Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Overlord


sebasku√4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:O co za ludzie/grupa to tłumaczy?

 

ja i tak wolę czytać stąd, szczególnie że 6ty tom zaczęty i chapter co tydzień, a koleś w dodatku tłumaczy myślę lepszy tytuł jakim jest knights&magic

http://skythewood.blogspot.com/p/knights-and-magic-author-amazake-no.html

 

@indywidualistaA

 

no to nie wiem, spis prawie wszystkich novelek dalej pokazuje że grupą odpowiedzialną za to jest skythewood, a baka updates pokazuje updaty skythewood'a&baka tsuki

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

 

Wchodzę sobie na pewną stronę, a tu pojawia się coś takiego:

http://mangastore.pl/advanced_search_result.php?x=0&y=0&search_in_description=0&keywords=overlord

#Jestfajnie

Instabuy w wakacje leci wszystkich tomów jakie tylko będzie można. xD Dzia, za info. ;)

 

Powiem Ci szczerze, że też chyba poświęcę tę stówkę z groszami na ten tytuł, zwłaszcza, że po adaptacji mam wielki nie dosyt :P. Teraz sobie stamtąd zamówiłem jeden tom LN, to się przeraziłem ceną dostawy, która jest prawie równoważna z samym tomem xD

gfgdf

 

Opublikowano

Ale kurde ile stron jeden tomik ma to już nie napiszą...

Planowana premiera 1 tomu: 20 września 2016, kolejne w cyklu 2-miesięcznym

Także no... wrzesień/listopad/styczeń/marzec - trochu długo, a to jedynie 4 z 10 tomów.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

I tak bieda w porównaniu do angielskiego wydania w twardej oprawie.

 

Ale kurde ile stron jeden tomik ma to już nie napiszą...[...]

Jeżeli będzie w formacie jak angielskie wydanie: 256 stron. (t1)

Opublikowano

Mam nadzieję, że pojawi się na mangarden, bo to, od ponad roku czeka na mnie. xD
http://screenshot.sh/ofonaN0Hac8vj
I miło by było, jakby manga pojawiła się w twardej oprawie(w miękkiej po przeczytaniu 3 razy się rogi w niektórych rozwalają :/ ), a do tego zrobili by jakieś karty specjalne, zakładki itp. duperele - miałbym na co punkty wymienić po zakupie. :D 

Opublikowano

Mam nadzieję, że pojawi się na mangarden, bo to, od ponad roku czeka na mnie. xD

http://screenshot.sh/ofonaN0Hac8vj

I miło by było, jakby manga pojawiła się w twardej oprawie(w miękkiej po przeczytaniu 3 razy się rogi w niektórych rozwalają :/ ), a do tego zrobili by jakieś karty specjalne, zakładki itp. duperele - miałbym na co punkty wymienić po zakupie. :D

Dodatki pewnie zrobią, ale w twardej oprawie raczej nie wydadzą. Koszt tomu w twardej oprawie ~15$, a to za drogo dla polskich wydawnictw. Grunt, że "BLAME!" wydany przez JPF można dostać w twardej oprawie i jeszcze w dużym formacie. :D W przypadku OV pocieszam się tym, że niczego nie zamierzają wycinać.

Opublikowano

Mam nadzieję, że pojawi się na mangarden, bo to, od ponad roku czeka na mnie. xD

http://screenshot.sh/ofonaN0Hac8vj

I miło by było, jakby manga pojawiła się w twardej oprawie(w miękkiej po przeczytaniu 3 razy się rogi w niektórych rozwalają :/ ), a do tego zrobili by jakieś karty specjalne, zakładki itp. duperele - miałbym na co punkty wymienić po zakupie. :D

Też mam nadzieję, że bedzie na tej stronie. Bo z mangastore, to sobie lekko w c***a lecą z tymi pkt oraz ceną przesyłki xD.

 

Co do samej LN.

Mam nadzieję, że będzie nad tym oko opatrzności (czyt. korekta), bo teraz kupiłem "Zerowa Maria" coś tam dalej było, to pojawiają się podwójne spacje, źle przeniesione słowa... A jeśli chodzi o okładki, to mam wywalone na to :P Bardziej podobają mi się miękkie okładki 

gfgdf

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...