shots.pl/

Opublikowano

Witam serdecznie, pilnie poszukuję ekipy na swoje forum, a dokladnie

- technika forum

- Osoby która zechce pomoc naszemu forum, w jakikolwiek sposob

- technika serwerów

- serwerów cs1.6 i cs:go (mogąbyc serwery swiezo powstale, razem je rozkrecimy)

- serwera TeamSpeak3

- promotora

PILNE !

Zapraszam do kontaktu:

GG: 60962632

Steam: https://steamcommunity.com/id/prfk/

Forum: http://hard-shots.pl/

Opublikowano

Witam, 

Sponsoruję  jakiś fajny pomysł:

- Serwer

- Forum 

- Stronę 

- Blog 

Cena do 500 zł na początek 

Oczekuję: 

- Wysokiej rangi 

- Admina owej strony , forum 

- wiek 18 + 

 

 

Tylko poważne projekty będą przez nas weryfikowane i sponsorowane.

 

Opublikowano (edytowane)

Hard-Shots.pl

 

Witam serdecznie. Jestem wlascicielem sieci serwerów: Hard-Shots.pl.

Pilnie poszukuje ekipy na forum i serwery !!

FORUM:
- grafik 1  |  UnbanTeam 3 | Redaktor 1 | Gamer 1 | Grafik 3

Na sieci posiadam 8 serwerów Counter Strike`a 1.6. Potrzebuję na te serwery około 25 adminów !! Zapraszam do składania podań.

 

W razie pytań proszę pisać na GG: 60962632

Edytowane przez SHrouz
Opublikowano
Dnia 8.03.2018 o 22:01, mocarny988 napisał:

Dołącze do sieci serwerów jako:

-Współwłasciciel

-Administrator

-Technik Serwerow/Forum

 

GG:65091175

 

Opublikowano

Siema,

szukam marketingowca który pomoże rozkręcić forum. Co oferujemy:

- rangę SEM Admin

- forum rwd

- psychostats

- amxbans

- sklep www

poszukuje również wlascicieli serwerow innych niż dd2

 

GG:4900128

 

Opublikowano
Dnia 8.03.2018 o 22:01, mocarny988 napisał:

Dołącze do sieci serwerów jako:

-Współwłasciciel

-Administrator

-Technik Serwerow/Forum

 

GG:65091175

 

Opublikowano
Dnia 8.03.2018 o 22:01, mocarny988 napisał:

Dołącze do sieci serwerów jako:

-Współwłasciciel

-Administrator

-Technik Serwerow/Forum

 

GG:65091175

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...