Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie na własnej stronie internetowej


`Penero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Prowadze fanpage na facebooku gdzie obecnie jest ponad 25k like

Tematyka fanpage to przeróżne śmieszne obrazki/memy

Chcę założyć strone internetową coś w stylu memy.pl, demotywatory.pl, funny.pl, lolmania.pl itd..

Czy ktoś z Was orientuje się w jaki sposób można zarabiać na takiej stronie poza bannerami reklamowymi i i Google Adsense?

Oraz ile zarabia się fajsu przy srednio 50 tyś odsłon?

Dużo osób pisało do mnie w sprawie kupna tego fanpage i oferowali 1500-200 zł więc sądzę że lepiej wyjde jak sam założe strone :)

 

za konkretne odpowiedzi daje lajki i limity

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Może stworzenie jakiejś aplikacji na androida/IOS/windowsPhone. 

Nie jestem do końca pewien, ale przy rejestracji ludzie podają mail-e i chyba można to jakoś sprzedawać.

Użytkownicy vip z dostępem do jakiegoś działu. (koszt vipa np. 5 zł 1 msc)

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Czytałem gdzieś, że zarobki z reklam na tego typu stronach są dosyć niskie, w porównaniu do innych. Jednak jak ściągniesz na stronę ludzi z fanpaga to hosting i domena powinne ci się zwrócić z nadwyżką.

Poza tym możesz wysyłać maile reklamowe do swoich zarejestrowanych użytkowników.

A za konkretną ilość odsłon ciężko jest wyliczyć ile się zarob.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Facebook jest bardziej dostępny i co za tym idzie, przeglądanie tego typu pierdółek. Jeżeli chcesz zrobić stronę internetową aby użytkownicy przeszli z fb na twoją stronę, a co za tym idzie żebyś zarobił.. to jest to bardzo ciężka sprawa.. bardzo długo rozwijasz taką stronę.. i musisz mieć bardzo dużo samozaparcia żeby do tego dążyć bo uwierz mi że po pewnym czasie Ci się to odechce.. przemyśl to.. bo na początku więcej wydasz.. ehem.. domena ze 20zł i prosty hosting 50zł ? (Tylko pamiętaj że konkurencja tego typu stron nie śpi, także polecam Ci kupić nieco lepszą maszynę) do tego dochodzi skrypt (jest to kwota około 250zł). 

r3ePj8E.png

Opublikowano

Skrypt takiej strony można mieć za darmo, nazywa się "TenTego", można też go wykupić w wersji Premium za 69 złotych (trochę więcej funkcji).

@`Penero

Tylko dobrze by było gdyby te obrazki co dodajesz na stronę były unikalne, dostępne tylko u ciebie na stronie, bo jeśli będziesz je kopiował to wielu użytkowników nie wyłapiesz, bo najprawdopodobniej robią już one 500-ne okrążenie po internecie (wszyscy je widzieli).

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Problem w tym że takich stron z memami jest już na kopy i większośc z nich to klony klonów. Chyba że te obrazki będą unikalne.

Opublikowano

całkowicie odbiegacie od tematu :)

pytam o to w jaki sposób mogę jeszcze zarobić na stronie internetowej, a Wy mnie tu pouczacie że należy wrzucać unikalne obrazki :c

W zaledwie rok czasu nabiłem 25k like więc wiem co mam wrzucać moi drodzy :)

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

całkowicie odbiegacie od tematu :)

pytam o to w jaki sposób mogę jeszcze zarobić na stronie internetowej, a Wy mnie tu pouczacie że należy wrzucać unikalne obrazki :c

W zaledwie rok czasu nabiłem 25k like więc wiem co mam wrzucać moi drodzy :)

Ile masz, żeby zainwestować?

Opublikowano

Jak zarobić? 2 opcje. 1. Reklamy automatyczne czyt. GOOGLE adsense i inne sieci. 2. Reklamy prywatne. Tj. dzielisz przestrzeń reklamową na 10 banerów i każdy sprzedajesz za 25-50zł za tydzień/miesiąc zaleznie od popularności.

Opublikowano

Jak zarobić? 2 opcje. 1. Reklamy automatyczne czyt. GOOGLE adsense i inne sieci. 2. Reklamy prywatne. Tj. dzielisz przestrzeń reklamową na 10 banerów i każdy sprzedajesz za 25-50zł za tydzień/miesiąc zaleznie od popularności.

w tym AdSense podobno są różne stawki w zależności od tematyki strony

orientuje się ktoś jaka jest stawka w mojej tematyce?

gdybym miał robić tą strone to tylko wtedy jeśli zarobki będą sięgały 300zł+ /mc inaczej nie chce mi się nawet w to bawić  :D

 

 

jestem k***a poważny biznesmen

 

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Reklamy Google to reklama kontekstowa, nie zależy ona od tematyki twojej strony, ale od tego co interesuje użytkowników. Czyli przykładowo ktoś chce kupić samochód i szuka ofert w internecie, więc automatycznie reklama dopasowuje się do niego i np. ma reklame nowego modelu Toyoty.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Taki fanpage jest warty może z 50złotych.. Jak znasz dobrych ludzi to 100k polubień kupisz za 200 złotych :). A ze stroną to myślisz że 300zł/msc zarobisz ? :D Grubo się mylisz chyba że strona była by świetnie rozwinięta. Ale skoro pytasz o takie rzeczy w internecie to nie masz zbytnio o tym pojęcia, więc ja na twoim miejscu bym sobie odpuścił.

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Taki fanpage jest warty może z 50złotych.. Jak znasz dobrych ludzi to 100k polubień kupisz za 200 złotych :). A ze stroną to myślisz że 300zł/msc zarobisz ? :D Grubo się mylisz chyba że strona była by świetnie rozwinięta. Ale skoro pytasz o takie rzeczy w internecie to nie masz zbytnio o tym pojęcia, więc ja na twoim miejscu bym sobie odpuścił.

Widać że nigdy strony nie prowadziłeś. Na reklamach przy ok. 10 000 UU/mies można naprawdę sporo zarobić. Tylko nie polecam adsense.

Opublikowano

Taki fanpage jest warty może z 50złotych.. Jak znasz dobrych ludzi to 100k polubień kupisz za 200 złotych :). A ze stroną to myślisz że 300zł/msc zarobisz ? :D Grubo się mylisz chyba że strona była by świetnie rozwinięta. Ale skoro pytasz o takie rzeczy w internecie to nie masz zbytnio o tym pojęcia, więc ja na twoim miejscu bym sobie odpuścił.

100k like za 200zł? chyba martwych like :)

 

paczaj i podziwiaj

35523927476204360228.png

 

dlaczego nie polecasz adsense? jaka opcja będzie według Cb lepsza? :)

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Zrób stronke np memy.pl potem rozkręć by dziennie było po 10/20 k wyświetleń, zrób bannery reklamowe i zaoferuj reklamowanie innych portali, sieci, blogów za np 100 zł na 3 msc lub 2 :)

 

Opublikowano

100k like za 200zł? chyba martwych like :)

 

paczaj i podziwiaj

35523927476204360228.png

 

dlaczego nie polecasz adsense? jaka opcja będzie według Cb lepsza? :)

Dokładnie dlatego:

Zrób stronke np memy.pl potem rozkręć by dziennie było po 10/20 k wyświetleń, zrób bannery reklamowe i zaoferuj reklamowanie innych portali, sieci, blogów za np 100 zł na 3 msc lub 2 :)

Opublikowano

Wy w ogóle macie jakieś doświadczenie w tym czy tak po prostu dajecie wskazówki jak Wy byście zrobili? :D

Prowadziłem kiedyś stronę z Pornosami. Przy 10 000 uu z banerów wyciągałem 1k/mies ale strony z porno są dość szczególną niszą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...